دانلود کتاب صوتی سالاری‌ها


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی سالاری‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی سالاری‌ها

کتاب صوتی سالاری‌ها اثر بزرگ علوی دربارۀ خانواده‌ای بزرگ است که بزرگ خانواده برای خود در دورانی سالاری می‌کرده و از آن پس خانواده و خاندانش به سالاری شهرت یافته‌اند.

سالاری خاندان بزرگی است، خاندان بزرگ و ثروتمندی که تمام دامادها نیز فامیلی‌شان را تغییر داده و به نوعی سالاری شده‌اند. رازهای زیادی در این خانواده و نحوه به دست آوردن ثروتشان هست. بابا پیرمردی است که سال‌ها پیش همراه با دختر باردارش زیور و دامادش راهی سفر بوده که دامادش را کشته و خودش را دستگیر می‌کنند و زیور برای نجات آن‌ها به خانه سالاری می‌رود ولی ردی از دخترش نمی‌یابد و …

بزرگ علوی متولد سال ۱۲۸۲ (۱۹۰۴ میلادی) از نسل اول داستان‌نویسان مدرن ایران محسوب می‌شود. او با صادق هدایت و دیگر روشنفکران زمانه‌اش حشر و نشر نزدیک داشت. همزمان با کار ادبی، فعالیت‌های سیاسی و مطبوعاتی نیز می‌کرد و این موضوع سبب شد تا در سال 1316 در زمان رضاخان به همراه 52 نفر دیگر از اعضای حزب توده دستگیر شود. (گروه آن‌ها به 53 نفر مشهور شد) علوی تا شهریور 1320 که رضاخان از حکومت برکنار شد، در زندان ماند اما در آن سال‌ها بیکار ننشسته بود و داستان و رمان می‌‎نوشت. رمان سالاریها در سال 1354 در برلین نوشته شده است.

در بخشی از کتاب صوتی سالاری‌ها می‌شنویم:

اگر بابا، به چشم، سید عبدالرحیم سالارفش را که محضردار بود، نمى‌دید از بوى گلابى که از صورت گوشتالو و سینه پشم‌پوشش تراوش مى‌کرد، و از گند سیگارهاى دست پیچش، او را از چند قدمى تشخیص مى‌داد. آقاى سید عبدالرحیم سالارفش شوهر انیس‌الملوک خواهرزاده سالار بود که از ته و توى کارهاى سرپرست خانواده خبر داشت و به همین وسیله توانست روضه‌خوان دیروزى، محضردار عمده بروجرد و توابع باشد و اسم و رسمى پیدا کند و پایش به خانه‌هاى اعیان و اشراف باز شود و سرى توى سرها بیاورد و معاملات کلان انجام دهد.

 ۵ ساعت و ۵۸ دقیقه، ۳۳۰ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۲۲۰۰۰ ت - 6.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۲ دقیقه
بخش اول
۲۹ دقیقه
بخش دوم
۱۲ دقیقه
بخش سوم
۲۶ دقیقه
بخش چهارم
۲۴ دقیقه
بخش پنجم
۳۳ دقیقه
بخش ششم
۱۳ دقیقه
بخش هفتم
۲۶ دقیقه
بخش هشتم
۳۱ دقیقه
بخش نهم
۳۱ دقیقه
بخش دهم
۱۶ دقیقه
بخش یازدهم
۲۴ دقیقه
بخش دوازدهم
۲۴ دقیقه
بخش سیزدهم
۲۴ دقیقه
بخش چهاردهم
۲۲ دقیقه
بخش پانزدهم

راهنمای دانلود کتاب صوتی سالاری‌ها

برای دانلود کتاب صوتی سالاری‌ها و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  سالاری‌ها

نظرات کتاب صوتی سالاری‌ها

مهسا صفی
۱۳۹۹/۱۱/۳
موضوع جالبی داشت و شرایط جامع در اون مقطع تاریخی رو به خوبی بیان کرده و هر شخصیت داستان بازنمای ۱ قشر از جامعه زمانِ خود بودند. از لحاظ داستانی جذابیت خوبی داشت و اینکه زیادی هم طولانی نبود ولی اسامی خیلی پیچیده می‌کرد متن رو. صدا و خوانش متن بسیار عالی بود.
پریسا شیردل
۱۳۹۹/۱۲/۱۳
من اصلا دوست نداشتم پایانش رو نظر من اینه که داستان خسته کننده و یکنواخت بود و با یه پایان غیر خوب.. ولی بازم ممنون از کتابراه و گوینده که خوب بود کارشون
tv2021 wagef
۱۴۰۰/۲/۳
اسامی واقعا گیج کننده بودن، داستان بیشتر حول حواشی شرح داده شده بود تا مطلب اصلی. نتونستم ارتباط برقرار کنم با داستان. صدای راوی بینهایت زیبا بود
مشاهد همه نظرات (۲۱)