دانلود کتاب صوتی داستان‌های بامزه 2


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی داستان‌های بامزه 2 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی داستان‌های بامزه 2

کتاب صوتی داستان‌های بامزه 2، دربردارنده‌ی چندین داستان کوتاه، حیرت‌آور و طنزآمیز از نویسندگان برجسته جهان است که توسط هلن پایبا گردآوری شده.

کتاب صوتی داستان‌های بامزه 2 (Funny Stories for ten years olds) مجموعه‌ای متنوع و شگفت‌انگیز از داستان‌هایی است که برای سرگرمی کودکان به نگارش درآمده و هلن پایبا آن‌ها را متناسب با رویدادهای جالبی که ممکن است برای هر بچه‌ای اتفاق بیافتد، برگزیده است. این اثر کتابی ایده‌آل و پرفروش برای قصه‌خوانی یا قصه‌گویی برای کودکان دوست‌داشتنی شماست.

این داستان‌ها از تخیلات شیرین بی‌حد و مرز کودکان برگرفته شده که همین تخیلات یکی از ویژگی‌های جالب و مهم کودکان به حساب می‌آیند. پذیرش دنیای خیالی کودکان راهی برای نزدیک شدن به دنیای آن‌هاست، والدین می‌توانند از طریق خواندن کتاب‌های تخیلی به دنیای کودکان ورود کنند و به آن‌ها نزدیک‌تر شوند.

کتاب صوتی داستان‌های بامزه 2 مناسب چه کسانی است؟

این کتاب صوتی برای کودکان دبستانی مناسب است، هم‌چنین والدینی که فرزندا‌نشان مایل به شنیدن داستان‌هایی فانتزی و تخیلی هستند، می‌توانند این کتاب را برای آن‌ها تهیه نمایند.

در قسمتی از کتاب صوتی داستان‌های بامزه 2 می‌شنویم:

روزی روزگاری زن فهمیده‌ای بود که با تنها پسرش زندگی می‌کرد، اسم پسر واردیلو بود و تا دلتان بخواهد احمق بود، روزی مادر مجبور شد برای انجام دادن کاری از خانه بیرون برود، به پسرش گفت: خوب گوش کن ببین چی میگم، من یکی دوساعتی میرم بیرون، مرغ پیرمون توی لونه‌اش با 12 تخم خوابیده تا جوجه‌ بشند، باید مراقب باشی مرغ این‌ور و اونور نره و روی تخم‌هاش بخوابه تا گرم بمونند، اگه از مرغدونی اومد بیرون زود اون رو برگردون توی لونه‌اش وگرنه تخم‌ها جوجه نمی‌شوند.

 ۲ ساعت و ۶ دقیقه، ۱۲۴ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۴ دقیقه
راست دروغ نما
۱۲ دقیقه
نمی‌شه بیاریش اینجا
۱۵ دقیقه
واردیلو
۱۷ دقیقه
روایت ویلیام
۱۱ دقیقه
ویلی و فیلم ترسناک
۶ دقیقه
جک تنبل
۲۰ دقیقه
پازی مخترع
۵ دقیقه
روزی که مایکل خبرساز شد
۷ دقیقه
خانم می گیج می‌شود
۲۰ دقیقه
پیتر نمونه و هنری زلزله

راهنمای دانلود کتاب صوتی داستان‌های بامزه 2

برای دانلود کتاب صوتی داستان‌های بامزه 2 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  داستان‌های بامزه 2
ریحان موسی
۱۳۹۹/۱۰/۲۹
بچه هام خیلی دوست دارن ممنون
Samandar Samandar
۱۳۹۹/۶/۸
ازهمه نظرقصه‌ها خوب وسرگرم کننده وجالب بودن، کارقصه گوهاهم خوب بود وهیجان هاشون متناسب
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)