دانلود کتاب صوتی شبی عالی برای سفر به چین


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی شبی عالی برای سفر به چین و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی شبی عالی برای سفر به چین

کتاب صوتی شبی عالی برای سفر به چین اثر دیوید گیلمور روایت از هم پاشیده شدن تدریجی است. پدری کم‌کم با دنیای اطرافش بیگانه می‌شود و مفقود شدن پسرک او را به دنیایی دیگر پرتاب می‌کند؛ دنیایی که در آن هنوز مادرش و پسرش زنده هستند و او می‌تواند آن‌ها را ببیند، با آن‌ها حرف بزند و حتی بویشان را حس کند.

رفت‌وبرگشت خیالی راوی از دنیای واقعیت به دنیای خیال و برعکس، آنقدر طبیعی است و در متن خوش نشسته که خواننده گه‌گاه نمی‌تواند تشخیص دهد، کدام یک از این دنیاها واقعی هستند.

شبی عالی برای سفر به چین (A perfect night to go to China)، داستان زندگی مردی به نام رومن، مجری یکی از معروف‌ترین برنامه‌های تلویزیونی است، او و همسرش رابطه‌ای بسیار سرد باهم دارند تنها نقطه روشن زندگی او پسر کوچکش سایمون است، رومن در جستجوی پسر کوچک خود سایمون است. رومن شبی، به علت بی‌حوصلگی برای سایمون کتاب داستان نخوانده و اظهار خستگی می‌کند. سایمون آن شب دلگیر به رختخواب می‌رود و صدای موسیقی زنده از کافه پایین خیابان آن‌ها می‌آید. رومن که علاقۀ زیادی به موسیقی زنده و اجرای برنامه دارد، به طرف خیابان و به کافه چایتاتاون می‌رود. هنگامی که بازمی‌گردد، نزد سایمون می‌رود، اما او را در تخت‌خوابش نمی‌بیند.

او و پلیس به دنبال کودک می‌گردند اما هیچ اثری از او پیدا نمی‌کنند. حتی جسدش نیز کشف نمی‌شود. رفته رفته روح و جسم رومن رو به زوال می‌رود و زندگیش آکنده از جنون و حسرت می‌شود و منزلت اجتماعی‌اش از دست می‌رود.

دیوید گیلمور (David Gilmour)، داستان نویس، خبرنگار سابق تلویزیون و استاد دانشگاه اهل کانادا است. گیلمور در اونتاریو به دنیا آمد ولی دوران مدرسه را در تورنتو گذراند. او از کالج آپر کانادا و دانشگاه تورنتو فارغ التحصیل شده است. وی در سال 1980، دبیر جشنواره‌ی بین المللی فیلم تورنتو شد و چهار سال در همین سمت ماند. گیلمور سپس به شبکه‌ی تلویزیونی CBS پیوست و درنهایت مجری برنامه‌ی هنری و سرگرمی جمعه شب‌ها شد. او در این شبکه برنامه‌ی هنری اختصاصی خود را راه‌‌‌اندازی کرد. گیلمور، برای رمان شبی عالی برای سفر به چین برنده جوایز بسیاری شده است.

در قسمتی از کتاب صوتی شبی عالی برای سفر به چین می‌شنویم:

آن شب دوباره از خانه بیرون رفتم. چراغ‌های پارکینگ‌های پشت‌خانه‌ها مثل مجموعه‌های هالیوودی روشن بود، بوته‌ها به شکل مردهای به دار آویخته و پنجره‌ها مثل کره‌ی چشمی که از حدقه بیرون زده باشد. اتاق خوابی در طبقه دوم با رنگ قرمز بچگانه‌ای رنگ آمیزی شده بود. توی انبارهای داخل باغچه‌ها را نگاه کردم و پارکینگ‌ها را که در حیاط پشت خانه‌ها بودند. در فضای تاریک راه پله‌ها اسم او را زمزمه کردم. «سایمون، اون جایی؟»

فهرست مطالب

۳۶ دقیقه
فصل اول - بخش اول
۱۲ دقیقه
فصل اول - بخش دوم
۲۹ دقیقه
فصل دوم
۳۴ دقیقه
فصل سوم
۱۹ دقیقه
فصل چهارم
۳۲ دقیقه
فصل پنجم
۳۴ دقیقه
فصل ششم - بخش اول
۱۳ دقیقه
فصل ششم - بخش دوم
۱۶ دقیقه
فصل هفتم
۱۹ دقیقه
فصل هشتم
۲۶ دقیقه
فصل نهم
۲۰ دقیقه
فصل دهم
۲۸ دقیقه
فصل یازدهم
۱۸ دقیقه
فصل دوازدهم
۸ دقیقه
فصل سیزدهم
 ۵ ساعت و ۴۲ دقیقه، ۳۱۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۱۲۰۰۰ ت - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی شبی عالی برای سفر به چین

برای دانلود کتاب صوتی شبی عالی برای سفر به چین و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  شبی عالی برای سفر به چین
آزاده بیرانوند
۱۳۹۸/۲/۶
قشنگه
احساسات عجیبی رو درونت بیدار میکنه
Rahele Rahbar
۱۳۹۷/۸/۴
بسیاااااااار عالی، سپاس از کتابراه
alba beta
۱۳۹۷/۴/۱۲
خوب بود، من دوستش داشتم. شاید چون من هم گم‌شده دارم.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳)