دانلود کتاب صوتی تاریخ قرن بیستم - بخش اول: سال‌های جنگ بزرگ


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی تاریخ قرن بیستم - بخش اول: سال‌های جنگ بزرگ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی تاریخ قرن بیستم - بخش اول: سال‌های جنگ بزرگ

کتاب صوتی تاریخ قرن بیستم - بخش اول: سال‌های جنگ بزرگ اثر شون لنگ، اثری جذاب و شنیدنی است که به بررسی دو دهه‌ی ابتدایی قرن بیستم پر حادثه‌ترین دوره تاریخ که بیشتر تحت تاثیر جنگ‌‌ و عوامل آن بوده‌، می‌پردازد.

کتاب صوتی تاریخ قرن بیستم (Twentieth century history) از مجموعه کتاب‌های دامیز (For Dummies)، شما را به سفری جذاب و شنیدنی به یکی از پرحادثه‌ترین دوره‌های تاریخ جهان می‌برد و با انسان‌ها، مکان‌ها، دولتمردان و حوادثی آشنا می‌کند که جهان امروز را ساخته‌اند. این اثر اطلاعات مفیدی درباره‌ی جنگ‌های جهانی، نظم نوین جهان، راه یافتن بشر به فضا و پیشرفت‌های بزرگ علمی و فناوری به مخاطبانی که علاقمند به تاریخ جهان و علوم سیاسی هستند، ارائه می‌کند.

شون لنگ (sean Lang) در این کتاب صوتی به شما می‌گوید که چه افرادی، چه زمانی و در چه مکانی تاریخ جهان را در قرن گذشته رقم زده‌اند، و اطلاعات مهمی درباره‌ی این قرن به شما می‌دهد. اینکه جنگ‌ها در قرن 20 چرا شروع شدند، چگونه تمام شدند و بر جهان کنونی چه تاثیراتی گذاشتند، تأثیرگذارترین جریان‌های فکری و جنبش‌های قرن پیشین کدام بوده‌اند و سرنوشت‌شان چه شده است و چه پیشرفت‌هایی در دانش و فناوری بشر قرن 20 وجود داشت که توانسته این قرن را با قرون پیش از خود متفاوت‌تر کند.

این اثر یکی از درخشان‌ترین کتبی است که درباره‌ی تاریخ عمومی جهان در قرن 20 به نگارش درآمده. موضوعات بسیار مهمی از قبیل: امپریالیسم و استعمارزدایی، فرهنگ همگانی، قوم‌گرایی و نژادپرستی ابتدایی و حرکت جامعه جهانی به سوی مبارزه با آپارتاید و عزم بین‌المللی برای برابری نژادی در جهان نو، گسترش عظیم کمونیسم و زوال این تفکر، فمنیسم و موضوع زنان و حقوق زنان، جنبش‌های زنان و حرکت تاریخ به سوی برابری جنسیتی، پررنگ شدن نقش ورزش در تعاملات بین‌ نژادی و نزدیکی انسان‌ها به یکدیگر، ارتباطات بین‌الملل، اکتشافات مهیج و تغییرات سریع جمعیتی، صنعت و تجارت و گردش سریع پول، فناوری نوین و پیشرفت‌های شگفت‌انگیز تکنولوژی، مکانیزه شدن کشاورزیِ سنتی، در این کتاب بیان شده است.

 ۵ ساعت و ۳۲ دقیقه، ۳۰۷ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۱۷۰۰۰ ت - 5.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳۴ دقیقه
مقدمه
۲۷ دقیقه
بخش اول: سال‌های جنگ بزرگ 1900 تا 1919 - فصل اول: مروری بر یک قرن - قسمت اول
۲۹ دقیقه
فصل اول - قسمت دوم
۳۳ دقیقه
فصل اول - قسمت سوم
۳۸ دقیقه
فصل دوم: پایان و جمع‌بندی قرن نوزدهم - قسمت اول
۳۲ دقیقه
فصل دوم - قسمت دوم
۳۷ دقیقه
فصل دوم - قسمت سوم
۳۳ دقیقه
فصل سوم: جنگ بزرگ 1914 تا 1918 - قسمت اول
۳۵ دقیقه
فصل سوم - قسمت دوم
۳۵ دقیقه
فصل سوم - قسمت سوم

راهنمای دانلود کتاب صوتی تاریخ قرن بیستم - بخش اول: سال‌های جنگ بزرگ

برای دانلود کتاب صوتی تاریخ قرن بیستم - بخش اول: سال‌های جنگ بزرگ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  تاریخ قرن بیستم - بخش اول: سال‌های جنگ بزرگ