دانلود کتاب صوتی زمین نرم


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی زمین نرم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی زمین نرم

کتاب صوتی زمین نرم نوشته‌ی آیین نوروزی، دربردارنده‌ی 10 داستان کوتاه، هیجان‌انگیز و غیرقابل پیش‌بینی است که مضامینی اجتماعی دارند و از زندگی شهری انسان‌ها برگرفته شده‌اند.

درباره‌ی کتاب صوتی زمین نرم:

آیین نوروزی در این کتاب صوتی 10 داستان کوتاه ارائه کرده که مضمون اصلی آن‌ها از زندگی شهری با شیوه‌ای متفاوت و لایه‌‌ای از طنز برگرفته شده است. شخصیت‌های او وجوهی را از خود نشان می‌دهند که می‌‌توان در آن‌ها نوعی حرص، ولع و حتی بی‌رحمی را دید. شنونده‌ی این داستان‌ها دائما با رویدادهایی روبه‌رو می‌شوند که قابل پیش‌‌بینی­ نیستند اما بسیار صریح روایت می‌شوند. نوروزی به شخصیت‌های داستان‌های خود بدگمان و بدبین است و این موضوع را می‌توان به وضوح در روایت‌ها دید.

عناوین داستان‌های این مجموعه عبارت‌اند از: انباری آبی، داستان هندی، رستوران کوروش، تور مالدیو، پنج شب و شش روز، مردها و تانکر آب، خرج کردن دویست میلیون پول، بهترین روزها در شهر شما، سوغاتی، آهنگ اجتماعی و زمین نرم.

آیین نوروزی را بیشتر بشناسیم:

آیین نوروزی در سال 1369 متولد شد. او در رشته‌ی زبان و ادبیات فارسی در مقطع کارشناسی از دانشگاه تهران فارغ‌التحصیل شده است و در حال حاضر دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد پژوهش هنر در دانشگاه هنر است.

او در نوجوانی به نویسندگی علاقمند شد و در همان دوران چند ماهی در کلاس‌های نویسندگی شرکت کرد. هم‌چنین دوره‌ای شش ماهه را در کارگاه داستان‌نویسی آقای کوروش اسدی سپری کرد. او در حوزه­ داستان کوتاه جوایز معتبری را در سال‌های اخیر برده است.

در بخشی از کتاب صوتی زمین نرم می‌شنویم:

«دو روز و نیم بعد، وقتی عضلات مرتضی دوباره شل شده و سروگردنش، ته‌مایه‌ای از رنگ سبزآبی پیدا کرده‌اند، وقتی زاری پدر و مادر و فامیلش تمام شده و او تنها زیر خاک افتاده، کسی به این فکر می‌افتد که داخل صندوقچه زردرنگ آن موتور له‌ولورده، احتمالا غذایی باقی مانده. در صندوق را که باز می‌کند، بوی چربی مانده بیرون می‌زند. پیتزای اولی، حالا شبیه زمینی است نرم، آنقدر نرم که تکه‌های قارچ به درونش نفوذ کرده‌اند. پر از چاله و پستی و بلندی. چیزی شبیه ماه»

 ۳ ساعت و ۲۵ دقیقه، ۲۸۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۴۰۰۰ ت - 4.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱ دقیقه
معرفی
۲۹ دقیقه
انباری آبی
۲۵ دقیقه
داستان هندی
۲۰ دقیقه
رستوران کوروش
۱۹ دقیقه
تور مالدیو 5 شب و 6 روز
۲۱ دقیقه
مردها و تانکر آب
۱۶ دقیقه
خرج کردن دویست میلیون پول
۲۰ دقیقه
بهترین روزها در شهر شما
۱۴ دقیقه
سوغاتی
۲۴ دقیقه
آهنگ اجتماعی
۱۶ دقیقه
زمین نرم

راهنمای دانلود کتاب صوتی زمین نرم

برای دانلود کتاب صوتی زمین نرم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  زمین نرم

نظرات کتاب صوتی زمین نرم

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.