دانلود کتاب صوتی توصیه‌های غذایی آنتونی رابینز


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی توصیه‌های غذایی آنتونی رابینز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی توصیه‌های غذایی آنتونی رابینز

کتاب صوتی توصیه‌های غذایی آنتونی رابینز، راهنمایی ساده و کاربردی برای داشتن رژیم غذایی سالم است که برای رسیدن به موفقیت شخصی و کاری امری ضروری به حساب می‌آید.

آنتونی رابینز که نامش یادآور موفقیت‌های شخصی، تقویت ذهن و قدرت اراده، توصیه‌های ذهنی و بهبود ارتباطات فردی و اجتماعی است، در این کتاب صوتی به آموزش تندرستی و سلامت جسمانی می‌پردازد. او در اغلب جلسات و سمینارهایش به اهمیت تغذیه‌ی سالم و حفظ تندرستی بدن برای دستیابی به موفقیت تاکید فراوان می‌کند.

کتاب صوتی توصیه‌های غذایی آنتونی رابینز، مجموعه‌ای از توصیه‌های این نویسنده‌ی تواناست که به شما کمک می‌کند در کنار دستیابی به موفقیت فردی، از تندرستی و سلامت بدن نیز برخوردار باشید و تاثیر مثبت آن را در زندگی شخصی خود تجربه کنید. این توصیه‌های که بسیار کارآمد، مفید و موثر هستند از تجربیات شخصی رابینز برگرفته شده و سبب تحول عظیمی در زندگی وی شده‌اند.

آنتونی رابینز را بیشتر بشناسیم:

آنتونی رابینز (Anthony Robbins) نویسنده و سخنران درخشان آمریکایی در سال 1960 در خانواده‌ای فقیر چشم به جهان گشود. او پس از اخذ مدرک دیپلم به کارهای گوناگونی پرداخت، اما به موفقیت زیادی نرسید، اما دوباره روی پای خود ایستاد و از نو شروع کرد. آنتونی رابینز در مدت زمان کمی توانست به آرزوها و رویاهایش جامه عمل بپوشاند و درآمد سالیانه خود را از 38 هزار دلار به بیش از یک میلیون دلار ارتقا دهد. آنتونی رابینز یکی از برجسته‌ترین اشخاص آمریکا در زمینه بهبود عملکرد دیگران به حساب می‌آید.

او موسس و رئیس هیئت مدیره بنیاد آنتونی رابینز است که با هدف کمک به انسان‌ها برای دستیابی به موفقیت‌های شخصی و حرفه‌ای تأسیس شده‌ است. از آثار او می‌توان به کتاب‌های مهارت در بازی زندگی، افکار بزرگ، گام‌های بلند: تغییراتی کوچک، نتایجی بزرگ، قدرت شگرف بودن، قدرت نامحدود، رهاسازی قدرت درون، 365 گام تا موفقیت و به سوی کامیابی اشاره کرد.

در قسمتی از کتاب صوتی توصیه‌های غذایی آنتونی رابینز می‌شنویم:

چند دهه‌ی گذشته در اغلب نقاط دنیا گیاه‌خواری یا نخوردن گوشت کار عجیب، غیرمعمول و پرمشقتی بود و فقط فروشگاه‌های معدودی غذاهای مخصوص ارائه می‌کردند که باب میل افرادی بود که گوشت نمی‌خورند، امروزه چنین مشکلی وجود ندارد، همبرگر بدون گوشت، شنیسل بدون گوشت، استیک بدون گوشت و خلاصه انواع و اقسام جایگزین‌های متعددی وجود دارند که برای افرادی که از خوردن گوشت صرف نظر می‌کنند، سرویس‌های متنوع و مطلوبی را ارائه می‌دهند، البته برای برخی اشخاص که در تمام عمرشان غذاهای گوشتی را با میل و لذت خورده‌اند، حذف گوشت کار سختی است.

 ۲ ساعت و ۵ دقیقه، ۱۱۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۸۰۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱ دقیقه
شناسنامه
۲ دقیقه
متن پشت جلد
۱۰ دقیقه
مقدمه
۱۹ دقیقه
بخش اول - مفاهیم - فصل اول: حذف یا کاهش مصرف گوشت حیوانی
۷ دقیقه
فصل دوم - چربی خوب، چربی بد
۱۱ دقیقه
فصل سوم - ورزش، ورزش، ورزش - بخش اول
۱۰ دقیقه
فصل سوم - بخش دوم
۸ دقیقه
فصل چهارم - صبحانه‌ی میوه‌‌ای
۱۳ دقیقه
فصل پنجم - تفکیک‌سازی - بخش اول
۱۳ دقیقه
فصل پنجم - بخش دوم
۶ دقیقه
فصل ششم - تنفس صحیح
۱۲ دقیقه
فصل هفتم - کلیدهای تندرستی
۱۴ دقیقه
بخش دوم - تندرستی در عمل

راهنمای دانلود کتاب صوتی توصیه‌های غذایی آنتونی رابینز

برای دانلود کتاب صوتی توصیه‌های غذایی آنتونی رابینز و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  توصیه‌های غذایی آنتونی رابینز

نظرات کتاب صوتی توصیه‌های غذایی آنتونی رابینز

V M
۱۳۹۹/۴/۱۴
عالی بود
پیشنهاد میدم حتما کتاب رژیم قلیایی مترجم آقای مسعود علی نژاد رو حتما بخونید
مکمل عالی برای این کتاب هست که دلایل علمی و خیلی راهنمایی‌های دیگه هم در اون داده
الحمدلله
HSM 5
۱۳۹۹/۱۱/۷
اونایی که می‌خوان انگیزه داشته باشن واسه کاهش وزن این کتاب رو پیشنهاد میکنم
Mahboobe Momeni
۱۴۰۰/۲/۷
عالی بود تازه می‌فهمیم چقد عادات غذایی بدی داریم
مشاهد همه نظرات (۸)