دانلود کتاب صوتی سفرهای دور و دراز: حکایتی مدرن در باب کار و تجارت


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی سفرهای دور و دراز: حکایتی مدرن در باب کار و تجارت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی سفرهای دور و دراز: حکایتی مدرن در باب کار و تجارت

کتاب صوتی سفرهای دور و دراز: حکایتی مدرن در باب کار و تجارت نوشته‌ی برایان تریسی شرح تلاش‌های سه جوان را برای دستیابی به موفقیت در کسب و کارشان روایت می‌کند و به واسطه‌ی چنین داستانی اطلاعات مفیدی در اختیارتان قرار می‌دهد و مسیر موفقیت را هموارتر می‌‌نماید.

درباره‌ی کتاب صوتی سفرهای دور و دراز:

شما تا لحظاتی دیگر راهی سفری هیجان‌انگیز به اعماق وجودتان می‌شوید تا شناخت بیشتری نسبت به خود پیدا کنید. زندگی را می‌توان یک سفر طولانی در نظر گرفت که هر بخش از آن هم سفری کوتاه به شمار می‌آید. شما با مشخص کردن مقصد، راه خود را پیدا می‌کنید و پس از طی کردن فراز و نشیب‌های مسیر سرانجام به مقصد یا هدفتان می‌رسید. تجربیاتی که در طول چنین مسیرهایی کسب می‌کنید، تأثیر مستقیمی بر زندگی و شخصیتتان دارد.

به عبارت دیگر، هر چه تجربه‌ی بیشتری به دست آورید، زودتر به هدف خود می‌رسید و تبدیل به شخصی می‌شوید که تمایل دارید. مشکل اینجاست که شما هم مانند بسیاری از افراد از اشتباهات و سختی‌های سفر بیشتر از جاده‌های هموار و آسان تجربه به دست می‌آورید. نگران نباشید چون قرار است همسفری مثل برایان تریسی (Brian Tracy) را در کنار خود داشته باشید و از اطلاعات و دانش او استفاده کنید.

چرا برخی از افراد در کار و زندگی شخصی موفق‌تر از دیگران هستند؟ چگونه عده‌ای زندگی شادتر و سالم‌تری نسبت به سایرین دارند؟ تریسی در کتاب صوتی سفرهای دور و دراز (Many miles to go) به این سوالات نیز پاسخ می‌دهد و داستان جوانانی را برای‌تان شرح می‌دهد که راهی سفر دشوار و طولانی می‌شوند. این گروه که برای رسیدن به موفقیت در کسب و کار تلاش می‌کنند، با سختی‌ها و مرارت‌هایی که به جان می‌خرند، حقایق بسیاری را برای‌تان آشکار می‌سازند.

کتاب صوتی سفرهای دور و دراز مناسب چه کسانی است؟

اگر می‌خواهید در زندگی شخصی و کاری پیشرفت کنید، شک نداشته باشید بهترین کسی که می‌تواند در این مسیر به شما کمک کند، کسی نیست جز برایان تریسی! او در این کتاب اطلاعاتی که برای رشد و پیشرفت نیاز دارید در اختیارتان قرار می‌دهد.

با برایان تریسی بیشتر آشنا شویم:

یکی از بهترین سخنرانان و نویسندگان انگیزشی در سطح جهان برایان تریسی نام دارد. او تاکنون در 70 کشور دنیا، سمینارهای موفقیت و فروش را برگزار کرده است و تعداد سمینارهایش حدود 5 هزار با بیش از 2 هزار شرکت کننده تخمین زده می‌شود. او رئیس و بنیانگذار شرکت بین المللی برایان تریسی است که در زمینه آموزش و توسعه افراد و سازمان‌ها فعالیت می‌کند و در کنار آن به بیش از هزار شرکت مشاوره‌های گوناگون داده است.

تریسی در زمینه نویسندگی بسیار فعال بوده و تاکنون 45 کتاب پرفروش نوشته و به زبان‌های مختلف دنیا ترجمه شده است. خود نیز به زبان‌های فرانسوی، اسپانیایی و آلمانی نیز تسلط دارد. از کتاب‌های پرطرفدار او می‌توان به سرتاسر جهان، روانشناسی موفقیت، فروش بهتر، قورباغه‌ات را قورت بده و... اشاره کرد که آثارش در ایران به عنوان یکی از پایه‌های بازاریابی شبکه‌ای شناخته می‌شود.

این سخنران و مدیر موفق، همواره درباره موضوع توسعه شخصی و حرفه‌ای صحبت می‌کند که با پرورش آن می‌توان به فروش بهتر، خلاقیت، عزت نفس و موفقیت رسید. خود او می‌گوید که ابتدای مسیر، میلیونرهای خودساخته را الگوی کارش قرار داده تا به یک فرد ثروتمند و قوی تبدیل شود.

در بخشی از کتاب صوتی سفرهای دور و دراز می‌شنویم:

تنها معدودی مسافر راستین وجود دارند و هیچ کدام تمام وقت نیستند. مانند مالاریا، حشره در سفر، وارد جریان خون می‌شود و به سکوت در بدن کار خودش را می‌کند، و بعد روزی می‌رسد که تب به حدی بالا می‌رود که نارضایی از زندگی روزمره و نرمال را تحمل ناپذیر می‌سازد.

هزینه سفر بالاست. برای آنکه یک مسافر راستین باشید، باید دوستان و بستگان و امنیت و ایمنی را پشت سر رها کنید و سرنوشت خود را به دست ناشناخته‌ها بسپارید. پرشمار نیستند کسانی که حاضر باشند این بها را بپردازند. اما آن‌هایی که به «ندای جاده» گوش فرا می‌دهند، از جمله شادترین و خوشبخت‌ترین مردمان هستند. آن‌ها برای این‌که بدانند بهشت چگونه جایی است نیازی به مردن ندارند.

آن‌هایی که جرئت نمی‌کنند امنیت خود را ترک گویند و الزامات و مسئولیت‌های اجتماعی را پشت سر رها کنند، این احساس را به نمایش می‌گذارند که چیز مهمی را از دست داده‌اند.

 ۱۰ ساعت و ۲۲ دقیقه، ۵۷۴ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۳۸۰۰۰ ت - 11.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۴۲ دقیقه
پیشگفتار و مقدمه
۳۳ دقیقه
بخش اول: پنداره و رویا
۳۱ دقیقه
بخش دوم: دست به کار شوید - قسمت اول
۲۸ دقیقه
بخش دوم: دست به کار شوید - قسمت دوم
۳۱ دقیقه
بخش سوم: سفر حقیقی سرانجام شروع می‌شود - قسمت اول
۳۴ دقیقه
بخش سوم: سفر حقیقی سرانجام شروع می‌شود - قسمت دوم
۳۳ دقیقه
بخش سوم: سفر حقیقی سرانجام شروع می‌شود - قسمت سوم
۴۷ دقیقه
بخش سوم: سفر حقیقی سرانجام شروع می‌شود - قسمت چهارم
۳۱ دقیقه
بخش چهارم: طلیعه واقعیت - قسمت اول
۲۸ دقیقه
بخش چهارم: طلیعه واقعیت - قسمت دوم
۳۹ دقیقه
بخش چهارم: طلیعه واقعیت - قسمت سوم
۲۴ دقیقه
بخش پنجم: هرگز تسلیم نشوید - قسمت اول
۳۶ دقیقه
بخش پنجم: هرگز تسلیم نشوید - قسمت دوم
۲۷ دقیقه
بخش پنجم: هرگز تسلیم نشوید - قسمت سوم
۴۱ دقیقه
بخش ششم: بزرگترین صحرای روی زمین - قسمت اول
۴۵ دقیقه
بخش ششم: بزرگترین صحرای روی زمین - قسمت دوم
۴۲ دقیقه
بخش ششم: بزرگترین صحرای روی زمین - قسمت سوم
۲۰ دقیقه
بخش هفتم: بازتاب‌ها - قسمت اول
۱۱ دقیقه
بخش هفتم: بازتاب‌ها - قسمت دوم

راهنمای دانلود کتاب صوتی سفرهای دور و دراز: حکایتی مدرن در باب کار و تجارت

برای دانلود کتاب صوتی سفرهای دور و دراز: حکایتی مدرن در باب کار و تجارت و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  سفرهای دور و دراز: حکایتی مدرن در باب کار و تجارت