دانلود کتاب صوتی تیم‌های رویایی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی تیم‌های رویایی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی تیم‌های رویایی

کتاب صوتی تیم‌های رویایی (چکیده کتاب) نوشته‌ی شین اسنو به شما می‌آموزد که چگونه بر اساس اهدافتان، گروهی ایده‌آل و رویایی تشکیل دهید و با آن به خواسته‌های‌تان برسید. اسنو با ارائه‌ی مثال‌های مختلف، اثری عملی و شگفت‌انگیز ارائه می‌دهد و تیم شما را در مسیر موفقیت همراهی می‌کند.

درباره کتاب صوتی تیم‌های رویایی:

انسان موجودی اجتماعی است و همواره به کارهای تیمی و مشارکتی تمایل دارد تا بخشی از نیازهای روحی خود را تأمین کند اما تجربه حاکی از آن است که معمولاً یک فرد باتجربه و کارآمد به تنهایی می‌تواند عملکرد بهتری داشته باشد؛ چرا که مدیریت گروه‌ها امری دشوار است و هر کسی توانایی آن را ندارد. البته ناگفته نماند که همواره استثناهایی هم وجود دارد؛ ممکن است فرد در گروهی قرار گیرد که نتایج درخشانی داشته باشد. این اتفاق درصورتی رخ می‌دهد که وی در یک تیم رویایی و ایده‌آل با سرگروه یا مدیری آگاه حضور داشته باشد. تیم‌های رویایی بسیار انگشت‌شمار و اندک هستند و با توجه به دستاوردهای بشریت در طول تاریخ می‌توان ردپای این تیم‌های ایده‌آل را مشاهده کرد. اگر نگاهی به موفقیت‌های انسان‌ها بیاندازید در بسیاری از موارد، گروهی از افراد با یکدیگر متحد شده‌اند و با اعتماد به یکدیگر زندگی خود و سایر انسان‌ها را تغییر داده‌اند. شاید فکر کنید جمع شدن این افراد در کنار هم اتفاق بوده است اما اشتباه می‌کنید و پشت چنین تیم قدرتمندی، تفکری عظیم نهفته است. اکنون برای شما این فرصت وجود دارد که با شنیدن کتاب صوتی تیم‌های رویایی (Dream Teams) به رموز چنین موفقیت بزرگی پی ببرید.

شین اسنو (Shane Snow) در این کتاب صوتی برای‌تان از قوانینی می‌گوید که در راستای تشکیل و رهبری تیمی قدرتمند به آن نیاز خواهید داشت. این نویسنده که سابقه‌ی بسیار موفقی در گزارش‌نویسی به عنوان روزنامه‌نگار دارد تلاش می‌کند با ارائه‌ی مثال‌های جذابی از اتفاقات مهم در طول تاریخ، مطالب را برای‌تان توضیح دهد. در این کتاب چالش‌برانگیز، مثال‌هایی جذاب از دل تاریخ می‌شنوید که به شما تکنیک‌های درخشان و حیرت‌انگیزی را ارائه می‌دهد.

شین اسنو را بیشتر بشناسیم:

وی بیشتر به عنوان کارآفرین و روزنامه‌نگار شناخته می‌شود و تاکنون در افشاگری قاچاقچیان اسلحه و تبعیض جنسیتی کمک بسیاری کرده است. این روزنامه‌نگار جنجالی با رسانه‌های مطرح بسیاری همکاری می‌کند و از میان آن‌ها می‌توان به مواردی مانند مجله Wired، نیویورکر و... اشاره کرد.

نکوداشت‌های کتاب صوتی تیم‌های رویایی:

- ویژگی‌های مهم تیم‌های ایده‌آل را به صورت کامل و دقیق توصیف می‌کند. (شان بیتایر، قهرمان NBA و رئیس تجزیه و تحلیل میامی هیت)
- چالش‌برانگیز، زنده و عملی. (کیت یاماشیتا، بنیان‌گذار SYPartners)
- این اثر، کتابی نیست که فقط برای رهبران نوشته شده باشد بلکه پیامی دارد که تمام دنیا باید آن را بشنود. (آدام براون، بنیان‌گذار Pencils of Promise and MissionU)

جملات برگزیده کتاب صوتی تیم‌های رویایی‌:

- افرادی را جذب کنید که چیزی متفاوت نسبت به دیگران، با خود به همراه بیاورند.
- در پی اعضای جدیدی باشید که عملکرد کلی تیم را ارتقا خواهد داد.
- به اعضای تیم آزادی عمل بدهید تا در قبال پاسخگویی، کارها را به روش خود انجام دهند.

شنیدن کتاب صوتی تیم‌های رویایی برای چه کسانی مناسب است؟

مدیران، کارمندان و تمام کسانی که تمایل به پیشرفت دارند، بدون معطلی باید به این کتاب بی‌نظیر گوش فرادهند.

در بخشی از کتاب صوتی تیم‌های رویایی می‌شنویم:

هر چند ممکن است کم‌اهمیت و پیش پا افتاده به نظر برسد؛ اما بهترین راه ترغیب گروه‌های مختلف به همکاری با یکدیگر، ایجاد فرصت‌هایی است تا باهم بازی کنند. بازی کردن می‌تواند سریع‌تر ازهر چیز دیگری منجر به مشارکت شود؛ رفتارِ طبیعی و غیرارادیِ مغزِ انسان هنگام مواجهه با چیزی متفاوت یا ناآشنا این است که واکنشِ ستیز یا گریز را در شما فعال می‌کند. این واکنش در سر و کار داشتن با جانورانِ ماقبلِ تاریخ، بسیار مفید و ضروری بوده است؛ اما وقتی می‌خواهید با فرد جدیدی کار کنید چندان کارایی نخواهد داشت. واکنشِ ستیز یا گریز باعث ایجادِ تنش نابجا و بی‌موردی می‌شود که اغلب نتیجه عکس می‌دهد.

بهترین راه خنثی کردن این واکنش، یافتن یک بازی است که هردو از انجامش لذت برده و در آن غرق شوید. همان‌طور که همیشه گفته می‌شود: «یک ساعت بازی، بیشتر از یک سال صحبت کردن، شخصی را به شما می‌شناساند.» بازی، تنش را کم، شکاف اجتماعی را محو و بیش از هر چیزِ دیگری در جهان، تعاملات مثبت ایجاد می‌کند.

مهاجرتِ یهودیان به آرژانتین این موضوع را به خوبی روشن می‌کند. در پایان قرنِ بیستم و در پی ورود بیش از 60000 مهاجرِ یهودی به آرژانتین، تنش‌های نژادی در بوئنوس ایرس در حال بالا گرفتن بود. مردمِ آرژانتین ناراحت و نگرانِ از هم پاشیدنِ روالِ معمول زندگی‌شان بودند.

 ۱ ساعت، ۱۹۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۴۶۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۴ دقیقه
مقدمه
۹ دقیقه
فصل اول: نیروهای جورواجور جذب کنید، نه جفت‌وجور
۸ دقیقه
فصل دوم: مؤید تنش و کش‌وقوس باشید
۶ دقیقه
فصل سوم: همه را به بازیِ گروهی وادارید
۵ دقیقه
فصل چهارم: دگراندیشی را تاب آورده و ارج نهید
۶ دقیقه
فصل پنجم: ایده‌های عجیب‌وغریب بسیاری را بررسی کنید
۵ دقیقه
فصل ششم: افراد را وادار به مشارکت کنید
۹ دقیقه
فصل هفتم: منادیِ عدمِ تعصب باشید
۸ دقیقه
فصل هشتم: به‌وفور داستان تعریف کنید
۱ دقیقه
درباره ما

راهنمای دانلود کتاب صوتی تیم‌های رویایی

برای دانلود کتاب صوتی تیم‌های رویایی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  تیم‌های رویایی

نظرات کتاب صوتی تیم‌های رویایی

حسن داورپناه
۱۳۹۹/۸/۹
بسیار عالی بود. یکی از مفیدترین عصر جمعه کاریمو سپری کردم. ممنون از آسمان، آسمانتان پرستاره مهندس آسمان
رضا رازی
۱۳۹۹/۷/۱۸
چقدر این کتاب خوبه. هر صفحش یک کتابه از بس مطالب خوب داره. ممنون ره آورد مدیریت
وحید صمدی
۱۳۹۹/۶/۲۹
خوبه، مخصوصا برای کسانی که کمبود وقت دارن، کتابشو دارم، این کتاب صوتیش هم جذاب شده.
مشاهد همه نظرات (۱۰)