دانلود کتاب صوتی داستان‌های شگفت‌انگیز


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی داستان‌های شگفت‌انگیز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی داستان‌های شگفت‌انگیز

کتاب صوتی داستان‌های شگفت‌انگیز، مجموعه‌ای از داستان‌های کوتاه ادگار آلن پو، نویسنده‌ی بزرگ آمریکایی است. این داستان‌ها، شاعرانگی، معما و طنز تلخ را در هم می‌آمیزند و نبوغ آلن پو در نویسندگی را به رخ همگان می‌کشند.

این مجموعه از آثار پو، دربردارنده‌ی برخی از هیجان‌انگیزترین و به یاد ماندنی‌ترین داستان‌هایی است که تا به حال نوشته شده است. شخصیت‌های این داستان‌ها، افرادی دچار اختلالات عصبی و طرد شدگان از اجتماع هستند و ترس‌هایی ناشناخته و معماهایی به ظاهر حل نشدنی بر ذهنشان حکومت می‌کند.

کتاب داستان‌های‌شگفت‌انگیز (Tales of mystery and imagination) در مجموع، برترین آثار آدگار آلن پو را قبل از مرگ نابهنگامش در سال 1849 گرد هم آورده و به مخاطبین بی‌شمار این نابغه‌ی دنیای ادبیات تقدیم می‌کند. داستان‌ها سراسر شگفتی و رمزآلودگی را به همراه دارند. تا جایی که نمی‌توان از آن‌ها، توقع عبرت یا یافته‌ای اخلاقی را داشت.

داستان‌های ادگار آلن پو (Edgar Allan Poe) به خاطر رازآلود و ترسناک بودن مشهورند و از او به عنوان مبدع داستان‌های کارآگاهی نام می‌برند. در برخی از داستان‌های کتاب «داستان‌های شگفت‌انگیز»، که تقریباً همه از آثار دوران جوانی او هستند، آلن‌پو تمایل بسیار زیادی به نوعی از فلسفه علمی دارد که او را وادار می‌کند تا همه رویدادهایی را که مایه این داستان‌هاست با اصول این یا آن علم منطبق بداند، حتی آن‌هایی را که کمترین مناسبتی با این انطباق ندارند. 

در داستان‌های پو، استحکام منطقی و ظرافت اندیشه به تخیلی بسیار بارور پیوند می‌خورد. پو توانسته است در این داستان‌ها از رمز و رازی شبح‌گونه به تحلیل جزئیات پردازد و با قدرتی نادر قلمرو تاریک را توصیف نماید و از آن‌جا به گوشه و کنار مرموز خرافات و جهان غیرواقعی آن‌ها راه پیدا کند.

 ۳ ساعت و ۱۵ دقیقه، ۱۸۲ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۲۲۰۰۰ ت - 6.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۹ دقیقه
قلب بازگو
۱۰ دقیقه
سکوت
۴۵ دقیقه
مباحثه کوچکی با یک مومیایی
۷ دقیقه
سایه
۱۹ دقیقه
مجلس ترنم مرگ سرخ
۱۷ دقیقه
چلیک
۳۱ دقیقه
برنیس
۴۸ دقیقه
سقوط در مالستروم

راهنمای دانلود کتاب صوتی داستان‌های شگفت‌انگیز

برای دانلود کتاب صوتی داستان‌های شگفت‌انگیز و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  داستان‌های شگفت‌انگیز

نظرات کتاب صوتی داستان‌های شگفت‌انگیز

اردشیر همدانی
۱۳۹۸/۳/۱
موسیقی بین اپیزودها بسیار بسیار سبک است. نه تنها ادم رو به فکر فرو نمیبرد بلکه حس ادمو بشدت میگیرد. خلاصه خیلی بد سلیقه انتخاب شده و هیچ ربطی به کتاب ندارد
مشاهد همه نظرات (۱)