دانلود کتاب صوتی فرانکلین د. روزولت


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی فرانکلین د. روزولت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی فرانکلین د. روزولت

کتاب صوتی فرانکلین د. روزولت اثر برندا هاوگن، جلدی دیگر از مجموعه شخصیت‌های تأثیرگذار است که به زندگی دولتمرد و رهبر سیاسی آمریکایی می‌پردازد. این کتاب توسط محمدرضا دوست طلب به فارسی برگردانده شده و با صدای گرم و دل‌نشین پویا اشعاری روایت شده است.

فرانکلین دلانو روزولت (Franklin D. Roosevelt) مشهور به اف‌دی‌آر دولتمرد و رهبر سیاسی آمریکایی بود که به عنوان سی و دومین رئیس‌جمهور ایالات متحده آمریکا از ۱۹۳۳ تا زمان مرگش در ۱۹۴۵ فعالیت کرد. او که دموکرات بود، رکورد چهار بار پیروزی در انتخابات ریاست‌جمهوری ایالات متحده آمریکا را داراست و به عنوان چهره‌ای کلیدی در وقایع جهان در میانهٔ قرن بیستم مطرح است. او در بیشتر رکود بزرگ و جنگ جهانی دوم حکومت ایالات متحده را رهبری کرد. او به عنوان رهبر مسلط حزبش، ائتلاف نیو دیل را ساخت، سیاست آمریکا را به نظام حزبی پنجم تغییر راستا داد و لیبرالیسم آمریکا را در ثلث دوم قرن بیستم تعریف کرد.

برندا هاوگن (Brenda Haugen) در این کتاب به موضوعات مختلفی پرداخته است و کوشیده فعالیت‌های روزولت را از چند منظر متفاوت بررسی کند؛ موانع دشوار پیشروی او، رندگی‌اش در ناز و نعمت، مسیری که در سیاست پیمود، تجربیاتش در مقام فرمانداری، حضورش در جنگ جهانی دوم، ورود وی به آمریکا بعد از پایان جنگ و تصویری از آخرین روزهای زندگی وی از جمله مسائلی‌اند که در این کتاب گویا روایت شده‌اند.

در بخشی از این کتاب صوتی فرانکلین د. روزولت می‌شنویم:

فرانکلین دلانو روزولت در تمام عمرش از آتش می‌ترسید، اما عاشق طبیعت، به‌ویژه مناظر اطراف منزل ییلاقی خود در جزیرۀ کمپوبلوی کانادا بود. دهم اوت سال 1921 بود که به همراه فرزندانش سوار بر قایق ویرئو، از کلبه خانوادگی در جزیره کمپوبلو به قصد ماهی‌گیری به راه افتاد. هر چند که او قبل از آمدن به تعطیلات کاملاً خسته بود و سختی سفر به جزیره نیز او را خسته‌تر کرده بود، اجازه نداد خستگی مانع آن شود که همراه فرزندانش از یکی از محبوب‌ترین تفریح‌های خود یعنی قایقرانی لذت ببرد.

 ۱ ساعت و ۵۷ دقیقه، ۱۱۰ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۱۴۰۰۰ ت - 4.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۲ دقیقه
فصل اول: مانعی دشوار در مسیر
۱۶ دقیقه
فصل دوم: زندگی در ناز و نعمت
۱۴ دقیقه
فصل سوم: مردی زندگی
۱۷ دقیقه
فصل چهارم: مسیر سیاست
۱۲ دقیقه
فصل پنجم: پیروزی بر تراژدی
۸ دقیقه
فصل ششم: روزولت در مقام فرماندار
۱۰ دقیقه
فصل هفتم: معامله جدید
۱۱ دقیقه
فصل هشتم: جنگ جهانی دوم
۹ دقیقه
فصل نهم: ورود آمریکا به جنگ
۸ دقیقه
فصل دهم: واپسین روزها

راهنمای دانلود کتاب صوتی فرانکلین د. روزولت

برای دانلود کتاب صوتی فرانکلین د. روزولت و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  فرانکلین د. روزولت
فرهنگ ظریف بشارتی
۱۳۹۶/۱۰/۲۵
بی همتا و عالی
Mehdi Tamadon Rastegar
۱۳۹۶/۱۰/۱۳
سی دومین ریس جمهوری آمریکا و ریس جمهور زمان جنگ جهانی دوم بود. در کنفرانس تهران در سال ۱۳۲۲ شمسی در سفارت شوروی در تهران شرکت کرد. این کتاب صوتی زندگینامه ایشان است و از شخصیتهای تاثیر پذیر و از حزب دمکرات در آمریکا بود.
Arash Nasiri
۱۳۹۹/۷/۱
ترجمه خوبی داشت و صدای گوینده با عنوان تناسب داره و به نظرم دلنشین و خوب بود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۵)