دانلود کتاب صوتی داستانی برای تاریکی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی داستانی برای تاریکی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی داستانی برای تاریکی

کتاب صوتی داستانی برای تاریکی اثر راینر ماریا ریلکه درباره‌ی دکتری به نام لاسمن است که پس از سال‌ها دوری از کشورش تصمیم می‌گیرد برای دیدار از دو خواهرش و تجدید خاطرات کودکی به شهر زادگاهش سفر کند.

همانطور که شبانه در قطار نشسته و به سمت شهرش می‌رود یک نام دخترانه مدام در گوشش زنگ می‌زند: کلارا. همبازی دوران کودکی‌اش اکنون کجاست و چگونه زندگی می‌کند؟ تب یافتن پاسخ این سوال او را آرام نمی‌گذارد تا اینکه به ملاقات کلارا می‌رود.

کتاب داستانی برای تاریکی (Eine geschichte dem dunkel erzählt)، داستانی از نویسنده‌ای معروف است که ریشه‌هایی شعرگونه دارد و در آن توصیفاتی بکر به همراه با توصیفات دقیق ارائه شده است.

استفاده از دو صدای زن و مرد در اجرای این داستان جذاب، ارتباط دو شخصیت اصلی داستان را ملموس و در نتیجه کل داستان را شنیدنی‌تر کرده است.

راینر ماریا ریلکه (Rainer Maria Rilke) از مهم‌ترین شاعران آلمانی‌زبان در سده ۲۰ میلادی است. برخی از سروده‌ها و داستان‌های ریلکه توسط مترجمانی چون شرف‌الدین خراسانی، پرویز ناتل خانلری و علی عبداللهی به فارسی ترجمه و منتشر شده‌ است.

در قسمتی از کتاب صوتی داستانی برای تاریکی می‌شنویم:

«غروب‌های بهار روسیه، تا لحظه‌ای پیش تمام اتاق تا دورترین گوشه‌ها روشن بود، اما حالا همه‌چیز چنان است که گویی هرگز با چیزی جز تاریکی انس و الفت نداشته است. در هر سو گل‌های درشت تیره‌رنگ شکوفا شد، و هاله‌ای درخشان، انگار سوار بر بال سنجاقک نرم نرمک جام گل‌ها را دربرگرفت».

 ۳۳ دقیقه، ۳۰ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳۳ دقیقه
داستانی برای تاریکی

راهنمای دانلود کتاب صوتی داستانی برای تاریکی

برای دانلود کتاب صوتی داستانی برای تاریکی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  داستانی برای تاریکی

نظرات کتاب صوتی داستانی برای تاریکی

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.