دانلود کتاب صوتی رهبری با تکیه بر نقاط قوت


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی رهبری با تکیه بر نقاط قوت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی رهبری با تکیه بر نقاط قوت

کتاب صوتی رهبری با تکیه بر نقاط قوت نوشته‌ی تام راث و بری کانچی، به شما ایده‌هایی می‌دهد که می‌توانید نقشه راه جدیدی برای خود ترسیم کنید تا به عنوان رهبر یک سازمان، هدایت تیم خود را به عهده بگیرید و در این مسیر بدرخشید؛ کتابی که از پرفروش‌ترین‌ها در آمازون بوده و بیش از یک میلیون نسخه از آن، تنها در آمریکا به فروش رفته است.

درباره کتاب صوتی رهبری با تکیه بر نقاط قوت:

نویسنده پرفروش شماره یک نیویورک تایمز به همراه مشاور مشهور در زمینه رهبری، مطالعه‌ای دقیق درباره رهبران، تیم‌ها و دلایل پیروی مردم از آن‌ها را در کتاب صوتی رهبری با تکیه بر نقاط قوت (Strengths-Based Leadership) ارائه کرده‌اند.

در این کتاب صوتی سه راه اصلی برای تبدیل شدن به یک رهبر تاثیرگذار نشان داده می‌شود: دانستن نقاط قوت و سرمایه گذاری روی نقاط قوت دیگران، جذب افراد با قدرت مناسب در تیم‌تان و درک و تأمین چهار نیاز اساسی افرادی که شما را به عنوان رهبر قبول دارند.

هنگامی که شما عنوان رهبری با تکیه بر نقاط قوت را می‌شنوید، با گزارشات دست اول برخی از موفق ترین رهبران سازمان‌ها در تاریخ معاصر آشنا می‌شوید و درباره نقاط قوت منحصر به فرد آن‌ها بیشتر خواهید دانست.

مهم‌ترین نکات در کتاب رهبری با تکیه بر نقاط قوت:

- موثرترین رهبران همیشه در نقاط قوت سرمایه گذاری می‌کنند. در محل کار، وقتی رهبر سازمان نتواند روی نقاط مهم و قوی افراد تمرکز کند، احتمال اشتغال و راضی بودن کارمندان حدود 9 درصد می‌شود اما هنگامی که رهبر، به نقاط قوت کارکنان اهمیت دهد و بر روی آن‌ها سرمایه گذاری کند، شانس موفقیت به 73 درصد افزایش می‌یابد.

- موثرترین رهبران، به آدم‌های اطراف‌شان اهمیت می‌دهند و کسانی را انتخاب می‌کنند که برای‌شان مفید و خوب باشند؛ پس از آن نیز تیم منسجم و قوی خود را می‌سازند. تیم‌های حرفه‌ای نمایانگر نقاط قوت در هر یک از این چهار حوزه هستند: اجرا، تأثیرگذاری، ایجاد روابط و تفکر استراتژیک.

- رهبران موفق و تاثیرگذار نیازهای طرفداران خود را درک می‌کنند. مردم عادی به دلایل بسیار مشخص رهبران را دنبال می‌کنند؛ وقتی از هزاران پیرو این سوال پرسیده شد که چرا رهبر فلان سازمان را قبول دارید، آن‌ها آنچه را که به آن نیاز داشتند و از سوی رهبر موردنظر خود دیده‌اند، چنین توصیف کردند: اعتماد، دلسوزی، ثبات و امید.

تام راث و بری کانچی را بیشتر بشناسیم:

یکی از تاثیرگذارترین نویسندگان دهه گذشته میلادی تام راث (Tom Rath) است که در زمینه نقش رفتار انسان‌ها بر روی بهداشت، تجارت و اقتصاد مطالعه می‌کند. راث درباره طیف وسیعی از موضوعات از رفاه تا رهبری سازمانی می‌نویسد و صحبت می‌کند. او چندین اثر معروف بین المللی از جمله کتاب پرفروش شماره یک نیویورک تایمز با نام سطل شما چقدر پر است؟ را در سال 2007 نوشته و هفته‌نامه اکونومیست کتاب نقطه قوت خود را بشناسید را به عنوان پرفروش‌ترین کتاب تجاری در سراسر جهان معرفی کرده است.

به صورت کلی آثار راث بیش از پنج میلیون نسخه فروخته و به 16 زبان دنیا ترجمه شده است. تام راث علاوه بر نویسندگی، یک دانشمند ارشد و مشاور مدیریتی انتشارات گالوپ به حساب می‌آید و همچنین به عنوان نایب رئیس سازمان تحقیقات سرطان VHL فعالیت می‌کند.

یکی دیگر از نویسندگان و استراتژیست‌های تجاری بری کانچی (Barry Conchie) است که مدیرعاملان سراسر جهان خواهان همکاری با او هستند تا به آن‌ها در زمینه رهبری سازمان و انطباق و همسوسازی کسب‌وکارهای گوناگون با استعدادهای افراد مشاوره بدهد.

کانچی پیش از آنکه به سازمان گالوپ بپیوندد، مدیر یکی از سازمان‌های دولتی انگلستان بود اما سرانجام در سال 2002، تجارت خود را به دفتر اصلی گالوپ در واشینگتن دی سی آمریکا ملحق کرد و از آن پس تاکنون، مدیریت بخش مشاوره رهبری و مدیریت اجرایی این سازمان اداره می‌کند.

کتاب صوتی رهبری با تکیه بر نقاط قوت به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر کسب‌وکاری برای خود دارید و می‌خواهید رهبری موفق و تاثیرگذار برای کارکنان خود باشید تا تجارت‌تان روز به روز پررونق‌تر شود و شما را به عنوان مدیری توانا بشناسند، این کتاب صوتی برای شما مناسب است.

در بخشی از کتاب صوتی رهبری با تکیه بر نقاط قوت می‌شنویم:

افرادی که از نقطه هماهنگ کنندگی برخوردار هستند، می‌توانند به خوبی امور را سازماندهی کنند. این افراد هم زمان از انعطافی برخوردار هستند که این ویژگی را در آن‌ها کامل می‌کند. آن‌ها مایل هستند تمام اجزا را به گونه‌ای گرد هم بیاورند که کارآمدی را به حداکثر برسانند.

راستگویی افراد برای شما اهمیت فراوانی دارد زیرا برای ایجاد اصلاحات احتمالی لازم در میانه راه، به این بازخوردهای صادقانه نیازمند هستید. مطمئن شوید افرادی که با آن‌ها کار می‌کنید، به خوبی می‌دانند که انتظار شما از آن‌ها راستگویی است. به این افراد بفهمانید درصورت بیان صادقانه آنچه که فکر می‌کنند، تنبیه نخواهند شد. البته شما هم تلاش کنید با راستگویی دربرابر آن‌ها، احترام متقابل را ایجاد کنید.

 ۸ ساعت و ۴۳ دقیقه، ۳۶۳ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۲۴۰۰۰ ت - 7.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۸ دقیقه
معرفی
۸ دقیقه
مقدمه: بهترین رهبران در خاطره‌ها می‌‍مانند
۲۶ دقیقه
بخش اول: سرمایه گذاری بر روی نقاط قوت خود
۱۱۷ دقیقه
بخش دوم: بیشینه سازی توانمندی‌های تیم
۳۸ دقیقه
بخش سوم: چرا افراد از رهبران خود پیروی می‌کنند؟
۲۷۵ دقیقه
بخش چهارم: 34 زمینه نقاط قوت
۴۴ دقیقه
بخش پنجم: پیشینه‌ی پژوهشی
۶ دقیقه
معرفی مولفان

راهنمای دانلود کتاب صوتی رهبری با تکیه بر نقاط قوت

برای دانلود کتاب صوتی رهبری با تکیه بر نقاط قوت و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  رهبری با تکیه بر نقاط قوت