دانلود کتاب صوتی غذاهای خوب برای معده‌های بد


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی غذاهای خوب برای معده‌های بد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی غذاهای خوب برای معده‌های بد

کتاب صوتی غذاهای خوب برای معده‌های بد نوشته هنری دی جانوویتز، شما را راهنمایی می‌کند تا با کنار گذاشتن عادات بد غذایی و جایگزین کردنشان با عادات خوب، از بسیاری نارسایی‌ها و اختلالات دستگاه گوارش، غدد مترشحه گوارشی، کیسه صفرا، کبد و لوز‌المعده جلوگیری کنید.

هنری جانوویتز (Henry D. Janowitz) تلاش می‌کند به سوال رژیم مطلوب چیست؟ پاسخ دهد و نیازهای تغذیه‌ای افراد را جدی بگیرد، هم اینکه در طول روز چه چیزهایی مصرف کنید، بدن شما به چه چیزهایی نیاز دارد، از کربوهیدرات تا پروتئین، چربی، ویتامین‌های لازم و مواد معدنی.

علاوه بر پاسخ به این دسته از سوالات، رژیم‌های مختلفی که مناسب بیماری‌های گوارشی مثل رفلاکس، زخم‌های گوارشی، سندروم روده تحریک‌پذیر، اختلالات لوز‌المعده، یبوست، اسهال و ... است را معرفی و مطرح می‌کند.

هدف کتاب صوتی غذاهای خوب برای معده‌های بد (Good food for bad stomachs) این است که شما بتوانید عوامل اختصاصی گوارش را که ناشناخته هستند، از یکدیگر تفکیک کنید. این کتاب به شما می‌آموزد که چگونه واقعیت و خیال را از همدیگر جدا کنید.

شنیدن کتاب صوتی غذاهای خوب برای معده‌های بد به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر به بیماری‌های گوارشی و معده و روده مبتلا هستید و نمی‌دانید چه نوع تغذیه‌ای داشته باشید این کتاب راهنمای خوبی برای شماست.

در بخشی از کتاب صوتی غذاهای خوب برای معده‌های بد می‌شنویم:

همه ما در زمینه ناراحتی‌های گوارشی بعد از خوردن غذا تجربیاتی داریم و بارها از افراد مختلف شنیده‌ایم که «به این یا آن غذا حساسیت دارم» یا «بعد از خوردن این غذا ترش می‌کنم» و جملاتی از این دسته که نشان از مشکلات گوارشی دارد.

البته تخمین اینکه شمار دقیق افرادی که تحت تأثیر غذاهای آلرژی‌زا هستند چند نفرند بسیار مشکل است. اخیراً روزنامه یو. اس. آ تودِی اعلام کرده که 60 درصد از جمعیت آمریکا دچار حساسیت غذایی هستند. در واقع عدم سازگاری با غذاها با حالت تهوع، آروغ یا سوزش دل در قسمت بالای شکم یا پایین قفسه سینه، سوء هاضمه و به دنبال آن اسهال و گرفتگی شکم نمایان می‌شود. گاهی اوقات ما دردهای گوارشی را با این ادعا که نمی‌توانیم این یا آن غذا یا فلان نوشیدنی را تحمل کنیم مطرح می‌نماییم. در حالی که گاه مواد غذایی مشابه را بدون هیچ عکس‌العمل ناخوشایندی تحمل می‌کنیم.

 ۵ ساعت و ۳ دقیقه، ۲۸۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۲۸۰۰۰ ت - 8.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۷ دقیقه
یک - کتاب در مورد چیست؟
۲۴ دقیقه
دو - آیا رژیم مطلوبی وجود دارد؟
۴۲ دقیقه
سه - راهنمایی برای رسیدن به سلامتی - بایدها و نبایدها
۳۰ دقیقه
چهار - مشکلات گوارشی
۹ دقیقه
پنج - کیسه صفرا در عصر جدید
۸ دقیقه
شش - رژیم غذایی و اختلالات لوز‌المعده
۲۰ دقیقه
هفت - سوءجذب، گرسنگی در میان سیری
۱۳ دقیقه
هشت - سندروم تحریک‌پذیر شکم
۲۱ دقیقه
نه - عدم تحمل غذا و آلرژی‌های غذایی
۳۴ دقیقه
ده - اسهال و یبوست
۱۳ دقیقه
یازده - اختلالات دستگاه گوارش و پیدایش تعداد زیادی کیسه‌های فرعی در روده‌ها
۳۱ دقیقه
دوازده - هر گاه دچار التهاب روده هستیم، چه چیزی مصرف نماییم؟
۱۴ دقیقه
سیزده - سرطان کلون و راست‌روده
۹ دقیقه
چهارده - گازهای روده
۱۴ دقیقه
پانزده - رژیم و روده افراد سالمند
۱۵ دقیقه
شانزده - آیا می‌توان رژیم را تغییر داد؟

راهنمای دانلود کتاب صوتی غذاهای خوب برای معده‌های بد

برای دانلود کتاب صوتی غذاهای خوب برای معده‌های بد و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  غذاهای خوب برای معده‌های بد

نظرات کتاب صوتی غذاهای خوب برای معده‌های بد

Sara Razavian
۱۳۹۹/۹/۳۰
کتابها و نویسه‌هایی که از اندیشه و تجربه نویسندگان ارائه میگردد، گاهی فقط دیدگاه ایشان از رویارویی با مسئله مورد بحث است. اما مخاطبان باید همچنان با دید تحقیق و پروهش با آثار برخورد کنند و از مطلق گرایی و رای نهایی بپرهیزند. تا بهترین نتیجه را در برایند دریافتهایشان بدست بیاورند.
Maryam Boveiri
۱۳۹۹/۱/۳
واقعا کتاب خیلی خوبیه راهنمای مواد غذایی برا هر گروه غذایی هستش و... توصیه میکنم حتما این کتابو داشته باشین هیچ وقت قدیمی نمیشه و هر موقع همه میتونین استفاده کنین، چه خوبه که تهیش کنین بخصوص با تخفیف ۷۰ درصد ایام نوروز😊
مشاهد همه نظرات (۲)