دانلود کتاب صوتی سفر روح


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی سفر روح و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی سفر روح

کتاب صوتی سفر روح روایت خاطرات کسانی است که در طی سال‌ها برای هیپنوتیزم درمانی به مایکل نیوتن مراجعه کرده‌اند. در واقع این کتاب سیری در جهان‌های معنوی دارد و از طبقات مختلف برزخ با هیپنوتیزم دیدار می‌کند.

کتاب سفر روح (Journey of souls) حاصل تحقیقات نویسنده در طی چهل سال درمان و بررسی صدها مورد خاص است. او که مرکز توجه خود را به حالات گوناگون روان و روح معطوف کرده، به مواردی از حالات روح و عالم برزح و کیفیات گوناگون آن دست یافته که بسیار تفکربرانگیز است. کتاب سفر روح گزارشی است درباره‌ی سرنوشت روح پس از مرگ و مراحلی است که روح طی می‌کند تا آماده شود و دوباره برای زندگی نوینی به عالم خاکی برگردد.

دکتر نیوتون (Michael Newton) در این کتاب و کتاب سرنوشت ارواح حالات و تجربیات گوناگون بیماران خود را دسته‌بندی کرده و با بیانی ساده، یافته‌های آنان را در دسترس علاقه‌مندان قرار داده است. کتاب سرنوشت روح ادامه شرح تحقیقات نویسنده درباره‌ی تجربیات کسانی است که توسط خواب درمانی به زندگی‌های گذشته خود دست یافته‌اند. این دو کتاب به 25 زبان مختلف ترجمه شده‌اند.

در توضیحات پشت جلد کتاب از قول نویسنده آمده است:

آنچه در این کتاب آمده مدیون تلاش کسانی است که در جستجوی کمک به سوی من آمده‌اند و من آن‌ها را هیپنوتیزم کردم چرا که این روش از نظر من وسیله‌ی قابل‌اعتمادی است برای کشف حقایق عوالم بعد. شرح سفر روح به عالم دیگر برآمده از خاطرات کسانی است که طی سال‌ها برای هیپنوتیزم درمانی به من مراجعه کردند. این خاطرات واقعی بیانگر آن است که عالم برزخ عالمی واقعی و ملموس است و در آن فضایی سرشار از محبت شفقت و آرامش حکمفرماست. شگفتی‌های عالم برزخ و مراحل مختلف آن نشان می‌دهد که هدف نهایی خلقت به کمال رسیدن مخلوقات است یعنی برخورداری آن‌ها از تمام نعمات و نشأت الهی و همه‌ی مخلوقات می‌توانند به اندازه‌ی کوشش و ظرفیتشان از آن سیراب شوند.

 ۱۴ ساعت و ۳۲ دقیقه، ۴۰۹ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۲۴۰۰۰ ت - 7.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱ دقیقه
شناسنامه
۱ دقیقه
پشت جلد
۱ دقیقه
شعر
۷ دقیقه
پيشگفتار
۶ دقیقه
مقدمه مترجم
۲۴ دقیقه
مقدمه
۱ دقیقه
موسيقی
۱۰ دقیقه
فصل اول، مرگ و عزيمت
۲۱ دقیقه
گزارش 2
۱ دقیقه
موسيقی
۳ دقیقه
فصل دوم، دروازه برزخ
۸ دقیقه
گزارش 3
۷ دقیقه
گزارش 4
۱۰ دقیقه
گزارش 5
۱ دقیقه
موسيقی
۲ دقیقه
فصل سوم، بازگشت به موطن اصلی
۷ دقیقه
گزارش 6
۱۸ دقیقه
گزارش 7
۱۹ دقیقه
گزارش 8
۶ دقیقه
گزارش 9
۱ دقیقه
موسيقی
۲۱ دقیقه
فصل چهارم، روح‌های خطاكار (منزوی)
۸ دقیقه
گزارش 10
۱ دقیقه
موسيقی
۲ دقیقه
فصل پنجم، آشنايی با برزخ
۶ دقیقه
گزارش 11
۵ دقیقه
گزارش 12
۳۶ دقیقه
گزارش 13
۱ دقیقه
موسيقی
۶ دقیقه
فصل ششم، تغيير و تحول و جايگزينی در برزخ
۱۶ دقیقه
گزارش 14
۱۹ دقیقه
گزارش 15
۱ دقیقه
موسيقی
۸ دقیقه
فصل هفتم، جايگزينی
۴۵ دقیقه
گزارش 16
۱ دقیقه
موسيقی
۱۶ دقیقه
فصل هشتم، راهنمايان ما
۸ دقیقه
گزارش 17
۹ دقیقه
گزارش 18
۲۴ دقیقه
گزارش 19
۱ دقیقه
موسيقی
۶ دقیقه
فصل نهم، روح‌های مبتدی
۱۵ دقیقه
گزارش 20
۴۷ دقیقه
گزارش 21
۱ دقیقه
موسيقی
۱۱ دقیقه
فصل دهم، روح‌های متوسط
۶۴ دقیقه
گزارش 22
۱ دقیقه
موسيقی
۱۵ دقیقه
فصل يازدهم، روح‌های پيشرفته
۸۶ دقیقه
گزارش 23
۱ دقیقه
موسيقی
۱۰ دقیقه
فصل دوازدهم، نحوه انتخاب زندگی بعدی
۱۱ دقیقه
گزارش 24
۴۳ دقیقه
گزارش 25
۱ دقیقه
موسيقی
۱۱ دقیقه
فصل سيزدهم، انتخاب جسم جديد
۲۷ دقیقه
گزارش 26
۵۱ دقیقه
گزارش 27
۱ دقیقه
موسيقی
۹ دقیقه
فصل چهاردهم، رخت سفر بستن
۳۲ دقیقه
گزارش 28
۱ دقیقه
موسيقی
۱ دقیقه
فصل پانزدهم، تولد ديگر
۲۷ دقیقه
گزارش 29
۱ دقیقه
موسيقی
۱۷ دقیقه
نتيجه
۱ دقیقه
موسيقی

راهنمای دانلود کتاب صوتی سفر روح

برای دانلود کتاب صوتی سفر روح و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  سفر روح

نظرات کتاب صوتی سفر روح

ehsan amin
۱۳۹۷/۱۰/۱۲
دخل و تصرف در نوشتار کتاب در پیشگفتار و مقدمه و وارد نمودن نظریات علمای شیعه با چه اجازه و چه منطقی وارد این اثر شده چرا به خودتان اجازه میدهید یک اثر را تحریف کنید، به خواننده یا شنونده کتاب چه مربوط که سید قمی چه نظری در مورد معاد دارد، من کتاب مایکل نیوتن را خریداری کردم نه اصول کافی را!!!!!
راضیه برزگر
۱۳۹۹/۶/۳
نظر من اینه که خدایی که ما میشناسیم با اون همه مهربونی نمیتونه بنده هاش رو به سختی عذاب بده و چنین تعبیر‌هایی فقط آدم رو از خدا دور میکنه اما با توجه به کتاب و آرامشی که انسان فقط بعد از مرگ به اون میرسه بنظرم کاملا منطقی هست نکته دیگه اینکه روح در این کتاب مثل یک پرتو نور معرفی شده و کاملا از مادی دنیای و آب و غذاآزاد هست اما در تعالیم دینی ما زیاد شنیدیم که مثلا آب گندیده در برزخ به خورد روح میدن یا اگر فیلم سیاحت غرب رو دیده باشین فاتحه ما بصورت سیب و آب برای روح کسی که مرده تبدیل میشه و بنظرم اینکه روح بصورت نور باشه خیلی منطقی تره اینجا سوال پیش میاد که نعمت‌های بهشتی چی میشه اینکه میوه و شراب و چیزای دیگه تو بهشت هست؟؟ باید بگم که خدا خودش گفته که روز قیامت از قبر‌ها خارج میشید یعنی ما بصورت همین جسمی که الان داریم وارد بهشت جاودان میشیم در اونصورت نعمات بهشتی رو مصرف میکنیم اما در برزخ اینکه روح بصورت نور است درست تره اما با این همه دلیل که برای خودم دارم بازم نمیدونم که صد درصد مطالبش رو باور کنم یا نه که البته فکر میکنم این شک برای همه بوجود بیاد چونکه ما از ابتدا تصور دیگری از مرگ داشتیم و تغییر اون خیلی سخته
persian man
۱۳۹۹/۱/۳۰
سالها دنبال منبعی برای جوابگیری سوالات ذهنم دست وپا زدم تا حداقل اگه امکان مراوده با فردی عالم و اگاه در اطراف زندگی‌ام را ندارم با چنین کتبی خلأ‌های ذهنم رو پر کنم حال با مطالعه‌ی ایکونه نوشته‌ها سوالات بیشتری برام پیش امده که ایکاش اهل علم و فن این جور مباحث با مطالعه این دسته کتب ما‌ها رو از صحت میزان و سلامت این مطالب اگاه مینمودند.‌ای کاش در مباحث علمی عقیدتی نیز عالمانی اگاه و پر معلومات میان مردم طوری در دسترس بودند تا هرگاه هر نیازمندی برای رفع این نادانی‌های درونش میخواست جواب صحیح و واقعی را بشنود به ایشان دسترسی پیدا میکرد. امیدوارم هرچه زودتر خود امام زمانمون عج انشالله ظهور بفرمایند تا نواقص عقل بشر بدست مبارک ایشان به کمال برسد و بچه مسلمونی نمونه که سوالات بی‌جواب موجب سستی ایمانش نعوذ بالله گردد. اگر از علما کسی هست که مطالب این کتاب رو موازی با انچه اسلام می‌گوید می‌داند لطفا اظهار نظر بفرمایید که کمی مطالب گیج کننده هست.
مشاهد همه نظرات (۲۵۱)