دانلود کتاب صوتی دنیای علی بابا: چگونه یک شرکت چینی، تجارت جهانی را متحول کرد


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی دنیای علی بابا: چگونه یک شرکت چینی، تجارت جهانی را متحول کرد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی دنیای علی بابا: چگونه یک شرکت چینی، تجارت جهانی را متحول کرد

پورتر اریسمن در کتاب صوتی دنیای علی بابا: چگونه یک شرکت چینی، تجارت جهانی را متحول کرد، ماجرای همراهی‌اش با مدیران و موسسان شرکت علی بابا، شرکت چینی مطرح در زمینه‌ی تجارت الکترونیک در دنیا را روایت می‌کند.

پورتر اریسمن (Porter Erisman) از سال 2000 تا 2008 به‌ عنوان مدیر بخش بازاریابی بین‌الملل شرکت علی بابا فعالیت داشت. او در کتاب دنیای علی بابا (Alibaba's world) سرگذشت "جک ما" موسس علی بابا و مسیر طولانی و پرفراز و نشیبش را روایت می‌کند و به مخاطب نشان می‌دهد که چطور جک ما، معلمی ساده که دو بار در آزمون ورود به دانشگاه رد شد، بعدها توانست علی‌بابا (Alibaba) را تأسیس کند. هم‌چنین توضیح می‌دهد که چطور شرکت علی بابا، این شرکت نوپای کوچک، توانست با رهبری او به غولی بزرگ در عرصه‌ی تجارت الکترونیک مبدل شود.

در سپتامبر سال 2014، سهام شرکتی چینی برای نخستین بار در بورس ایالات متحده عرضه شد. شرکتی که بیشتر مردم آمریکا حتی نام آن را هم نشنیده بودند. مبلغ به دست آمده از عرضه‌ی اولیه‌ی سهام شرکت علی بابا از مجموع مبالغ عرضه‌ی سهام شرکت‌های گوگل، فیس‌بوک و توئیتر بیشتر بود. این شرکت چینی که در غرب و علی‌الخصوص ایالات متحده، شرکتی گمنام به‌ حساب می‌آمد، توانسته بود طی ده سال پیش از عرضه‌ی اولیه‌ی سهامش، قدم‌به‌قدم مسیر ترقی را بپیماید و بدل به بزرگ‌ترین بنگاه تجارت الکترونیک دنیا شود. مشتری‌های علی بابا در سپتامبر 2014 تقریباً دو برابر مشتری‌های آمازون بودند و تقریباً تمامی نقل‌وانتقالات مالی مربوط به حوزه‌ی تجارت الکترونیک در چین، تنها از آن همین یک شرکت بود. اما علی بابا چطور به این جایگاه رسید؟

سرگذشت راه‌اندازی علی بابا و آنچه بر جک ما (Jack Ma) گذشته است تا به یک مولتی میلیاردر کاریزماتیک بدل شود، دقیقا شبیه قصه‌هایی است که سال‌ها از سخت‌کوشی و تعهد ذاتی ‌آدم‌های موفق برای‌مان گفته‌اند. اگر این روزها نمونه‌هایی وجود دارند از کارآفرینان و پولدارهایی که ثروت را به ارث برده‌اند یا اتفاقی و باد آورده پول‌دار شده‌اند، جک ما دقیقا نماد عملی آدمی است که شکست را فقط تجربه‌ای می‌داند که او را به موفقیت نزدیک‌تر می‌کند و درست مثل کودکی سرزنده نگاهی ساده به اطراف‌ش دارد و موفقیت‌های‌اش را سرخوشانه جشن می‌گیرد و بلافاصله هدف بزرگتری را برای خود انتخاب می‌کند.

جک ما مدیری کاریزماتیک، جذاب و پرانرژی است و مجله تایم او را در فهرست تاثیرگذارترین شخصیت‌های خود قرار داد و نشریه Businessweek نیز در سال 2007، لقب تاجر سال را به او داد. وی در حال حاضر به عنوان مدیر عامل و رئیس هیئت مدیر گروه علی بابا فعالیت می‌نماید.

جک ما را مغز متفکری می‌دانند که با تأسیس شرکت علی بابا، تجارت الکترونیکی را دچار تحولات عظیمی کرد و در حال حاضر این شرکت، بزرگترین پلت فرم تجارت الکترونیک در جهان و با سرمایه 246. 12 میلیارد دلار را دارا می‌باشد. وی هم‌اکنون در رتبه 18 از فهرست ثروتمندترین افراد جهان مجله فوربز قرار دارد.

 ۷ ساعت و ۵۵ دقیقه، ۴۳۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۳۸۰۰۰ ت - 11.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳۳ دقیقه
فصل اول الی سوم
۲۹ دقیقه
فصل چهارم الی پنجم
۲۷ دقیقه
فصل ششم الی هشتم
۳۴ دقیقه
فصل نهم - آخرین مرد مقاوم
۲۳ دقیقه
فصل دهم - قفل‌شدگی
۲۱ دقیقه
فصل یازدهم - نبرد با ای پی
۱۸ دقیقه
فصل دوازدهم - گوگلی‌ها
۲۰ دقیقه
فصل سیزدهم - تمساح در رود یانگ تسه
۲۵ دقیقه
فصل چهاردهم - خط تماس مستقیم ای بی - علی بابا
۲۶ دقیقه
فصل پانزدهم - یاهو
۳۷ دقیقه
فصل شانزدهم - قراردادی که در جهان صدا کرد
۳۲ دقیقه
فصل هفدهم و هجدهم
۳۸ دقیقه
فصل نوزدهم الی بیست و دوم
۲۸ دقیقه
فصل بیست و سوم - جهان علی بابا
۳۴ دقیقه
رسانه و سرگرمی
۲۴ دقیقه
فصل بیست و چهارم - چهل درس علی بابا
۲۶ دقیقه
از احمق‌های دنیای فناوری چشم‌پوشی نکنید

راهنمای دانلود کتاب صوتی دنیای علی بابا: چگونه یک شرکت چینی، تجارت جهانی را متحول کرد

برای دانلود کتاب صوتی دنیای علی بابا: چگونه یک شرکت چینی، تجارت جهانی را متحول کرد و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  دنیای علی بابا: چگونه یک شرکت چینی، تجارت جهانی را متحول کرد

نظرات کتاب صوتی دنیای علی بابا: چگونه یک شرکت چینی، تجارت جهانی را متحول کرد

mhs. mirza
۱۳۹۷/۱۱/۲۱
واقعا کتاب خیلی خوبی بود و محتوای خود کتاب منو خیلی جذب کرد و دو روزه تمومش کردم
و صدا برداری و موسیقی متن کتاب، کلا از لحاظ صوتی عالی بود
فقط‌ای کاش یکم میزان صدای قطعه‌ها بیشتر بود، چون تو فضای پر سر و صدا نمی‌شد با هدفون گوش داد، البته اگر به کیفیت کار آسیب نزنه
در کل عالی بود، خسته نباشید
فرزاد نارویی
۱۳۹۹/۲/۳
هنوز فقط نمونه رو‌گوش دادم تازه میخوتم شروع کنم ولی به نظرم خیلی خوبه امیدوارم بتونم ازش استفاده کنم و کتاب‌های بیشتر درمورد کسب و کار اینترنتی پخش کنن
mhs. mirza
۱۳۹۷/۱۲/۶
کتابی فوق العاده خوب که هنوز که هنوز بهش فکر میکنم و از لحاظ کیفیت ضبط و میکس و موسیقی متن هم عالی بود و واقعا لذت بردم
خود کتاب هم فوق العاده بود
مشاهد همه نظرات (۸)