دانلود کتاب صوتی سه‌شنبه‌ها با موری


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی سه‌شنبه‌ها با موری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی سه‌شنبه‌ها با موری

کتاب صوتی سه‌شنبه‌ها با موری اثر میچ آلبوم، براساس یک ماجرای واقعی الهام گرفته شده و رابطه نویسنده با آخرین لحظات زندگی استادش موری شوارتز را شرح می‌دهد. این اثر از تأثیرگذارترین و پرفروش‌ترین کتاب‌های انتشارات نیویورک تایمز است و تاکنون همواره در صدر جدول پرفروش‌ترین کتاب‌های سال قرار داشته است.

موری شوارتز یک مرد بزرگ و استاد چیره‌دست جامعه‌شناسی است. او در چهارده سه‌شنبه‌ی آخر زندگی‌اش که در حال مبارزه‌ای اعجاب‌انگیز با بیماری سخت و لاعلاج «ای ال اس» بود، به بحث در مورد سوژه‌های خاص و مختلف می‌پردازد. موری مرگ را پذیرفته؛ اما می‌خواهد در آخرین روزهای زندگی‌اش به کمال برسد. بیماری موری به گونه‌ای است که به‌ تدریج اعضای بدن را از کار می‌اندازد و باعث مرگ سلولی بافت‌ها و ماهیچه‌های بدن می‌گردد، در واقع کتاب سه‌شنبه‌ها با موری (Tuesdays With Morries) گنجینه‌ای شگفت‌انگیز است و هر بخش از آن اعجاب برانگیز بوده و از گرمای عشقی بی‌پیرایه می‌درخشد. کتابی که اخلاقیات را در انسان غنی می‌بخشد، بصیرت هدیه می‌کند و حقیقی است و شما را تا ابد با پس تابش نور خود گرم نگه می‌دارد.

شاگردی که در روزهای پایانی عمر استاد بیمارش سه‌شنبه‌ها را برمی‌گزیند تا با او ملاقات کند و کلاس درسی برای خود برپا کند و از او جواب‌ سوال‌هایش را طلب کند. سوال‌های عمیقی که در گوشه‌ی ذهن‌اشجای‌گیر شده است. موری با آن‌که از نزدیک بودن مرگ خویش آگاه است اما با زندگی و انسان‌ها در صلح است و گویی با پذیرفتن آلبوم (Mitch Albom) و پاسخ به پرسش‌هایی در باب افسوس‌ها و حسرت‌های زندگی، خانواده، فلسفه، ازدواج، مرگ و… در جستجوی کمال خویش است.

میچ آلبوم روزنامه‌نگار، نمایشنامه‌نویس، فیلمنامه‌نویس، مجری رادیو و تلویزیون، نوازنده، و نویسنده آمریکایی است. او را بیشتر به خاطر داستان‌های الهام‌بخشش می‌شناسند. کتاب سه‌شنبه‌ها با موری او بیش از 35 میلیون نسخه در سراسر جهان به فروش رسیده است.

جملات زیبا از کتاب سه‌شنبه‌ها با موری:

- یا به یکدیگر عشق بورزید، یا بمیرید.
- او خودش تا روزی که خداحافظی کرد در حال تغییر بود.
- ‌گاهی به آدمی که قبل از کشف مجدد استاد پیرم بودم فکر می‌کنم.
- حقیقت این است که اگر چگونه مردن را یاد بگیری، چگونه زیستن را نیز فرا خواهی گرفت.
- بالأخره روزی خواهی مرد، ولی نه برای مدتی طولانی و نه برای همیشه. پس ناامید نباش.
- هر شب که می‌خوابم، می‌میرم. و صبح روز بعد، وقتی بیدار می‌شوم، دوباره متولد می‌شوم.
- یک معلم در جاودانگی تو مؤثر است. تو هیچ‌گاه نمی‌توانی بگویی که این تأثیر تا کی پایان می‌پذیرد.
- چه قدر سودمند می‌شد، اگر همه روزانه حد و حدودی برای مقوله‌ی دلسوزی به حال خود می‌گذاشتیم.
- سرنوشت در برابر بسیاری از افراد سر تسلیم فرود می‌آورد. این خود انسان است که خودش را به‌ خطر می‌اندازد.
- مهم‌ترین چیز در زندگی این است که یاد بگیریم، یک، چگونه امواج عشق را بیرون بفرستیم، و دو، چگونه امواج عشق را پذیرا باشیم.

در بخشی از کتاب صوتی سه‌شنبه‌ها با موری می‌شنویم:

موری با لبخند گفت: میچ مسائل این‌قدرها هم که تو فکر می‌کنی راحت نیستند، ولی با این وجود من چند قانون را می‌دانم که در مورد عشق و ازدواج صدق می‌کند. اگر به‌ طرف مقابلت احترام نگذاری، با مشکل مواجه خواهی شد. اگر ندانی که چگونه با همسرت از در سازش وارد شوی، با مشکل روبه‌رو می‌شوی. و نیز اگر نتوانی در مورد آن‌چه میان شما رخ می‌دهد به‌ صورت شفاف صحبت کنی دردسر ساز می‌شود و اگر میان شما ارزش‌های مشترکی وجود نداشته باشد، به دردسر خواهید افتاد. ارزش‌های شما باید شبیه یکدیگر باشد. میچ می‌دانی مهم‌ترین ارزش‌ها کدام است؟ ایمان به مقام بااهمیت ازدواج.

موری نفسی تازه کرد و چشمانش را بست و در حالی‌ که آه می‌کشید با همان چشمان بسته گفت: ‌من به شخصه معتقدم که ازدواج مهم‌ترین کاری است که باید در زندگی انجام بدهی و اگر موفق نشوی که آن را امتحان کنی، از کلی تجربه محروم شده‌ای.

 ۴ ساعت و ۲۹ دقیقه، ۲۵۱ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۲۸۰۰۰ ت - 8.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۰ دقیقه
بخش اول
۱۷ دقیقه
بخش دوم
۳۳ دقیقه
بخش سوم
۲۹ دقیقه
بخش چهارم
۳۰ دقیقه
بخش پنجم
۱۵ دقیقه
بخش ششم
۲۴ دقیقه
بخش هفتم
۲۱ دقیقه
بخش هشتم
۲۹ دقیقه
بخش نهم
۲۵ دقیقه
بخش دهم
۲۶ دقیقه
بخش یازدهم

راهنمای دانلود کتاب صوتی سه‌شنبه‌ها با موری

برای دانلود کتاب صوتی سه‌شنبه‌ها با موری و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  سه‌شنبه‌ها با موری

نظرات کتاب صوتی سه‌شنبه‌ها با موری

بنده خدا
۱۳۹۹/۶/۵
دوستش داشتم، جمله‌ی معروف موری، همدیگر را دوست داشته باشید یا بمیرید.... چند نکته از کتاب، همدیگر را دوست داشته باشید، بقیه را ببخشید، ازدواج کنید😅، به دنبال اول شدن نباشید مگر دوم شدن چه مشکلی دارد⁦❤️⁩ از زندگی لذت ببرید. خودتان ببخشید به خاطر کارهایی که نکردید
آیدا حاجی احمدی
۱۳۹۸/۲/۲۶
من فیلم این کتابو دیدم واقعا عالیه به زندگی آدم آرامش میده پیشنهاد میکنم حتما بخوانیدش یا فیلمشو ببینید حتما
Shima Torabi
۱۳۹۹/۵/۲۷
از نظر ادبی شاهکار به حساب نمیاد ولی حرفی برای گفتن دارد
مشاهد همه نظرات (۱۰)