دانلود کتاب صوتی تولدت مبارک آلیس ببت


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی تولدت مبارک آلیس ببت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی تولدت مبارک آلیس ببت

کتاب صوتی تولدت مبارک آلیس ببت نوشته‌ی مونیکا کالینگ، داستان دختر بچه‌ای را به تصویر می‌کشد که تصمیم می‌گیرد روز تولدش در خیابان‌های پاریس بچرخد.

موضوع کتاب صوتی تولدت مبارک آلیس ببت چیست؟

روز تولد آلیس فرارسیده اما دوستش گرترود این موضوع را فراموش کرده است. این مسئله اهمیتی برای آلیس نداشت و او تصمیم گرفت از روز تولدش لذت ببرد، به همین دلیل به بیرون از خانه رفت تا در خیابان‌های پاریس قدم بزند. در حالی که آلیس مشغول قدم‌زنی بود، گرترود برای غافلگیر کردن او شروع به پختن کیک و شام مورد علاقه آلیس کرد اما همه چیز آن طور که می‌خواست اتفاق نیفتاد.

کتاب صوتی تولدت مبارک آلیس ببت برای چه کسانی مناسب است؟

این داستان دلچسب برای کودکان 3 تا 7 سال بسیار لذت‌بخش و جذاب خواهد بود.

در بخشی از کتاب صوتی تولدت مبارک آلیس ببت می‌شنویم:

در سطح شهر پاریس، آفتاب ماه آوریل روی اسب‌های چرخ‌وفلک‌های شهربازی می‌درخشید. توی شهربازی، بازی‌های مختلف، مثل اسب‌های یورتمه رو یا زرافه‌های آب‌نباتی و فلامینگوهای پرنده خیلی وسوسه‌آمیز بودن.

آلیس علاقه‌ای به سوار شدن روی زرافه‌ها یا فلامینگوها نداشت، ولی همیشه آرزو داشت که سوار اسب بشه. پس یک کره اسب قهوه‌ای رنگ که ظاهراً نجیب بود رو انتخاب کرد، جسورانه پشتش پرید. چرخ و فلک روشن شد و شروع به چرخیدن کرد.
از طرف دیگه گرترود سبد خریدش رو برداشت و به همراه سگ کوچولوش بسکت (Basket)، روونه‌ی بازار شد. کلی خرید داشت که باید انجام می‌داد.

 ۱۲ دقیقه، ۱۷ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۲ دقیقه
تولدت مبارک آلیس ببت

راهنمای دانلود کتاب صوتی تولدت مبارک آلیس ببت

برای دانلود کتاب صوتی تولدت مبارک آلیس ببت و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  تولدت مبارک آلیس ببت