دانلود کتاب صوتی سبز باش


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی سبز باش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی سبز باش

کتاب صوتی سبز باش نوشتۀ مونیکا شیهان، دربردارنده‌ی پیامی خوش‌بینانه و تاثیرگذار است که به شما نشان می‌دهد چگونه تغییرات کوچک اگر با یکدیگر متحد باشند، موجب آفرینش تغییرات بزرگ می‌شوند.

ناراحت و غمگین نباش، هم‌چون طبیعت سبز باش (Be Green) و به نجات مادر زمین کمک کن. این کتابی کوچک و درخشان است که شما را در راه قهرمان شدن برای مادر زمین قرار می‌دهد. مونیکا شیهان (Monica Sheehan) نویسنده کتاب پرفروش شاد باش روایتی ناب و حیرت‌آور را به نگارش درآورده است. این اثر در مورد بزرگ‌ترین چالشی است که جهان به ناچار باید با آن مواجه شود. کتابی جذاب سرشار از حقایق کلیدی و راه‌هایی برای رسیدن به هدف.

در قسمتی از کتاب صوتی سبز باش می‌شنویم:

زمین به انسان تعلق ندارد، انسان به زمین تعلق دارد. همه‌ی موجودات بهم پیوسته‌اند، انسان تار و پود زندگی را نبافته است، او تنها یکی از رشته‌های این تار و پود است و هر چه با این بافته کند، با خود کرده است.

سبز باش، همه چیز تغییر کرده است. دنیا آنی که بود نیست و خبرها خوش نیستند. سیاره‌ی ما به دردسر افتاده است و ما وقت نداریم. اگر به نادیده گرفتن اخطارها ادامه دهیم، هر آنچه روی زمین دوست می‌داریم در خطر خواهد بود. بیشتر از این نمی‌توانیم به خود بگوییم که آن‌ها مشکل را حل خواهند کرد. آن‌هایی وجود ندارد، آن‌ها ما هستیم. تصمیم گیرنده ماییم. آیا می خواهیم بنشینیم و شاهد از بین رفتن مادرمان زمین و آینده‌ی آن برای فرزندانمان باشیم. دلت به تو خواهد گفت چه باید بکنی؟

 ۲۸ دقیقه، ۲۷ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۶۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱ دقیقه
شناسنامه
۱ دقیقه
متن پشت جلد
۲۶ دقیقه
سبز باش

راهنمای دانلود کتاب صوتی سبز باش

برای دانلود کتاب صوتی سبز باش و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  سبز باش

نظرات کاربران

فقط کاربرانی که کتاب را دریافت کرده‌اند، امکان ثبت نظر دارند.