دانلود کتاب صوتی دستورالعمل عمومی پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونای جدید (کوئید 19)


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب صوتی دستورالعمل عمومی پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونای جدید (کوئید 19) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی دستورالعمل عمومی پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونای جدید (کوئید 19)

کتاب صوتی دستورالعمل عمومی پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونای جدید (کوئید 19) نوشته جانگ ون هونگ، شما را با علائم این ویروس و راه‌های جلوگیری و پیشگیری از ابتلا به آن آشنا می‌کند.

ویروس کرونا چیست؟

سازمان بهداشت جهانی از این ویروس به عنوان 2019-nCov یاد کرده است که در آن n به معنای جدید و CoV به معنی ویروس تاجی است. به طور کلی این ویروس نیز شبیه سندروم حاد تنفسی که سارس نامیده می‌شود است، اما به هیچ وجه یکسان نیستند.

منشأ آلودگی و راه‌های انتقال ویروس کرونا چیست؟

منشأ آلودگی که تاکنون مشاهده شده، عمدتاً بیماران مبتلا به این ویروس هستند. اما لازم است بدانید که فرد ناقل بدون علامت بیماری نیز می‌تواند منبع عفونت باشد.

این ویروس می‌تواند از شخصی به شخص دیگر منتقل شود، شیوع از طریق ترشحات مجرای تنفس (با سطوح یا فرد به فرد) از مهم‌ترین عوامل انتقال ویروس‌اند. همچنین انتقال از راه ذرات هوا نیز یکی دیگر از راه‌های انتقال این ویروس است.

چه افرادی بیشتر مستعد ابتلا به این ویروس هستند؟

ویروس کرونا به طور کلی در تجمعات به راحتی انتقال می‌یابد. عوارض ابتلا به این بیماری در افراد مسن و کسانی که مبتلا به بیماری‌های مزمن هستند، شدیدتر است. کودکان و نوزادان نیز در خطر ابتلا به این ویروس مرگبار هستند.

بیماری کوئید 19 چه علائمی دارد؟

این بیماری عمدتاً با تب، خستگی و سرفه خشک بروز می‌یابد. تعداد کمی از بیماران نیز علائمی مانند گرفتگی بینی، آبریزش بینی و اسهال دارند. همچنین در برخی از بیماران فقط تب و خستگی خفیف بروز پیدا می‌کند. بیمارانی که این بیماری در آنها شدت می‌یابد، پس از گذشت یک هفته دچار مشکل تنفسی می‌شوند.

 ۵۵ دقیقه، ۵۲ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

فهرست مطالب

۵۶ دقیقه
کرونا ویروس

راهنمای دانلود کتاب صوتی دستورالعمل عمومی پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونای جدید (کوئید 19)

برای دانلود کتاب صوتی دستورالعمل عمومی پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونای جدید (کوئید 19) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  دستورالعمل عمومی پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونای جدید (کوئید 19)

نظرات کتاب صوتی دستورالعمل عمومی پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونای جدید (کوئید 19)

رامین آقامحمدی
۱۳۹۹/۶/۶
سلام به همه اول اینکه باید از همه از جمله کتابراه، نویسنده، مترجمین، تولید کننده کتاب صوتی، گوینده مرد،، بابت ارائه و همکاری در انتشار این کتاب تشکر کنم واقعا دستشون درد نکنه با اینکه مسئولین بی‌مسولیت کاری از پیش نمیبرن ولی تلاش و زحمات اینگونه افراد کمک بسیار زیادی به جامعه کرده چندتا انتقاد هم و دارم دوست داشتین بخونید لایک کنید. گوینده زن خیلی بد حرف میزنه کلمات رو اونقد می‌کشه و آروم و حلزونی میگه که وقتی داره عنوان رو میگه آدم اعصابش نمی‌کشه عنوان رو گوش کنه زمان خوده کتاب هم زیاد هست ۵۵ دقیقه هست به نظرم باید فشرده تر و خلاصه تر میشد و سعی میشد مهم‌ترین راه‌های انتقال و اینجور موارد تمرکزی بیشتری میشد و این کتاب رو در نسخه فشرده معرفی میشد.
hamed farhang
۱۳۹۸/۱۲/۱۱
بسیار ممنونم این روز‌ها میگذره ولی شخصیت افراد و اعمالشون به یاد میمونه
زهرا یقطین
۱۳۹۸/۱۲/۱۱
ممنون از تلاش ارزشمند کل این مجموعه
و خصوصا دو گوینده‌ی دوست داشتنی
مشاهد همه نظرات (۸۱)