دانلود کتاب صوتی در کمین گل سرخ


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی در کمین گل سرخ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی در کمین گل سرخ

محسن مؤمنی در کتاب صوتی در کمین گل سرخ به روایت زندگی صیاد شیرازی می‌پردازد. صیاد شیرازی متولد روستای کبود گنبد شهرستان درگز استان خراسان رضوی است.

وی یکی از فرماندهان جنگ ایران و عراق بود. صیاد شیرازی پس از ۳۲ سال خدمت در یگان‌های مختلف نیروی زمینی ارتش در تهران و مقابل درب منزلش، به دست نیروهای مسلح سازمان مجاهدین خلق، ترور شد. این کتاب یا صدای گرم و گویا محمد رضا علی روایت شده است.

محسن مؤمنی قصه‌نویس است. به همین خاطر روایت زندگی صیاد شیرازی را کاملاً غیر منتظره و با تعلیق آغاز می‌کند؛ از آنجاکه یک سرهنگ حکم بازداشت صیادشیرازی را صادر می‌کند و نمی‌داند چند روز بعد او ضامن جانش می‌شود. قصه از پدر صیادشیرازی که نظامی بوده شروعمی‌شود تا به کودکی، نوجوانی و جوانی صیاد برسد. حالا او به‌عنوان یک نظامی در آستانه انقلاب، فعالیت‌های انقلابی می‌کند و سرهنگ شعیبی او را به همین جرم به بازداشت می‌فرستد. چند روز بعد که انقلاب به ثمر می‌رسد جوانان انقلابی اصفهان می‌خواهند سرهنگ را اعدام کنند که صیادشیرازی شفاعتش را می‌کند.

باقی قصه خواندنی مؤمنی، خواباندن غائله کردستان است و پاک‌سازی بانه و مریوان به دست صیاد شیرازی؛ رسیدنش به فرماندهی نیروی زمینی ارتش، فرماندهی عملیات‌های بزرگ جنگ، حضور مؤثر در آزادسازی هویزه و خرمشهر، انجام عملیات مرصاد و بعد شهادت گل سرخ ...

در قسمتی از کتاب صوتی در کمین گل سرخ می‌شنویم:

نزدیک ﺗﺮﻛﻪ ﺷﺪﻧﺪ ﺩﺳﺘﻮﺭ ﺗﻮﻗﻒ ﺩﺍﺩ ﻭ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺩﺍﺩﻥ ﺁﺭﺍﻳﺶ تاکتیکی، ﮔﻔﺖ ﺩﺭ ﻫﻤﺎﻥ ﺩﺍﻣﻨﻪ به‌صورت ﺩﺭﺍﺯﻛﺶ ﺑﺨﻮﺍﺑﻨﺪ ﻭ کسی ﺑﻪ ﻫﻴﭻ ﻋﻨﻮﺍﻥ ﺗﻴﺮﺍﻧﺪﺍﺯی ﻧﻜﻨﺪ. آنگاه ﻫﻤﺮﺍﻩ ﺭﺍﻫﻨﻤﺎ ﺑﻪ ﻃﺮﻑ ﭘﻞ ﺑﻪ ﺭﺍﻩ ﺍﻓﺘﺎﺩ. ﭼﻨﺪ قدمی بیشﺗﺮ ﻧﺮﻓﺘﻪ ﺑﻮﺩﻧﺪ ﻛﻪ ﭘﺎﻫﺎی ﻫﻤﺮﺍﻫﺶ ﺷﻞ ﺷﺪ ﻭ ﮔﻔﺖ: ﻣﻦ ﺩﻳﮕﺮ ﺟﻠﻮﺗﺮ نمی‌آیم.

 ۱۲ ساعت و ۲۴ دقیقه، ۶۸۴ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۹۲۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۸ دقیقه
بخش اول - فصل اول، دوم و سوم
۲۶ دقیقه
بخش اول - فصل چهارم - قسمت اول
۲۸ دقیقه
بخش اول - فصل چهارم - قسمت دوم
۳۰ دقیقه
بخش اول - فصل پنجم
۲۷ دقیقه
بخش اول - فصل ششم
۲۹ دقیقه
بخش اول - فصل هفتم
۲۲ دقیقه
بخش اول - فصل هشتم
۲۷ دقیقه
بخش دوم - فصل اول
۲۸ دقیقه
بخش دوم - فصل دوم
۲۹ دقیقه
بخش دوم - فصل سوم
۲۹ دقیقه
بخش دوم - فصل چهارم
۲۳ دقیقه
بخش دوم - فصل پنجم، ششم و هفتم
۲۹ دقیقه
بخش دوم - فصل هشتم
۲۶ دقیقه
بخش دوم - فصل نهم
۲۹ دقیقه
بخش دوم - فصل دهم
۲۹ دقیقه
بخش دوم - فصل یازدهم
۲۹ دقیقه
بخش دوم - فصل دوازدهم
۳۰ دقیقه
بخش سوم - فصل یکم
۳۰ دقیقه
بخش سوم - فصل دوم و سوم
۲۸ دقیقه
بخش سوم - فصل چهارم، پنجم و ششم
۲۷ دقیقه
بخش سوم - فصل هفتم
۲۵ دقیقه
بخش سوم - فصل هشتم و نهم
۲۶ دقیقه
بخش سوم - فصل دهم و یازدهم
۳۰ دقیقه
بخش سوم - فصل دوازدهم و سیزدهم
۳۰ دقیقه
بخش سوم - فصل چهاردهم
۲۴ دقیقه
بخش چهارم
۲۸ دقیقه
بخش پنجم

راهنمای دانلود کتاب صوتی در کمین گل سرخ

برای دانلود کتاب صوتی در کمین گل سرخ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  در کمین گل سرخ

نظرات کتاب صوتی در کمین گل سرخ

sarbaz cyberi
۱۳۹۶/۹/۳۰
این کتاب را چند ماه پیش خوندم
به نظرم شروع خوبی برای شناخت دوران انقلاب و دفاع مقدس هست.
علاوه بر شناخت شهید صیاد شیرازی که تو این کتاب ترسیم شده، به نظرم یک نگاه ولی و کلان هم میشه از دوران دفاع مقدس به دست اورد، چون شهید صیاد سال‌ها پست‌های طراز اول ارتش را داشتن و رابطشون با سپاه هم خوب بود. کل

در کتابی هست که خواننده باهاش می‌خنده و گریه می‌کنه. البته ممکنه اطلاعات فنی و مختصات عملیات‌ها و مکان‌ها برای عامه مردم کمی غیرقابل فهم و ناملموس باشه که خب به خاطر مستند بودن و حالت تاریخی داشتم کتاب میشه ازش چشم پوشی کرد
مهدی خندان
۱۳۹۷/۱۱/۲۸
اگه فقط یه جمله در مورد این کتاب بگم: خواندن این کتاب را به جوانها مخصوصا پسرها که در سن جوانی و بلوغ فکری و جسمی به سر می‌برند توصیه کنیم که بدانند انسانهای فرشته صفتی هم در این عصر زندگی می‌کردند و چگونه در برابر هر گناهی چه فردی و چه اجتماعی سربلند و معصوم گونه بیرون می‌آیند و اگر هم بیشتر در و مورد این کتاب بگم اینه: عاشق شخصیت صیاد می‌شی عبارت رهبر عزیزم که گفت صیاد شیرازی، صیاد دلها بود واقعا درست هست
Hossein N
۱۳۹۹/۲/۹
وقتی سرگذشت این آزاد مرد رو مطالعه می‌کنید متوجه می‌شید نقاط قوت و ضعف انقلاب کجا بوده... ترکیب درست عقلانیت و ایمان رو می‌بینید و همین طور به تند روی‌ها و بی‌فکری‌های بعضی از فرماندهان سپاه به طور خاص محسن رضایی پی می‌برید که متاسفانه باعث تلفات سنگین و بی‌مورد برای جوانان ایران گردید... طرز فکر و تصمیم گیری‌ای که این روزها در سر تا سر این مملکت بسیار آشنا و‌ملموس است!!!
مشاهد همه نظرات (۴۰)