دانلود کتاب صوتی تاریخ قرن بیستم - بخش دوم: سال‌های دیکتاتورهای بزرگ


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی تاریخ قرن بیستم - بخش دوم: سال‌های دیکتاتورهای بزرگ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی تاریخ قرن بیستم - بخش دوم: سال‌های دیکتاتورهای بزرگ

کتاب صوتی تاریخ قرن بیستم - بخش دوم: سال‌های دیکتاتورهای بزرگ اثر شون لنگ، اثری جذاب و شنیدنی است که اطلاعات مفید و جامعی از جنگ‌ جهانی اول و دولت‌های کمونیستی به شما ارائه می‌دهد.

کتاب صوتی تاریخ قرن بیستم (Twentieth century history) از مجموعه کتاب‌های دامیز (For Dummies)، شما را به سفری جذاب و شنیدنی به یکی از پرحادثه‌ترین دوره‌های تاریخ جهان می‌برد و با انسان‌ها، مکان‌ها، دولتمردان و حوادثی آشنا می‌کند که جهان امروز را ساخته‌اند. این اثر اطلاعات مفیدی درباره‌ی جنگ‌های جهانی، نظم نوین جهان، راه یافتن بشر به فضا و پیشرفت‌های بزرگ علمی و فناوری به مخاطبانی که علاقمند به تاریخ جهان و علوم سیاسی هستند، ارائه می‌کند.

شون لنگ (sean Lang) در این کتاب صوتی به شما می‌گوید که چه افرادی، چه زمانی و در چه مکانی تاریخ جهان را در قرن گذشته رقم زده‌اند، و اطلاعاتی مهمی درباره‌ی این قرن به شما می‌دهد. اینکه جنگ‌ها در قرن 20 چرا شروع شدند، چگونه تمام شدند و بر جهان کنونی چه تاثیراتی گذاشتند، تأثیرگذارترین جریان‌های فکری و جنبش‌های قرن پیشین کدام بوده‌اند و سرنوشت‌شان چه شده است و چه پیشرفت‌هایی در دانش و فناوری بشر قرن 20 وجود داشت که توانسته این قرن را با قرون پیش از خود متفاوت‌تر کند.

این اثر یکی از درخشان‌ترین کتبی است که درباره‌ی تاریخ عمومی جهان در قرن 20 به نگارش درآمده. موضوعات بسیار مهمی از قبیل: امپریالیسم و استعمارزدایی، فرهنگ همگانی، قوم‌گرایی و نژادپرستی ابتدایی و حرکت جامعه جهانی به سوی مبارزه با آپارتاید و عزم بین‌المللی برای برابری نژادی در جهان نو، گسترش عظیم کمونیسم و زوال این تفکر، فمنیسم و موضوع زنان و حقوق زنان، جنبش‌های زنان و حرکت تاریخ به سوی برابری جنسیتی، پررنگ شدن نقش ورزش در تعاملات بین‌ نژادی و نزدیکی انسان‌ها به یکدیگر، ارتباطات بین‌الملل، اکتشافات مهیج و تغییرات سریع جمعیتی، صنعت و تجارت و گردش سریع پول، فناوری نوین و پیشرفت‌های شگفت‌انگیز تکنولوژی، مکانیزه شدن کشاورزیِ سنتی، در این کتاب بیان شده است.

 ۶ ساعت و ۲۵ دقیقه، ۳۵۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۱۷۰۰۰ ت - 5.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳۴ دقیقه
بخش دوم: سال‌های دیکتاتورهای بزرگ: 1919 تا 1945 - فصل چهارم: پرچم سرخ - کمونیسم - قسمت اول
۴۲ دقیقه
فصل چهارم - قسمت دوم
۵۵ دقیقه
فصل پنجم: سیاه‌پوشان: دیکتاتورهای راست‌گرا
۴۱ دقیقه
فصل ششم: دهه‌ی 20 میلادی: دهه‌ای طوفانی - قسمت اول
۲۷ دقیقه
فصل ششم - قسمت دوم
۲۶ دقیقه
فصل هفتم: من پادشاه جهان هستم! امپراطوری‌های اروپا - قسمت اول
۳۰ دقیقه
فصل هفتم - قسمت دوم
۲۹ دقیقه
فصل هشتم: رکود اقتصادی و تعرضات - قسمت اول
۴۲ دقیقه
فصل هشتم - قسمت دوم
۳۳ دقیقه
فصل نهم: جنگ دنیا - قسمت اول
۲۸ دقیقه
فصل نهم - قسمت دوم

راهنمای دانلود کتاب صوتی تاریخ قرن بیستم - بخش دوم: سال‌های دیکتاتورهای بزرگ

برای دانلود کتاب صوتی تاریخ قرن بیستم - بخش دوم: سال‌های دیکتاتورهای بزرگ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  تاریخ قرن بیستم - بخش دوم: سال‌های دیکتاتورهای بزرگ
الهام حاج اسماعیل زاده
۱۳۹۸/۴/۸
کتاب خوبی در مورد تاریخ بود
بهزاد حسن پور
۱۳۹۸/۴/۳۰
بنظرم لازکمه بیشتر از یکبار گوش داد
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)