دانلود کتاب صوتی جادوی افزایش سرمایه - جلد 2


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی جادوی افزایش سرمایه - جلد 2 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی جادوی افزایش سرمایه - جلد 2

کتاب صوتی جادوی افزایش سرمایه - جلد 2 نوشته‌ی شهاب سهرابی، گام به گام فرآیند افزایش سرمایه را به شما آموزش می‌دهد تا با انواع مختلف آن آشنا شوید و دیدی واقعی و صحیح از دنیای جذاب بورس پیدا کنید.

درباره کتاب صوتی جادوی افزایش سرمایه - جلد 2:

فرض کنید که به دنبال خرید سهمی هستید و به دو سهم می‌رسید که هر دو افزایش سرمایه دارند؛ یکی از محل مازاد تجدید ارزیابی و دیگری از محل آورده نقدی و مطالبات سهامداران. در این شرابط شما کدام سهم را برای خرید انتخاب می‌کنید؟ شاخص‌های ارزیابی‌تان چیست؟ تفاوت میان افزایش سرمایه از محل انباشته و مازاد تجدید ارزیابی را می‌دانید؟ کتاب صوتی جادوی افزایش سرمایه - جلد 2 قرار است به شما ده‌ها سوال این چنینی را پاسخ دهد تا با آموزشی صحیح و پایه‌ای، بتوانید در بورس ایران به سودآوری برسید.

به بیانی دیگر اگر با مفهوم افزایش سرمایه آشنا نباشید و بخواهید ابهامات ذهنی خود را حل کنید، قاعدتا نیاز به یک راهنما دارید. معمولا در چنین شرایطی به سراغ گوگل می‌روید اما تنها با انبوهی از مطالب پراکنده مواجه می‌شوید که هیچ ایده منسجمی به شما ارائه نمی‌دهند و حتی اعتبار و صحت مطالب‌شان مورد تردید است.

پس برای آنکه این مبحث مهم و کاربردی را یاد بگیرید، چند ساعتی وقت بگذارید و تمامی اطلاعات کتاب جادوی افزایش سرمایه - جلد 2 را یادداشت برداری کنید تا برای همیشه سوالات‌تان از بین بروند.

فکرش را بکنید که با چنین گزارش‌هایی روبه‌رو شوید:

- شستا، 78 % افزایش سرمایه از انباشته
- افزایش سرمایه وهور توسط حسابرس تایید شد.
- مجوز افزایش سرمایه 43 % خکار از محل سود انباشته صادر شد.
- سازمان بورس و اوراق بهادار با افزایش سرمایه 87 درصدی شرکت ایران ترانسفو از محل سود انباشته و مازاد تجدید ارزیابی موافقت نمود.
- تایید افزایش سرمایه توسط حسابرس در فاراک 228 % محل تامین افزایش سرمایه: مطالبات حل شده سهامداران و آورده نقدی 100 % مازاد تجدید ارزیابی دارایی‌ها: 128 %

شاید در نگاه اول این اطلاعات بسیار پیچیده و مبهم به نظر برسند اما باید بدانید که کتاب جادوی افزایش سرمایه – جلد 2 این مفهوم را گام به گام به شما آموزش می‌دهد تا بدون نگرانی تصمیمات درستی در بازار سرمایه بگیرید.

چند مورد از مزیت‌های کتاب صوتی جادوی افزایش سرمایه - جلد 2:

- در قالب داستان روایت می‌شود.
- مثال‌ها واقعی و کاربردی است.
- گام به گام شما را به سمت پیشرفت و یادگیری می‌برد.
- نکات بسیار ارزشمندی که در لابه لای مباحث بیان می‌شود، بسیار کلیدی است.

کتاب صوتی جادوی افزایش سرمایه - جلد 2 برای چه کسانی مناسب است؟

اگر به مباحث بورسی و بازار سرمایه علاقه دارید و می‌خواهید دانش خود را در این زمینه بیشتر کنید و پول خوبی از این راه به دست آورید، این کتاب به شما پیشنهاد می‌شود.

در بخشی از کتاب صوتی جادوی افزایش سرمایه – جلد 2 می‌شنویم:

پنج شنبه: 1397/2/5 روز آخر فرارسید.

شایان، آخرین مبحث افزایش سرمایه را باید فرا می‌گرفت. استاد سلطانی به شایان گفت : امروز روز آخر است، خیلی دوست دارم تجربیاتی که به سختی و با هزینه گزاف به دست آورده‌ام را، در اختیارت قرار دهم تا هم به کارت بیاید و هم این که تو این‌ها را دوباره تجربه نکنی. شایان عزیز؛ یادت باشد که مبحث روانشناسی در بازار سرمایه خیلی مهم است و سعی کن در این زمینه بیشتر تحقیق کنی و اطلاعاتت را کامل کنی باور می‌کنی که تحلیل یک سهم خاص، متاثر از کسی است که آن را تحلیل می‌کند؟

شایان هم از استاد توضیح بیشتر خواسته استاد سلطانی در ادامه صحبت‌هایش ادامه داد: این که شما خاطره قبلی از آن سهم داشته باشید، در نحوه تحلیل‌تان تاثیر دارد. این که شما در گذشته دراین سهم سود کرده‌اید، هم موثر است. اگر در گذشته شما از خرید این سهم زیان کرده باشید، باز هم در نحوه تحلیل‌تان موثر است. اگر برای تحلیل سهمی، وقت بیشتر و تلاش و سختی بیشتری متحمل شده باشی، باز هم در تحلیل‌تان متبلور می‌شود.

 ۱ ساعت و ۳۴ دقیقه، ۸۹ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۲۶۰۰۰ ت - 7.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲ دقیقه
معرفی
۶ دقیقه
مقدمه
۲۲ دقیقه
فصل اول: انباشته
۲۶ دقیقه
فصل دوم: مازاد تجدید ارزیابی دارایی
۳۹ دقیقه
فصل سوم: ترکیبی

راهنمای دانلود کتاب صوتی جادوی افزایش سرمایه - جلد 2

برای دانلود کتاب صوتی جادوی افزایش سرمایه - جلد 2 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  جادوی افزایش سرمایه - جلد 2

نظرات کتاب صوتی جادوی افزایش سرمایه - جلد 2

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.
سرمایه گذاری، بورس، کتاب جادوی افزایش سرمایه جلد 2، دانلود کتاب جادوی افزایش سرمایه جلد 2، کتاب جادوی افزایش سرمایه، دانلود جادوی افزایش سرمایه، دانلود کتاب جادوی افزایش سرمایه، خرید کتاب جادوی افزایش سرمایه، کتاب جادوی افزایش سرمایه جلد 2 شهاب سهرابی، کتاب جادوی افزایش سرمایه شهاب سهرابی، موفقیت در بورس، کتاب صوتی آشنایی با بورس، خرید کتاب بورس، کتاب های بورسی، دنیای بورس و سرمایه گذاری، انواع سرمایه گذاری، سرمایه گذاری پر سود، بازار سرمایه، اصول سرمایه گذاری، بازارهای مالی جهانی، فرصت های سرمایه گذاری، پرسودترین سرمایه گذاری، سرمایه گذاری مطمئن با سود بالا، موفقیت شغلی، مدیریت مالی، کسب ثروت، کسب درآمد، موفقیت در کسب و کار، جذب سرمایه، پس انداز و سرمایه گذاری، راهنمای سرمایه گذاری در بورس، آشنایی با بورس، یادگیری مفاهیم بورس، شرکت در بورس، بورس چیست، آموزش معامله در بورس، سرمایه گذاری در بورس، حداقل سرمایه گذاری در بورس، بازار بورس چیست، روشهای سرمایه گذاری در بورس، سرمایه گذاری در بورس چگونه است، دارایی های سرمایه ای