دانلود کتاب صوتی راه عشق (داستان تحول روحی مهاتما گاندی)


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی راه عشق (داستان تحول روحی مهاتما گاندی) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی راه عشق (داستان تحول روحی مهاتما گاندی)

کتاب صوتی راه عشق (داستان تحول روحی مهاتما گاندی) نوشته‌ی اکنات ایسواران، داستانی تکان‌دهنده از زندگی قهرمانی‌ست که توانست با کمک مردم، آزادی و استقلال کشورش را بدون هیچ خشونتی به دست آورد و در سراسر عمر خود معنویت و حکمت عملی را در زندگی‌اش جاری کند.

درباره کتاب صوتی راه عشق (داستان تحول روحی مهاتما گاندی):

کتاب حاضر داستان تکامل معنوی مهاتما گاندی، رهبر بزرگ هندوستان است و اکنات ایسواران به خوبی توانسته ابعاد مختلف شخصیت او را به خوبی توصیف کند و نشان دهد که چگونه گاندی به نماد مبارزات بدون خشونت تبدیل شد.

نویسنده کتاب صوتی راه عشق (Gandhi the Man) در دوران حیات خود به چشم دیده بود که گاندی چگونه مردمان مختلف از نژادها و مذاهب گوناگون را می‌پذیرد و عصبانیت و نفرت را به عشق و دوستی تبدیل می‌کند.

شما در این کتاب متوجه خواهید شد که مهاتما چگونه از یک وکیل جوان به شخصیتی جهانی و تاثیرگذار تبدیل شد و توانست 400 میلیون زن و مرد هندی را همراه خود کند تا برای استقلال کشورشان تلاش کنند. همچنین با شیوه زندگی معنوی گاندی آشنا خواهید شد و یاد می‌گیرید که شما هم می‌توانید از آموزه‌ها او استفاده کنید تا به خانواده، محل کار و اجتماعات خود در جهان امروز آرامش ببخشید.

مهاتما گاندی کیست؟

مهانداس کارامچاند گاندی (Mahatma Gandhi) رهبر سیاسی و معنوی مردم هندوستان بود که در سال 1869 در گجرات هند به دنیا آمد. او موفق شد پس از مبارزات صلح‌آمیز فراوان کشورش را از سلطه بریتانیایی‌ها خارج کند و به نماد ملی و آزادی مردم هند تبدیل شود.

او از سال 1918 رهبری مردم را برعهده گرفت اما پیش از این به عنوان یک وکیل فعالیت می‌کرد و بیست و یک سال از عمر خود را در آفریقای جنوبی گذراند و دیدگاه‌های سیاسی، اجتماعی و اخلاقی خود را پروراند.

گاندی سرانجام پس از سال‌ها مبارزه عاری از خشونت و ترور در سال 1948 بر اثر شلیک سه گلوله جان خود را از دست داد.

نکوداشت‌های کتاب صوتی راه عشق (داستان تحول روحی مهاتما گاندی):

- این کتاب متعلق به هر کتابخانه عمومی در جهان انگلیسی زبان است. (هیوستون اسمیت، نویسنده کتاب ادیان جهان)
- این کتاب بیش از هر روایت دیگری به خوبی به چگونگی زندگی گاندی پرداخته است. (بیل مک کیبن، تاریخ‌دان)
- من و شما می‌توانیم از این کتاب خلاق و جذاب، شخصیت و قلب گاندی را لمس کنیم. (راجموهان گاندی، نویسنده زندگینامه گاندی)

کتاب صوتی راه عشق (داستان تحول روحی مهاتما گاندی) برای چه کسانی مناسب است؟

اگر به تاریخ و فرهنگ کشور هندوستان علاقه‌مند هستید و مهاتما گاندی برایتان شخصیتی جذاب دارد، شنیدن این کتاب به شما توصیه می‌شود.

اکنات ایسواران را بیشتر بشناسیم:

او نویسنده و سخنرانی هندوستانی‌ست که بیش از 30 کتاب درمورد زندگی معنوی نوشته است. اکنات ایسواران (Eknath Easwaran) نویسنده‌ای پرفروش در ایالات متحده شناخته می‌شود و تاکنون 1.5 نیم میلیون نسخه از آثارش به چاپ رسیده است.

ایسواران در سال 1910 در هند جنوبی به دنیا آمد و در دوران تاریخی بزرگ شد که گاندی هند را بدون خشونت از دست انگلستان آزاد می‌کرد. سرانجام او در جوانی با گاندی ملاقات کرد و تاثیر زیادی از این رهبر بزرگ گرفت.

در بخشی از کتاب صوتی راه عشق (داستان تحول روحی مهاتما گاندی) می‌شنویم:

لویی فیشر روزنامه‌نگار آمریکایی سال‌ها مبارزات گاندی را هند دنبال می‌کرد و به شگفتی‌های حکمت عملی این مرد کوچک اندام که چنین موفقیت‌آمیز قوانین عشق را در چالش‌های پرآشوب سیاست بازی‌های متکی بر قدرت به کار می‌بست، خو کرده بود.

اما عاقبت هنگامی که موفق به دیدار گاندی در منزلش شد، آنکه قلبش را تسخیر کرد نه گاندی سیاست‌مدار که گاندی به مثابه یک انسان بود. آن نشاط دائمی، آن گرمی و حرارت، آن قدرت ملایم و تزلزل ناپذیر و آن شوخ‌طبعی همیشگی و شادمانی بی‌تابش بود که تا قلب فیشر رسوخ کرد.

او مردی را در برابر خود دید که تقریبا مالک هیچ چیز نیست اما صاحب تجربیات بسیار غنی و سرشار درونی‌ست. مردی که به نظر می‌رسید از مصائب و ضربات پایان ناپذیر در رنج است اما هیچ گاه انعطاف و خلق خوش خود را از کف نمی‌دهد.

 ۴ ساعت و ۴۴ دقیقه، ۲۰۲ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۹۵۰۰ ت - 6.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳۱ دقیقه
فصل اول
۲۸ دقیقه
فصل دوم
۲۴ دقیقه
فصل سوم: راه عشق
۲۳ دقیقه
فصل چهارم
۲۹ دقیقه
فصل پنجم
۳۴ دقیقه
فصل ششم
۳۳ دقیقه
فصل هفتم: گاندی به مثابه یک انسان
۲۶ دقیقه
پیوست، عدم خشونت در عمل
۲۹ دقیقه
ساتیا گراها، آفریقای جنوبی سال 1906
۲۹ دقیقه
آفریقای جنوبی، ترانسوال سال 1914

راهنمای دانلود کتاب صوتی راه عشق (داستان تحول روحی مهاتما گاندی)

برای دانلود کتاب صوتی راه عشق (داستان تحول روحی مهاتما گاندی) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  راه عشق (داستان تحول روحی مهاتما گاندی)

نظرات کتاب صوتی راه عشق (داستان تحول روحی مهاتما گاندی)

سید یداله پناهی عزیزلو
۱۴۰۰/۱/۴
با سلام
کتاب خوبی بود و مفاهیم عالی از روش ساتیاگراها که گاندی روش زندگی و مبارزه‌اش قرار داد ارایه می‌کند، باید علاقمند به این موضوعات و عشق باشی تا ازش لذت ببری.
در روش ساتیاگراها، پیروان آن سعی می‌کنند ابتدا از درون به یک خودآگاهی برسند که با انجام مدیتیشن‌هایی انجام می‌شود، آن‌ها درون خود را
از هر گونه کینه و نفرت می‌الایند و به همه عشق می‌ورزند حتی به دشمن خود و از هر گونه ستیزه جویی و خشونت پرهیز می‌نمایند تا در دل او نفوذ نمایند.
مبنای اعتقاد آن‌ها این است که همه ما یک چیز هستیم (موجودات، انسانها و جهان) و حقیقت (خدا) یکی و ثابت است که ممکن است به شکل‌های مختلف توسط دیگران تفسیر شود.
آن‌ها به دو چیز در این روش پایبندند، اولی حقیقت و دومی پرهیز از خشونت.
خود گاندی نمونه اعلای بیان و عمل به این روش بود.
Mehran Ajami
۱۴۰۰/۱/۲۷
معمولی بود و خیلی جذب نکرد
عزت الله جانجانه
۱۴۰۰/۱/۱۶
عالی ارزش گوش کردن دارد
مشاهد همه نظرات (۴)