دانلود کتاب صوتی جادوی افزایش سرمایه - جلد 1


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی جادوی افزایش سرمایه - جلد 1 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی جادوی افزایش سرمایه - جلد 1

کتاب صوتی جادوی افزایش سرمایه - جلد 1 نوشته‌ی شهاب سهرابی، شما را با جهان پر رمز و راز و شگفت‌انگیز بورس آشنا می‌کند و دانسته‌های شما درباره‌ی افزایش سرمایه را بسیار جامع‌تر و دقیق‌تر می‌نماید.

زمانی که شما در راهروهای تالار بورس قرار دارید و یا عضو گروه‌های شبکه‌های مجازی می‌شوید، جمله‌ای را مرتبا مشاهده می‌کنید و یا می‌شنوید که آن «افزایش سرمایه» است. شهاب سهرابی در این کتاب صوتی می‌کوشد تا سوالات گوناگون افرادی را جواب دهد که به تازگی به دنیای بورس وارد شده‌اند. بعضی از این سوالات عبارتند از:

- افزایش سرمایه چیست؟
- حق تقدم سهام چیست؟
- بهترین نوع افزایش سرمایه، کدام است؟
- انواع روش‌های افزایش سرمایه چیست؟
- افزایش سرمایه به چه افرادی تعلق می‌گیرد؟
- افزایش سرمایه از محل سود انباشته چیست؟
- مواد قانون تجارت در مورد افزایش سرمایه کدام‌ها هستند؟
و ...

کتاب صوتی جادوی افزایش سرمایه - جلد 1 مناسب چه کسانی است؟

شنیدن این کتاب صوتی به تمام کسانی که تازه وارد بازار بورس شده‌اند و می‌خواهند به تنهایی و به صورت خودآموز در بورس ایران حضور عملی و میدانی داشته باشند، به شدت توصیه می‌شود. این اثر دربردارنده‌ی نکات ارزشمندی است که هر فردی که در بورس حضور دارد، باید آن‌ها را بداند.

در بخشی از کتاب صوتی جادوی افزایش سرمایه - جلد 1 می‌شنویم:

حجم مبنا: تعداد اوراق‌بهادار از یک نوع است که هر روز باید مورد دادوستد قرار گیرد تا کل درصد تغییر آن روز، در تعیین قیمت روز بعد ملاک باشد.

اساسنامه: اساسنامه مهم‌ترین رکن شرکت سهامی است. کلیه شرکت‌های سهامی عام یا شرکت سهامی خاص باید دارای اساسنامه باشند. اساسنامه روابط شرکاء با یکدیگر و حدود اختیارات مجامع عمومی و هیئت مدیره را تعیین و تکلیف سود و زیان شرکت و مدت انحلال آن را معین می‌نماید. اساسنامه شرکت در حقیقت سندی است که به آن اعتبار می‌دهد و در آن خط مشی و سرمایه شرکت، هدف و نحوه فعالیت و وظایف هر یک از اعضای شرکت و هیئت مدیره و مجامع عمومی و بازرسان شرکت و تعداد مدیران و نحوه انتخاب و مدت مأموریت و چگونگی تعیین جانشین مدیرانی که فوت یا استعفاء نموده و یا محجور و معزول می‌شوند معین می‌گردد.

صورت‌های مالی: نتیجه فعالیت یک شرکت در یک دوره زمانی خاص در گزارش‌هایی ارائه می‌شود که به آن‌ها “صورت‌های مالی” گفته می‌شود.

 ۱ ساعت و ۳۴ دقیقه، ۸۷ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۲۴۰۰۰ ت - 7.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۱ دقیقه
بخش اول
۸۴ دقیقه
بخش دوم

راهنمای دانلود کتاب صوتی جادوی افزایش سرمایه - جلد 1

برای دانلود کتاب صوتی جادوی افزایش سرمایه - جلد 1 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  جادوی افزایش سرمایه - جلد 1

نظرات کتاب صوتی جادوی افزایش سرمایه - جلد 1

حسن صوفیانی
۱۳۹۹/۵/۱۳
گام اول از نویسنده و گوینده بابت نمام زحماتشون تشکر میکنم اما حیف این صدای خوب و دلنشین ولی با این صدای ناقوس بد
میخوای تمرکز کنی ذهنت را بهم میریزه که دوستان اشاره گردند
دوما واقعا کتاب خیلی خیلی ضعیفیه از نظر انتقال مطالب و اطلاعات به شنونده در حد پیش گفتار میمانه
و چیزی که توش نمیشه پیدا و
کرد جادو برای سرمایه گذاری است نویسنده جلد اول کتاب را برای جلد دوم پیش گفتار کرده است به نظربنده جناب سهرابی عزیز میتونست دوجلد کتاب را بصورت کامل وجامع و بامفهوم بالا در یک جلد تدوین نمایند با سپاس فراوان
abs mir
۱۴۰۰/۱/۱۲
وقت تلف کردنه
روخانی یکسری اطلاعیه است آخه من موندم آدرس محل مجمع شرکت رو دیگه چرا می‌خونی برای شنونده مگه فرقی داره که آدرس محل مجمع کجا بوده. اگر می‌خواستی کتاب رو پر کنی و طولانی ترش کنی چیز مفید تر می‌خوندی.
یه مقاله رایگان تو اینترنت بخونی بیشتر مطلب یاد میگیری وقتت هم تلف نمیشه
وحید قنبری
۱۳۹۹/۳/۷
وسط صحبت گوینده همچین زنگوله میزنه برق سه فاز از مغزتون میگذره هر چی‌ام از قبل بلد بودید کلا یادتون میره، گوینده‌ام که انگار داره روزنامه میخونه خیلی‌ام قرو قاطی، اصلا خوب نیس وقتونو بزارید رو یه کتاب دیگه ضرر نکردید
مشاهد همه نظرات (۱۱)