دانلود کتاب صوتی دو برادر و شلغم بزرگ


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی دو برادر و شلغم بزرگ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی دو برادر و شلغم بزرگ

کتاب صوتی دو برادر و شلغم بزرگ اثر برادران گریم، درباره‌ی زندگی دو برادر در شهری بزرگ است که یکی از آن‌ها ثروتمند و دیگری هم فقیر بود.

مرد فقیر دیگر دوست نداشت بی‌پول بماند و دلش می‌خواست تا در زندگی پیشرفتی داشته باشد. فکر کرد و دنبال راهی برای بهتر کردن وضعیت خودش بود. کشاورز مقداری تخم‌های شلغم را گرفت و در زمینش ریخت. بعد از مدتی، شلغم‌ها رسیدند، میان همه شلغم‌ها یکی از آن‌ها با بقیه فرق داشت و خیلی بزرگ‌تر بود...

برادران گریم (Brothers Grimm)، دانشوران آلمانی بودند که به علت انتشار داستان‌های فولکلور پریان مشهور شدند. آن‌ها مطالعاتی در زمینه زبان‌شناسی داشتند (مانند قانون گریم) و یک فرهنگ لغات برای زبان آلمانی هم نگاشتند.

معروف‌ترین داستان‌های فولکلور آن‌ها عباتند از: سفید برفی، راپونزل، سیندرلا، هانسل و گرتل، شنل قرمزی و شاهزاده خانم و قورباغه.

 ۱۰ دقیقه، ۱۴ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۰ دقیقه
دو برادر و شلغم بزرگ

راهنمای دانلود کتاب صوتی دو برادر و شلغم بزرگ

برای دانلود کتاب صوتی دو برادر و شلغم بزرگ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  دو برادر و شلغم بزرگ