دانلود کتاب صوتی دگرش در رهبری


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی دگرش در رهبری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی دگرش در رهبری

کتاب صوتی دگرش در رهبری (چکیده کتاب) نوشته جان سی ماکسول، راهکارها و شیوه‌های مفیدی را به شما ارائه می‌کند تا با بهره‌‌گیری از آن‌ها در هر زمینه‌ای بهترین و موثرترین رهبر باشید و به موفقیت‌های چشم‌گیری برسید.

درباره‌ی کتاب صوتی دگرش در رهبری:

کتاب صوتی دگرش در رهبری راهنمایی کاربردی و مفید است که استراتژی‌های مورد نیاز برای رسیدن به مقام بهترین رهبر را شرح می‌دهد. جان سی ماکسول در این اثر می‌کوشد شیوه‌های جدیدی برای رهبری یک مجموعه به شما معرفی نماید.

دگرش در رهبری به ما امکان می‌دهد در برابر وسوسه‌های ذاتی استوار باشیم. باعث می‌شود خلاق‌تر شویم و پا را از منطقه‌ی امن‌مان بیرون بگذاریم، باور عموم را زیرسؤال ببریم و از تغییر استقبال کنیم. هر قدمی در جهت دگرش در رهبری، می‌تواند شما را به رهبری بهتر تبدیل کند. در نقش رهبر باید از خیال‌بافی دست کشید و شروع به کار کرد. به‌جای جستجویِ «دستورالعمل سرّی» موفقیت، باید شروع به کاشتن بذرهای موفقیت کرد.

اهداف به شما کمک‌ می‌کنند عملکرد بهتری داشته باشید، اما رشد است که شما را به فرد بهتری تبدیل می‌کند. رهبران رشد محور هستند. دستیابی به هدف مهم‌ است، اما یک رهبرِ بزرگ می‌داند آن‌چه اهمیت دارد فرایند رشدی است که در پی دنبال کردنِ هدفی ارزشمند حاصل می‌شود. اگر می‌خواهید در آینده تبدیل به رهبری بزرگ شوید، باید رشدمحوری را در دستورِ کارتان قرار دهید.

ما اغلب به این سبب که از دستیابی به اهداف، احساسات مثبتی نصیبمان می‌شود به‌دنبال اهداف می‌رویم اما زمانی‌که توجه‌مان را تغییر داده و روی رشد متمرکز می‌شویم، یعنی ذهنیتی بلندمدت را برگزیده‌ایم. با تمرکز روی رشد، از پیشرفت‌های گاه و بی‌گاه به پیشرفتی تدریجی و دائم می‌رسیم تا زمانی‌که به‌جایی برسیم که توانایی و استعدادهایمان شکوفا شود.

این کتاب رویکرد شما را دگرگون می‌کند و به شما در جهت رهبری موثر با دیدی نوین یاری می‌رساند.

شنیدن کتاب صوتی دگرش در رهبری، به چه کسانی پیشنهاد می‌شود:

شنیدن این کتاب صوتی به تمام کسانی که می‌خواهند در کسب و کار و زندگی خود موفق باشند، توصیه می‌شود.

جان سی ماکسول را بیشتر بشناسیم:

جان سی ماکسول (John C Maxwell)، پرفروش‌ترین نویسنده‌ی نیویورک تایمز، مربی و سخنرانی است که بیش از 25 میلیون نسخه از کتاب‌هایش به پنجاه زبان به فروش رفته است. ماکسول که اولویت شماره یک رهبری در آمریکا نامیده می‌شود، جایزه‌ی مادر ترزا را برای صلح جهانی و رهبری از شبکه رهبری لومین در سال 2014 دریافت کرده است. در آن سال وی توسط مجله‌ی بیزینس اینسایدر و اینک نیز به عنوان تأثیرگذارترین کارشناس رهبری جهان شناخته شد.

وی برای شش سال به عنوان استاد برتر رهبری در لیدرشیپ گروس نت مورد انتخاب قرار گرفت. او به عنوان بنیانگذار کمپانی ماکسول، تیم جام ماکسول و EQUIP بوده و بیش از 5 میلیون رهبر را تقریباً در سراسر دنیا پرورش داده است. ماکسول هر ساله با شرکت‌های فورچون 500، روسای جمهور کشورها و بسیاری از رهبران برتر تجاری جهان صحبت می‌کند.

در بخشی از کتاب صوتی دگرش در رهبری می‌شنویم:

درجستجوی فرصت‌هایی تازه باشید. تصور کنید فرصت‌های تازه همه‌جا هستند و هر فرصتی که دیدید بی‌معطلی آن را بپذیرید. ممکن است ناچار شوید برای روبه‌راه کردن اوضاع تلاش کنید، اما هرچه باشد بهتر از این است که گرفتار عادت و تکرار شوید. با افراد خلاق ارتباط برقرار کنید و فرصت‌های تازه را به‌خدمت بگیرید. تمام موقعیت‌های فعلی و آینده‌تان را به‌جریان بیندازید. همان‌طور که مادر ترزا گفته است: «دیروز رفته است. فردا هنوز نیامده است. ما فقط امروز را داریم. پس بیایید شروع کنیم.»

برایم یکی از محبوب‌ترین نقل‌قول‌ها در هر حال‌وهوا، گفته جان وودن مربی اسطوره‌ای تیم بسکتبالِ «اوکلا» است که می‌گوید: «وقتی فرصت می‌رسد، دیگر برای آماده شدن خیلی دیر شده است.»

عاشق این گفته هاگ مک‌لئودِ وبلاگ‌نویس هستم: همه خلاق به‌ دنیا می‌آیند؛ به همه در مهدکودک یک جعبه مدادرنگی داده می‌شود. بعدها وقتی درگیر بلوغ هستید، آن‌ها مدادرنگی‌ها را پس می‌گیرند و به‌جایشان کتاب‌های خشکی در مورد جبر و تاریخ و غیره می‌گذارند. سال‌ها بعد که ناگهان «حشرۀ‌ خلاقیت» نیشتان می‌زند، درست صدای وزوزی پیوسته را تداعی می‌کند که می‌گوید: «لطفاً مدادرنگی‌هایم را پس بدهید.»

 ۱ ساعت و ۱۵ دقیقه، ۱۴۰ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۵۹۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳ دقیقه
مقدمه
۶ دقیقه
فصل اول: یازده قدم برای دگرش در رهبری
۶ دقیقه
فصل دوم: به‌سوی دگرش (از تک نوازی به رهبری ارکستر)
۵ دقیقه
فصل سوم: دگرش در شخصیت (از هدف‌محوری به رشدمحوری)
۳ دقیقه
فصل چهارم: دگرش محتوایی (از اشرافی‌گری به ارزش‌بخشی)
۶ دقیقه
فصل پنجم: دگرش در روابط (از دوست‌داشتنی به مشوق)
۶ دقیقه
فصل ششم: دگرش برای رسیدن به شکوفایی (از رکود و ثبات به خلاقیت و پویایی)
۴ دقیقه
فصل هفتم: دگرش برای بازآفرینی (از پیشرفت فردی به پیشرفت دیگران)
۹ دقیقه
فصل هشتم: دگرش در نحوه ارتباط (از امر و نهی به برقراری ارتباط)
۶ دقیقه
فصل نهم: دگرش در ساختار تیم (از جفت‌وجوری به جورواجوری)
۵ دقیقه
فصل دهم: دگرش در عامل تاثیرگذاری و نفوذ بر دیگران (از اقتدار مقام به اقتدار اخلاقی)
۱۰ دقیقه
فصل یازدهم: دگرش برای الهام بخشیدن به دیگران (از رهبر آموزش‌دیده به رهبر تحول‌گرا)
۶ دقیقه
فصل دوازدهم: دگرش در شور و اشتیاق (از حرفه و شغل به رسالت و آرمان)
۱ دقیقه
درباره ما

راهنمای دانلود کتاب صوتی دگرش در رهبری

برای دانلود کتاب صوتی دگرش در رهبری و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  دگرش در رهبری

نظرات کتاب صوتی دگرش در رهبری

موسی سلمانی
۱۳۹۹/۶/۲۱
با تشکر از نرم افزار خوب کتابراه،
در رابطه با این کتاب باید عرض کنم که گوینده بسیار عالی عمل کرده و مطالب کتاب بسیار مفید هست برای کسانیکه می‌خواهند یک مدیر و رهبر موفق باشند.
مسعود حسینی
۱۳۹۹/۷/۷
واقعا" شنیدن کتابی جدید و ارزشمند از آقای ماکسول، با کیفیتی عالی به صورت چکیده فوق العاده لذت بخش هست. مطمئن هستم همه از شنیدن این کتاب کاربردی لذت خواهند برد و برایشان مفید خواهد بود.
bahare haghighitalab
۱۳۹۹/۶/۳۰
انتخاب این کتاب عالیه. هیچ چیز مهمتر از مدیریت تغییرات نیست. عرض تبریک برای این دستاورد جدید ره آورد مدیریت وقتی که حالا با صدایی گرم شنونده بهترین و بروزترین کتابها هستیم.
مشاهد همه نظرات (۳۰)