دانلود کتاب صوتی رازهایی درباره مردان که هر زنی باید بداند


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی رازهایی درباره مردان که هر زنی باید بداند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی رازهایی درباره مردان که هر زنی باید بداند

کتاب صوتی رازهایی درباره مردان که هر زنی باید بداند اثر پرفروش باربارا دی‌آنجلیس، تمرین‌ها و تکنیک‌هایی را ارائه می‌دهد که می‌توانید با استفاده از آن‌ها روابط خود را با مردان بهبود ببخشید و زندگی عاشقانه و سرشار از آرامشی را تجربه کنید و به زنان قدرتمندی تبدیل شوید.

در کتاب رازهایی درباره مردان که هر زنی باید بداند (Secrets about men every woman should know) این طور مطرح شده که مرد بودن اغلب به معنی میل به پیروزی در رقابت‌ها، حفظ بقاء، داشتن استقلال شخصی، پنهان کردن احساسات، نبرد با دنیای خشن و زمخت بیرونی و با کنترل بودن است. مردها به وسیله عاداتی که از نسل‌های پیشین به آن‌ها منتقل شده است کنترل می‌شوند. والدین و اجتماع مردان را شرطی کرده‌اند، به این معنا که ارزش‌هایی را به آنان آموخته‌اند که در نهایت آن‌ها را از نزدیکی و صمیمیت دور می‌کند.

کتاب حاضر در 9 فصل نگاشته شده است و هدف از نوشتن درباره‌ی زنان و مردان در این کتاب و پرداختن به آنان، این موضوع نیست که میان دو جنس فاصله ایجاد شود، بلکه تنها هدف آن، این است که میان زنان و مردان درک و تفاهم متقابل به وجود آورد.

هنگام شنیدن این کتاب متوجه می‌شوید که زنان نیز از برخی از خصوصیات گفته شده در مورد مردان برخوردارند و آن‌ها را بروز می‌دهند. بعد از شنیدن این کتاب و عملی کردن راهکارها و رهنمون‌های آن قادر خواهید بود در هر مکان و زمانی به آرامش و رضایت خاطر بیشتری در زندگی مشترک‌تان دست یابید.

باربارا دی آنجلیس (Barbara De Angelis) روانشناس برجسته‌ای است که به بسیاری از زنان کمک کرده تا همسران خود را بهتر و بیشتر بشناسند و اختلافات زندگی‌شان را کاهش دهند. تنش و اختلاف در میان تمام زوجین وجود دارد و مسئله‌ای طبیعی است. این اختلافات و تنش‌ها را می‌توان با درک متقابل و شناخت یکدیگر کم کرد.

تاکنون به این موضوع اندیشیده‌اید که چرا مدتی است که رابطه‌ی زناشویی‌تان دیگر مانند قبل نیست، همسرتان همانند گذشته آن میل و اشتیاق سابق را به شما ندارد و دوست دارد اغلب زمان خود را با دوستانش و در محیط کار سپری کند. کارهای پنهانی به دور از چشم شما انجام می‌دهد، زمان گفت‌وگو با شما سریع عصبانی می‌شود. اگر با مشکلاتی شبیه به این در برخورد با همسرتان روبه‌رو شده‌اید و از این گونه سؤالات دارید، کتاب صوتی رازهایی درباره مردان که هر زنی باید بداند را گوش کنید.

این کتاب صوتی به شما آموزش می‌دهد که چطور کمتر دعوا و بیشتر به همدیگر ابراز محبت کنید و عشق بورزید. چگونه شریک زندگی‌تان را بشناسید و درک کنید. چگونه از نقش مادر بودن برای همسرتان رها شوید و بیشتر معشوقه‌ی بهتری باشید.

موضوعاتی که در این کتاب صوتی به آن‌ها پرداخته می‌شوند عبارتند از:

- چند راز بزرگ درباره مردان.
- سردکننده‌های جنسی مردان.
- رازهایی درباره‌ی روابط جنسی که مردها هرگز به شما نخواهند گفت.
- شش اشتباه بزرگ که زن‌ها در روابط خود با مردها مرتکب می‌شوند.
- احساس واقعی مردان نسبت به زنان، روابط، عشق و عمل جنسی چیست؟
- چگونه به همان میزانی که عشق می‌ورزیم، عشق نیز دریافت کنیم.
- چرا مردها همواره نیاز دارند که کارها را به درستی انجام دهند.
- راجع به مردها و روابط جنسی چه می‌دانید؟
- چگونه به مرد زندگی‌تان کمک کنید تا از نظر احساسی و عاطفی باز شود.

با باربارا دی آنجلیس بیشتر آشنا شویم:

باربارا دی آنجلیس متولد 4 مارس 1951 نویسنده، روانشناس و سخنران برجسته قرن بیستم در زمینه رشد شخصی و معنوی محسوب می‌شود که در طول سالیان قبل به میلیون‌ها نفر در سرتاسر دنیا با پیام‌های الهام‌بخش خود در مورد نحوه ایجاد یک زندگی آزاد واقعی، داشتن روابط سالم و سرشار از عشق و همین‌طور رشد شخصی کمک کرده است.

نخستین کتاب او با نام «چگونه می‌توان عشق ورزید؟» موفق به کسب جایزه‌ی Infomercial به عنوان بهترین کتاب سال 1994 شد. آثار دی آنجلیس از پرفروش‌ترین کتاب‌های روانشناسی است که بیش از 8 میلیون نسخه از آن‌ها به فروش رفته و در سراسر دنیا به بیش از 20 زبان ترجمه شده است.

در بخشی از کتاب صوتی رازهایی درباره مردان که هر زنی باید بداند می‌شنویم:

«همسرم از نظر احساسی کاملاً محدود عمل می‌کنه و به عشق و عاشقی اعتقاد نداره، چون توی گذشته از لحاظ احساسی چندین بار به سختی آسیب دیده. او به ابراز احساسات و عواطف علاقه چندانی نداره و می‌گه به این مسائل احتیاجی نداره. هر وقت که می‌خوام درباره احساساتش باهاش حرف بزنم همه چیز رو به مسخره می‌گیره. اما می‌دونم که عشقم نسبت به او باعث می‌شه تا تصمیم بگیره که تغییر کنه. در گذشته کسی او رو دوست نداشته. برای همین اگه اونو دوست داشته باشم و بهش عشق بورزم، از لحاظ احساسی و عاطفی باز می‌شه.»

ای کاش می‌توانستم به شما بگویم که اگر به همسرتان عشق بورزید، حتماً او تغییر می‌کند. اما نمی‌توانم چنین توصیه‌ای به شما بکنم، چون که واقعیت ندارد. بارها آن را امتحان کرده‌ام و می‌دانم چنین توصیه‌ای هرگز مؤثر واقع نخواهد شد. بعضی اوقات مردها کمی از لحاظ احساسی بازتر و پذیراتر می‌شوند. اما نه به اندازه‌ای که برای موفقیت در رابطه کافی باشد. گاهی اوقات این فرآیند طول می‌کشد و بعد شما چنان عصبانی هستید که عشق آنان دیگر به درد شما نمی‌خورد.

گاهی اوقات وقتی آنان را ترک می‌کنید، ناگهان عشقتان مؤثر واقع شده و باعث می‌شود تغییر نمایند اما دیگر خیلی دیر شده است. صرف نظر از اینکه چه اتفاقی می‌افتد، احساس شما همان احساسی است که من نیز آن را داشتم. احساس عجز، درماندگی و گیجی خواهید کرد و با خود می‌گویید «اگه کمی طولانی‌تر بهش عشق ورزیده بودم، شاید می‌تونستم رابطه‌مون رو از شکست حتمی نجات بدم. در نهایت این طوری با یه قلب شکسته تنها نمی‌موندم.»

 ۹ ساعت و ۳۱ دقیقه، ۳۹۹ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۲۱۰۰۰ ت - 6.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱ دقیقه
معرفی
۵ دقیقه
مقدمه
۳۲ دقیقه
فصل اول - دنیای شگفت‌انگیز مردان
۵۱ دقیقه
فصل دوم - شش اشتباه بزرگ زنان برای ارتباط با مردان - بخش اول
۵۶ دقیقه
فصل دوم - بخش دوم
۴۴ دقیقه
فصل سوم - از بین بردن احساسات پوشالی
۳۴ دقیقه
فصل چهارم - سه راز درباره‌ی مردان - بخش اول
۳۸ دقیقه
فصل چهارم - بخش دوم
۵۹ دقیقه
فصل پنجم - اسراری درباره‌ی آقایان و مسائل جنسی
۵۲ دقیقه
فصل ششم - بیست مورد از سردکننده‌های جنسی برای آقایان - بخش اول
۵۳ دقیقه
فصل ششم - بخش دوم
۴۱ دقیقه
فصل هفتم - اسراری درباره‌ی چگونگی ارتباط با مردان - بخش اول
۵۶ دقیقه
فصل هفتم - بخش دوم
۲۶ دقیقه
فصل هشتم - چگونه به مردی که عشق را با او آغاز کرده‌ایم، در ابراز احساسات کمک کنیم
۲۳ دقیقه
فصل نهم - به زنی پرتوان و قدرتمند تبدیل شوید
۱ دقیقه
عوامل تولید

راهنمای دانلود کتاب صوتی رازهایی درباره مردان که هر زنی باید بداند

برای دانلود کتاب صوتی رازهایی درباره مردان که هر زنی باید بداند و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  رازهایی درباره مردان که هر زنی باید بداند
سارا سعادت
۱۳۹۹/۷/۱۵
این کتاب واقعا عالیه. چقدر خودم به شخصه در روابط با مردان اطرافم اشتباه میکردم والان یاد گرفتم چطور برخورد کنم
فرنگیس بهداروند
۱۳۹۹/۷/۱۳
کتاب بسیار آموزنده و واقعا واقعا هر زنی هر خانومی هر دختری باید اینو مطالعه کنه ب شدت تحت تاثیر قرار میگیرن ولی اگ واقفا بخوان در راستای‌ی زندگی خوب منطقی و احساسی پیش برن همچی همچی اینجا توضیح داده شده واقعا عااااالیع
فرزانه سعیدی
۱۳۹۹/۱۲/۱۱
چقدر اشتباه میکردم تو برخورد با همسرم که فکر میکردم کار درستی انجام میدم واقعا کتاب فوق العاده ایه بعداز ۸سال زندگی مشترک با خوندن این کتاب تازه فهمیدم چه رفتاری درست و چه رفتاری غلطه، خانومهای عزیز حتما مطالعه کنید
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۷)
شخصیت شناسی، موفقیت در زندگی زناشویی، کتاب پرفروش، کتاب پرفروش روانشناسی، پرفروش ترین نیویورک تایمز، کتاب آنچه مردان درباره زنان میدانند، دانلود کتاب صوتی رازهایی درباره مردان، دانلود کتاب رازهایی درباره مردان باربارا دی آنجلیس، کتاب صوتی آنچه زنان می خواهند که مردان بدانند، دانلود کتاب صوتی آنچه زنان باید درباره مردان بدانند، کتاب رازهایی درباره ی مردان که هر زنی باید آن ها را بداند، کتاب رازهایی در مورد مردان که هر زنی باید بداند، کتاب صوتی رازهایی درباره مردان که هر زنی باید بداند، خرید کتاب رازهایی درباره مردان که هر زنی باید بداند، قیمت کتاب رازهایی درباره مردان که هر زنی باید بداند، کتاب شناخت مردان، شخصیت شناسی مردان، کتاب اسراری در مورد مردان که هر زنی باید بداند، کتاب صوتی رازهایی درباره ی مردان که هر زنی باید آن ها را بداند، دانلود کتاب رازهایی درباره زندگی که هر زنی باید بداند، دانلود کتاب رازهایی درباره مردان، دانلود کتاب رازهایی درباره مردان برای ایفون، کتاب چگونه مردان را بشناسیم، مسائل جنسی، روانشناسی مردان، ازدواج، موفقیت در زندگی، راه کارهای بهبود رابطه با همسر، آموزش زناشویی، خصوصیت مردان، تفاوتهای روانشناختی زنان و مردان، دانلود کتاب شناخت مردان، روابط زن و مرد، روابط عاطفی، راهنمای زندگی زناشویی، داشتن زندگی زناشویی موفق، رفع مشکلات خانواده، همسر داری، اشتباهات زنان در رابطه با مردان، اشتباهات مردان در رابطه زناشویی، Secrets about men every woman should know، Barbara De Angelis