دانلود کتاب صوتی تسهیل‌گر: چگونه ذهنیت افراد را تغییر دهیم


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی تسهیل‌گر: چگونه ذهنیت افراد را تغییر دهیم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی تسهیل‌گر: چگونه ذهنیت افراد را تغییر دهیم

اگر نمی‌دانید که چگونه در مسیر پیشرفت کاری خود پیشرفت کنید و بتوانید تغییراتی در ذهن و رفتار خود و دیگران ایجاد کنید، کتاب صوتی تسهیل‌گر: چگونه ذهنیت افراد را تغییر دهیم (چکیده کتاب) نوشتۀ جونا برگر به شما این امکان را می‌دهد که به اهداف خود برسید و در نقش یک تسهیل‌گر قرار بگیرید.

درباره کتاب صوتی تسهیل‌گر: چگونه ذهنیت افراد را تغییر دهیم:

کتاب حاضر به شما می‌آموزد که چگونه بر رخوت و سکون مسلط شوید و تغییری در اذهان ایجاد کنید. بسیاری از اوقات نیاز نیست برای اثرگذار بودن، زور و فشار بیشتری اعمال کنید، بلکه باید یک تسهیل‌گر باشید.

در واقع کتاب صوتی تسهیل‌گر (The Catalyst: How to Change Anyone's Mind) به این موضوع اشاره دارد که هر کس چیزی دارد که می‌خواهد تغییر بدهد؛ بازاریابان می‌خواهند ذهن مشتریان خود را تغییر دهند و رهبران و مدیران هم می‌خواهند سازمان‌ها به شکل دیگری باشند و شرکت‌های نوپا و استارتاپ‌ها هم به دنبال چنین هدفی هستند. اما تغییر سخت است. اغلب ما متقاعد می‌شویم و فشار می‌آوریم اما هیچ چیز تغییر نمی‌کند. آیا راه بهتری وجود دارد؟

کتاب جونا برگر برای هر کسی که می‌خواهد تغییرات را به راحتی اعمال کند، طراحی شده است. یک روش قدرتمند که طیف وسیعی از تکنیک‌ها را به شما ارائه می‌دهد و به نتایج خارق‌العاده‌ای نیز منجر می‌شود. پس اگر شما در تلاش برای تغییر یک شخص، تغییر سازمان یا تغییر شیوه تجارت کل صنعت هستید، این کتاب به شما می‌آموزد که چگونه یک تسهیل‌گر شوید.

پس برای تغییر ذهنیت افراد، این پنج مورد را را مد نظر داشته باشید: مقاومت، برخورداری، فاصله، تردید، ادله مؤید.

جونا برگر را بیشتر بشناسیم:

جونا برگر (Jonah Berger) استاد بازاریابی در دانشکده وارتون دانشگاه پنسیلوانیا و نویسنده پرفروش بین المللی کتاب‌های مسری، تأثیر نامرئی و تسهیل‌گر: چگونه ذهنیت افراد را تغییر دهیم است. او یک متخصص مشهور در جهان در زمینه رفتار مصرف‌کننده، تاثیر اجتماعی و نحوه جذب و تاثیر محصولات، ایده‌ها و رفتارها است و بیش از 50 مقاله در مجلات درجه یک دانشگاه منتشر کرده است. او به طیف وسیعی از شرکت‌ها و کسب‌وکارها مانند اپل و گوگل مشورت داده، به عنوان سخنران اصلی در صدها رویداد حضور داشته و گزارش‌های مشهورش در نیویورک تایمز، وال استریت ژورنال و مجله بازرگانی اقتصادی هاروارد منتشر شده است.

نکوداشت‌های کتاب صوتی تسهیل‌گر: چگونه ذهنیت افراد را تغییر دهیم:

-کتابی مفید و راهگشا از یکی از نویسندگان مورد علاقه من... این کتاب به عنوان راهی برای از بین بردن موانع است که با مثال‌های روشن و ظریف آن را به ما نشان می‌دهد. (FORBES.COM)

- اگر می‌خواهید با مشتریان و افراد زندگی خود روابط وفادارانه و پایدار ایجاد کنید، کتاب تسهیل‌گر را حتما بخوانید. (مجله مسیر تجاری)

- تسهیل‌گر تجربه‌ جذاب از خواندن است و می‌تواند ابزاری قدرتمند برای کمک به ما در تغییر عقاید، سازمان‌ها و حتی امیدوارم در جهان باشد. (آریانا هافینگتون، بنیانگذار و مدیرعامل Thrive Global)

- همه ما از تلاش برای تغییر نظر کسی ناامید شده‌ایم. در این کتاب جذاب، جونا برگر با نشان دادن چگونگی رفع موانع تغییر این ناامیدی را برطرف می‌کند. تسهیل‌گر به شما می‌آموزد که چگونه هر چیزی را تغییر دهید. (چارلز دهیگ، نویسنده پرفروش کتاب باهوش‌تر، سریع‌تر، بهتر)

نکاتی از کتاب صوتی تسهیل‌گر: چگونه ذهنیت افراد را تغییر دهیم:

- بسیاری از تغییرات عظیم، نیازمند تغییر ذهنیت به‌صورت آنی و ناگهانی نیستند، بلکه به‌تدریج و طی زمان رخ می‌‌دهند.

- چه چیزی را می‌خواهید تغیییر دهید؟ برای تغییر ذهن مشتری عوض کردن نظر مدیرتان یا روش کسب و کار در هر صنعت باید موانع را بشناسید. موانع سر راه را کاهش دهید آنگاه خواهید دید که قادر به تغییر همه چیز هستید.

- پس چه کار کنیم که مردم از حالت رکود بیرون بیایند؟ به افراد نشان دهید آزمودن امری تا چه اندازه آسان است. برخی محصولات، خدمات یا ایده‌ها را می‌توان به‌راحتی آزمود.

در بخشی از کتاب صوتی تسهیل‌گر: چگونه ذهنیت افراد را تغییر دهیم می‌شنویم:

هر کسی به دنبال تغییر دادن چیزی است: والدین خواستار تغییر رفتار فرزندان هستند، رهبران می‌خواهند سازمان‌ها را دست‌خوش تغییر نمایند، فروشندگان می‌خواهند ذهن مشتریان را عوض کنند، کارمندان به‌دنبال تغییر نظر مدیران هستند و سازمان‌های عام‌المنفعه نیز تغییر جهان را می‌خواهند. اما به طور کلی، تغییردشوار است و دیگر نمی‌‌توان به روش‌های سنتی و قدیمی، با ارائه انبوهی از آمار و ارقام، انسان‌ها را متقاعد به انجام کاری کرد. برای ایجاد تحول راه‌های بهتری وجود دارد، بدون نیاز به اینکه الزاماً تلاش زیادی به خرج دهیم یا باورپذیرتر و متقاعد کننده‌تر جلوه نماییم. چنین شیوه‌ها و شگردهایی ممکن است گاهی مؤثر واقع شوند، اما اغلب فقط حالت تدافعی دیگران را برمی‌انگیزند. درمقابل، آنچه اهمیت دارد «تسهیل‌گر بودن» است، یعنی تغییر اذهان از طریق حذف موانع و بازدارنده‌هایی که بر سر راه اقدام وجود دارند.

 ۱ ساعت و ۱۵ دقیقه، ۱۸۴ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۵۸۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱ دقیقه
یادداشت اختصاصی «جونا برگر» برای خوانندگان نشریه «ره‌آورد مدیریت»
۸ دقیقه
مقدمه
۱۲ دقیقه
فصل اول: مقاومت
۱۴ دقیقه
فصل دوم: برخورداری
۹ دقیقه
فصل سوم: فاصله
۱۵ دقیقه
فصل چهارم: تردید
۱۷ دقیقه
فصل پنجم: ادله مؤید
۱ دقیقه
درباره ما

راهنمای دانلود کتاب صوتی تسهیل‌گر: چگونه ذهنیت افراد را تغییر دهیم

برای دانلود کتاب صوتی تسهیل‌گر: چگونه ذهنیت افراد را تغییر دهیم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  تسهیل‌گر: چگونه ذهنیت افراد را تغییر دهیم

نظرات کتاب صوتی تسهیل‌گر: چگونه ذهنیت افراد را تغییر دهیم

وحید صمدی
۱۳۹۹/۹/۱۳
همیشه با خوندن چکیده‌های کتاب‌ها مشکل داشتم به نظرم بیشتر شبیه حذف‌های بدون منطق بود تا یک خلاصه مفید ولی مجموعه‌های ره آورد واقعا بصورت حرفه‌ای چکیده شدن جوری که از اهمیت مطلب کاسته نشده، این روزها هم سعی میکنم فاصله بین خونه تا محل کارم رو به کتاب‌های ره آورد با صدای دلنشین احسان اطهری (البته با سرعت ۱/۱ 😉) گوش بدم، به تیم ره آورد تبریک میگم، واقعا حرفه‌ای عمل میکنید
اما در مورد جونا برگر و کتاب تسهیل گر، همین الان بخونید یا گوش کنید (حتی یادداشت بردارید) فردا خیلی دیره
سوگل کیانیان
۱۳۹۹/۷/۱۷
اگه مطالب و مفاهیم کتاب به درستی درک کنین روش زندگی تون رو تغییر میده. فن بیان عالی گوینده هم باعث درک دو چندان محتوای کتاب میشه
Soheila K
۱۳۹۹/۷/۱۷
جسورانه‌ترین جمله کتاب از نظر من اونجا بود که میگفت: «از تاریخ ایده بگیرید و پل‌های پشت سرتان را خراب کنید». کتاب عالی بود
مشاهد همه نظرات (۶۰)