معرفی و دانلود کتاب صوتی دختری از بروکلین

عکس جلد کتاب صوتی دختری از بروکلین
قیمت:
۳۶۰۰۰ تومان - 6.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی دختری از بروکلین و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی دختری از بروکلین و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی دختری از بروکلین

روایتی از عشق و خون و جنون... کتاب صوتی دختری از بروکلین رمانی معمایی به قلم گیوم موسو، نویسنده‌ی ادبیات فرانسه است. در این اثر به ماجرای زوجی عاشق گوش خواهید سپرد که فاش شدن رازی هولناک، زندگیِ مشترکشان را به شکلی عجیب تحت تأثیر قرار می‌دهد. گفتنی‌ست که دختری از بروکلین یکی از پرفروش‌ترین عناوین داستانی در کشور فرانسه است.

درباره کتاب صوتی دختری از بروکلین:

روزی زیبا و فرح‌بخش است. آسمانِ آبی با عطوفت سایه‌ی خود را بر سر زمین انداخته است؛ خورشید با ملایمت انوارش را بر زمین زیر پایش می‌تاباند؛ نسیمی خنکْ روحِ طروات و تازگی را در کالبدِ فضا می‌دمد... یک فرد برای ابراز عشق به معشوقش، چه روزی را بهتر و چه فرصتی را مغتنم‌تر از این می‌تواند تصور کند؟ آری، هرآنچه او می‌بیند بر عظمت این روز گواهی می‌دهد. پس دست در دست معشوق گام برمی‌دارد و خود را در لذت یگانگی با او غرق می‌کند. تا اینکه ناگهان گفته‌ای برآمده از زبان معشوق، شیرینیِ لحظه را به تلخیِ ابدی بدل می‌گرداند...

کتاب صوتی دختری از بروکلین (Brooklyn Girl) رمانی معمایی به قلم گیوم موسو است. در این اثر داستان زندگی مردی به نام رافائل را پی می‌گیرید که پس از ازدواجی ناموفق، دیگرباره دل به زنی می‌بازد. با این تفاوت که این بار زندگی مشترک در کنار او را نه دشوار و طاقت‌فرسا، بلکه زیبا و خواستنی می‌یابد. زنی که دل از رافائل ربوده، آنا نام دارد. او نیز به نوبه‌ی خود شیفته‌ی مرد به نظر می‌رسد.

با این حال آنا حاملِ رازی در سینه است که ادامه‌ی زندگی با رافائل را برایش ناممکن می‌سازد. وقایع دست به دست یکدیگر می‌دهند تا زمان فاش شدن این رازِ مهیب و سربه‌مهر فرا برسد. پس از آن است که آنا، گویی از همان ابتدا رؤیایی بیش نبوده باشد، به کلی از زندگی رافائل محو می‌شود. حال، رافائلِ دل‌شکسته باید ضمن پنجه در پنجه انداختن با غم فراق، عزم خود را برای یافتن آنا جزم کند.

کتاب دختری از بروکلین در سال 2016 به انتشار رسید و خیلی زود جای خود را در میان طیف وسیعی از کتاب‌خوانان باز کرد. آنچه اثر گیوم موسو را این‌چنین محبوب گردانیده، به زعم اغلب منتقدان، هم‌نشینی به‌جا و درستِ دو عنصر طنز و ابهام در بطن روایت است. درباره‌ی کتاب دختری از بروکلین، نکته‌ای دیگر نیز گفتنی‌ست، و آن اینکه پیرنگِ آن الهام‌گرفته از ماجرایی واقعی‌ست.

نکوداشت‌های کتاب صوتی دختری از بروکلین:

- کتاب دختری از بروکلین اثری طنزآمیز و توجه‌برانگیز است. (Romantic Times)
- یک شیرینی خوشمزه‌ی تابستانی! (The NewYork Times)
- جذاب و جالب توجه. (NewYork Daily News)

کتاب صوتی دختری از بروکلین مناسب چه کسانی است؟

علاقه‌مندان به داستان‌های جنایی - معمایی اصلی‌ترین مخاطبین رمان دختری از بروکلین‌اند.

با گیوم موسو بیشتر آشنا شویم:

این نویسنده‌ی اهل فرانسه در تابستان سال 1974 متولد شده. او نزدیک به بیست سال است که در حیطه‌ی داستان‌نویسی فعالیت دارد و تقریباً هرساله اثری موفق از خود به انتشار می‌رساند. از میان رمان‌های گیوم موسو (Guillaume Musso) می‌توان به عناوینی چون «سنترال پارک»، «آوای فرشته»، «دختر کاغذی» و «دختر جوان و شب» اشاره کرد. از میان افتخارات او نیز، توفیقش در کسب جایزه‌ی «بهترین رمان عاشقانه‌» در سال 2005 شایان ذکر است.

درباره‌ی موسو، این نکته نیز گفتنی‌ست که تاکنون دو عنوان از آثار داستانی‌اش دستمایه‌ی خلق اقتباس‌های سینمایی قرار گرفته‌اند.

در بخشی از کتاب صوتی دختری از بروکلین می‌شنویم:

مناظر دور و اطرافش بیشتر متعلق به زمین‌های کشاورزی بود. نگاهی به ساعتش انداخت. از پنج بعد از ظهر کمی گذشته بود. از وقتی رافائل را در رستوران ترک کرده بود چهار ساعت سپری شده بود. به واسطه‌ی فکری که به ذهنش خطور کرده بود خیلی سریع خودش را به فرودگاه جان اف کندی رسانده و بلیطی به مقصد اوهایو خریده بود. خودرویی که سوارش بود را هم در فرودگاه اجاره کرده بود. مشخصات مقصد خود را به سیستم جی پی اس ماشین داده بود تا او را به مقصد هدایت کند.

شب گذشته تقریباً نخوابیده و دو شب پیش‌تر از آن نیز خواب بسیار کمی کرده بود. با خودش فکر می‌کرد پرواز و اختلاف ساعت بدون شک او را از پای بیندازد، ولی دقیقاً عکس این موضوع اتفاق افتاده بود.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۲ دقیقه
آنتیب، چهارشنبه، سی‌ویکم اوت 2016
۲۰ دقیقه
فصل اول: مرد کاغذی
۱۶ دقیقه
فصل دوم: استاد
۱۴ دقیقه
فصل سوم: شب تیره روح
۳۵ دقیقه
فصل چهارم: هنر ناپدید شدن
۱۳ دقیقه
فصل پنجم: دورگه‌ی کوچک و کابوی
۲۰ دقیقه
فصل ششم: همنشینی با پادشاه
۲۰ دقیقه
فصل هفتم: پرونده کلر کارلایل
۲۲ دقیقه
فصل هشتم: رقص ارواح
۳۲ دقیقه
فصل نهم: خیابان میرتل
۳۰ دقیقه
فصل دهم: دو خواهری که در آرامش زندگی می‌کردند
۲۴ دقیقه
فصل یازدهم: زنانی که مردان را دوست ندارند
۱۷ دقیقه
فصل دوازدهم: هارلم
۲۳ دقیقه
فصل سیزدهم: در نگاه دیگران
۱۷ دقیقه
فصل چهاردهم: آنجل فالز
۲۵ دقیقه
فصل پانزدهم: پرونده جویس کلر
۱۸ دقیقه
فصل شانزدهم: کولد کیس
۱۷ دقیقه
فصل هفدهم: فلورانس گالو
۱۸ دقیقه
فصل هجدهم: جاده‌ی غربی
۸ دقیقه
خلاصه‌ای از صفحه ویکی‌پدیا
۱۵ دقیقه
فصل نوزدهم: آلن
۲۱ دقیقه
فصل بیستم: فصل غصه
۱۳ دقیقه
فصل بیست‌ویکم: زورا
۲۳ دقیقه
فصل بیست‌ودوم: اسموکینگ گان
۱۰ دقیقه
فصل بیست‌وسوم: یک روز بعد از ظهر در هارلم
۸ دقیقه
دنیای دو نیم‌شده - آنا - امروز، یکشنبه، چهارم سپتامبر سال 2016
۹ دقیقه
دنیای دو نیم‌شده - کلر - یک روز بعد، دوشنبه، پنج سپتامبر سال 2016
۱۰ دقیقه
دنیای دو نیم‌شده - رافائل
۱۸ دقیقه
دنیای دو نیم‌شده - مارک - بروکلین

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی دختری از بروکلین
نویسنده
مترجمآریا نوری
گویندهآرمان سلطان زاده، سحر بیرانوند، امید تقوی
ناشر چاپینشر البرز
ناشر صوتی آوانامه
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابMP3
مدت۸ ساعت و ۴۷ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی داستان و رمان خارجی، کتاب‌های داستان و رمان خارجی
قیمت نسخه صوتی
۳۶۰۰۰ ت - 6.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی دختری از بروکلین

Rahil najafi
۱۴۰۱/۳/۲۲
چقدر یک نویسنده میتواند خلاق باشد
تا کجا و به چه چیزهایی می‌اندیشد که کتابی اینگونه سراسر پر از فراز و نشیب را خلق میکند
ذهنیت یک نویسنده چقدر گسترده است
روایتها را به هم پیوند میدهد
خلق اثری جاویدان
فراتر از ذهن
به راستی چه باید گفت بر این شاهکار
هربار فکر میکنم کتابی مرا به وجد با و
نمی‌آورد سوپرایزی جدید آشنا میشوم اوج میگیرم با پایان داستان به فرود می‌نشینم
واقعا کتاب خواندن چقدر لذت بخش است
اگر این کتاب را دوست داشتید حتما کتاب اگر حقیقت این باشد را نیز حتما مطالعه بفرمایید هر یک از این کتابها سوپرایزی بی نظیرند
با تشکر فراوان از تمامی عوامل
ازاده پورکریمی
۱۴۰۱/۴/۲۸
رمانی سراسر هیجان و تنش و البته غیر قابل پیش بینی.. نثری روان و زیبا دارد و تا اخرین بخش جذابیت خود را حفظ می‌کند. از خواندن ان لذت می‌برید..
یک خطای خاموش در گذشته انسان تنها در گذشته باقی نمی‌ماند و نسل‌های بعد هم درگیر آن خواهند شد.. مثال معروف که ماه هیچگاه پشت ابر باقی نمی‌ماند
کشمکش بین احساسات و میل به قدرت در انسان که می‌تواند زندگی انسان و نسلهای بعد را برای همیشه تغییر دهد
شهبا شریفی
۱۴۰۱/۵/۲۳
این‌جا هم می‌گم:
اگر بخوام بگم سه تا کتاب شدیداً جذبم کردن و هیچ‌وقت از یادم نمی‌رن، قطعاً از اسم‌های «ورونیکا تصمیم می‌گیرد بمیرد»، «دختری از بروکلین» و «اگر حقیقت این باشد» استفاده می‌کنم.
با وجود سنگینی تخیل، ارتباط حوادث و شخصیت‌ها خیلی خیلی شسته و رفته از آب در اومده بود.
فقط سوختن کلبه برای من علامت سوال موند و حس کردم از ترجمه جا مونده.
S Beigi
۱۴۰۱/۴/۲۷
با اینکه کتاب در رشته "معمایی جنایی" طبقه بندی شده، اما به نظرم فصلهای اولش با اینکه واقعا به کشف حقیقتِ ماجرا کمک میکنن، اما زیادی کشدار بود. (درکل شاید چون من با کتابهای آگاتا کریستی کتابخوانی رو شروع کردم، سطح انتظارم زیادی بالا رفته)
اما درنهایت: روایت داستان واقعا عالی بود که خب کارهای آوانامه همیشه عالی هستن. سپاس
عسل ر
۱۴۰۱/۵/۱۰
یک کتاب جنایی، معمایی و پلیسی بود... راجب عشق مردی که به ناگاه ناپدید می‌شود و مرد تازه می‌فهمد هیچ چیز، راجب او نمی‌داند... و همه تصوراتش راجب نامزدش غلط ار آب در می‌آید.... این داستان حول جستجوی مرد و دریافت واقعیت‌های زندگیه همسر آینده‌اش می‌گردد
رویا +
۱۴۰۱/۳/۱۰
من زیاد با داستان ارتباط برقرار نکردم. خوب روایت می‌شد اما خود داستان شخصیتهای زیادی داشت که در ذهن نگه داشتن نقش همه آن‌ها مشکل بود. پایان داستان نسبتا جالب بود. البته داستان یک چیز سلیقه‌ای هست، من زیاد دوست نداشتم شاید یکی به نظرش عالی بیاد.
M R
۱۴۰۱/۳/۱۸
داستان قشنگی داشت، جذاب و غیرقابل حدس فقط اینکه به نظرم آخرش خیلی بلاتکلیف وخلاصه تموم شد که میتونست دقیق تر و کامل تر باشه. روی هم رفته خوب بود، گویندگی کتاب هم عالی بود و بسیار حرفه‌ای و جذاب.
علی خرسند
۱۴۰۱/۵/۴
گوینده‌ها عالی بودند و داستان هرچی بیشتر پیش می‌رفت بیشتر آدم رو جذب می‌کرد و زیبا تر میشد فقط یه مشکل داشت و این بود که تعداد کرکتر (شخصیت ها) زیاد بود و آدم گیج میشد ولی در کل عالی بود
کامران بلوریان
۱۴۰۱/۴/۸
قلم خوب و روان نویسنده و اجرای قدرتمند راوی باعث شد مشتاق باشی این کتاب را دنبال کنی داستان عم جذاب و انتهای غیر قابل پیشبینی داشت نکته جالب آن جمله‌هایی بود که اول هر فصل کفته میشد
Narges Aliyari
۱۴۰۱/۳/۳۰
یک نکته‌ای که تو بعضی از کتابهای صوتی آوانامه خیلی به چشم میاد، تلفظ اشتباه بعضی کلمات توسط خواننده کتاب هست، مثلا تو همین کتاب چندبن بار کلمه " مولَن روژ" رو "مولْن رژ" خوندن
نورا یلدایی
۱۴۰۱/۵/۱۴
با سلام و خسته نباشید. ممنون از تیم صداگذاری خوبتون در این کتاب صوتی. داستان پر کشش و جذاب هست و تا آخرین لحظه هم سورپرایزهایی برای خواننده و شنونده داره. با تشکر
maryam arab
۱۴۰۱/۵/۱۴
بعداز کلی کتاب یک کتاب عالی خواندم
جذاب بود و پر از هیجان
خواندن این کتاب را به همه‌ی کسانیکه کتب جنایی و پلیسی دوست دارند با کلی معما توصیه می‌کنم.
مرسی کتاب راه🌸🌸🌸🌸
Fer Elh
۱۴۰۱/۴/۱۷
به نظر من خیلی جالب بود، نویسنده داستان خیلی خوب پیش برد. مخصوصا در قسمتهای آخر سورپرایزهای جالبی داشت. با تشکر فروان از کتابراه که در ژانرهای مختلف کتاب صوتی داره.
ساناز اسعدی
۱۴۰۱/۳/۱۱
گروه راوی‌ها عالی بودن
خیلی وقت بود داستانی که منو جذب کنه گوش نداده بودم، دیگه داشتم ناامید میشدم
داستان جنایی عالی و تا آخر داستان همچنان سوپرایز میشین
Nahid Ghovanloo
۱۴۰۱/۴/۱۶
خیلی جالب بود چندین بار در لحظه‌ای که فکر میکنی پازل کامل شده و معما حل شده باز دچار شوک میشی، داستان جذاب و خوبی بود، پیشنهاد میکنم
ممنون کتابراه
مشاهده همه نظرات ۴۹

راهنمای مطالعه کتاب صوتی دختری از بروکلین

برای دریافت کتاب صوتی دختری از بروکلین و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.