دانلود کتاب صوتی عمارت سرخ


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی عمارت سرخ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی عمارت سرخ

کتاب صوتی عمارت سرخ نوشته‌ی آذین قاضی میرسعید، درباره دختری به نام مه بانوست که پس از سال‌ها دوری از ایران، برای داشتن یک زندگی آرام به کشور بازمی‌گردد؛ غافل از آنکه قرار است وارد یک ماجرای عاشقانه و رازآلود شود و پرده از راز عمارت سرخ بردارد.

درباره کتاب صوتی عمارت سرخ:

خانه‌ای قدیمی و پر ابهتی را تصور کنید که با دیدن آن احساس غریبی به شما دست می‌دهد و انگار چیزی عجیب در مورد گذشته آنجا وجود دارد. کتاب صوتی عمارت سرخ داستان ساختمانی بزرگ در باغی سرسبز است که از زمان‌های دور متعلق به خاندان بزرگ‌نیا بوده و حالا مه بانو دختر کوچک خانواده، پس از سال‌ها زندگی و درس خواندن در لندن، همراه با خانواده‌اش برای زندگی در ایران وارد این عمارت می‌شود و پس از آن ماجراهای عجیب و هیجان‌انگیزی برایش رقم می‌خورد.

آذین قاضی میرسعید در رمان عمارت سرخ شما را به یک سفر تاریخی می‌برد تا بتوانید همراه با شخصیت اول داستان، قصه عمارت و آدم‌هایش را کشف کنید؛ سفری که شروع آن با دیدن یک کتاب سفید و نانوشته در یکی از اتاق‌های خانه رقم می‌خورد.

نویسنده کتاب عمارت سرخ تاکنون رمان‌های دیگری نیز نوشته که عبارتند از: کنار خیابان‌های تهران، عسل تلخ شعله‌های زندگی و...

کتاب صوتی عمارت سرخ برای چه کسانی مناسب است؟

اگر از علاقه‌مندان به رمان‌های ایرانی هستید و می‌خواهید داستانی عاشقانه و هیجان‌انگیز را بشنوید، این کتاب به شما پیشنهاد می‌شود.

در بخشی از کتاب صوتی عمارت سرخ می‌شنویم:

صبح که بیدار شدم تصمیم خودم را گرفته بودم که آن دو روز زندگی عمه جان را دنبال کنم. آخر سوالاتی برایم مطرح شده بود که فقط با دیدن گذشته‌ها می‌توانستم جواب‌شان را پیدا کنم. مثلا اینکه چرا احمد آقا با این شخصیت عالی باید ابوالحسن خان را کشته باشد؟ و چرا عمه حاضر شده با کسی که برادرش را کشته، برود و خانه و خانواده‌اش را رها کند.

سریع بعد از خوردن صبحانه به کلبه بازگشتم و سفر را آغاز کردم. این بار یک بچه کوچک زیبا هم در کلبه بود و فهمیدم شاید شی‌ای را که نگاه کردم، زمان را خیلی جلو برده است ولی مهم نبود چون هنوز عمه در کلبه بود و از عمارت نرفته بود. عمه جان مشغول نوشتن دفترچه بود؛ دفتری که قبلا هم در دست‌هایش دیده بودم. کمی بعد ابوالحسن خان وارد اتاق شد.

- سلام مه‌لقا داری چه کار می‌کنی؟
- دارم خاطراتم را می‌نویسم.
- هنوز می‌نویسید؟ یادم است از زمانی که سواد خواندن و نوشتن یاد گرفتید، این دفتر همراه‌تان بوده.
- بله خان داداش؛ این هم مونس من است دیگر.

 ۵ ساعت و ۳۷ دقیقه، ۳۱۷ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۸۰۰۰ ت - 6.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱ دقیقه
معرفی
۱۴ دقیقه
فصل اول
۱۷ دقیقه
فصل دوم
۱۴ دقیقه
فصل سوم
۱۷ دقیقه
فصل چهارم
۴۳ دقیقه
فصل پنجم
۳۵ دقیقه
فصل ششم
۱۴ دقیقه
فصل هفتم
۱۴ دقیقه
فصل هشتم
۲۲ دقیقه
فصل نهم
۲۲ دقیقه
فصل دهم
۳۵ دقیقه
فصل یازدهم
۵۰ دقیقه
فصل دوازدهم
۲۱ دقیقه
فصل سیزدهم
۱۸ دقیقه
فصل چهاردهم

راهنمای دانلود کتاب صوتی عمارت سرخ

برای دانلود کتاب صوتی عمارت سرخ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  عمارت سرخ

نظرات کتاب صوتی عمارت سرخ

محبوبه ملک
۱۳۹۹/۸/۱۴
داستانش خوب بود اما شخصیت سازی واسه کاراکترا ایراد داشت، یه جاهایی راوی دونفرو که داشتن باهم مکالمه میکردنو عین هم اجرا میکرد که گاهی آدم گیج میشد؛ البته این مشکل هرچی به فصل آخر نزدیک می‌شدیم کمتر میشد.
با این که صدای خوبی داشتن واسه روایت داستان اما به نظرم تیپ سازیشون ضعیف بود. یه چیز دیگه ایم
که کم داشت موسیقی زمینه حین اجرای راوی تو قسمتایی بود که شخصیت مه بانو به گذشته میرفت، اگه موسیقی داشت هیجان انگیز میشد وجذابتر. ولی خوب چون داستانش خوب بود ورفته رفته‌ام بهترشد من۴ستاره میدم😊
jamp journal
۱۳۹۹/۱۰/۲۵
موضوع کتاب خوب بود ولی بسیار سطحی نگارش شده بود.
پایان بندی کتاب بسیار ساده و ابتدایی بود.
راوی کتاب که خود نویسنده بود در قالب شخصیت‌های داستان یکسان و یکنواخت بود ولی درمجموع خوب بود.
مرجان عسگری
۱۳۹۹/۸/۱۶
داستانش قشنگ بود اما صدای راوی به شخصیتهای داستان نمی‌خورد و مکالمات دونفره بخاطر صدای راوی خیلی لوس و بی معنا بود اما داستان قشنگی داشت
مشاهد همه نظرات (۱۷)