دانلود کتاب صوتی فرانکلین میگه دوستت دارم


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی فرانکلین میگه دوستت دارم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی فرانکلین میگه دوستت دارم

کتاب صوتی فرانکلین میگه دوستت دارم نوشته‌ی پولت بوقژوا، داستان لاک‌پشت کوچولویی را روایت می‌کند که می‌خواهد برای تولد مادرش بهترین هدیه را تهیه کند تا به او نشان دهد چقدر دوستش دارد.

موضوع کتاب صوتی فرانکلین می‌گه دوستت دارم چیست؟

فرانکلین از اینکه بهترین سگ عروسکی، بهترین ماهی قرمز خانگی، بهترین دوست‌ها و از همه مهم‌تر بهترین مادر دنیا را دارد بسیار خوشحال است و احساس خوش‌شانسی می‌کند. مادر فرانکلین هر شب قبل از خواب دو داستان کوتاه برایش می‌خواند، کیک حشره مخصوص برایش می‌پزد و با اینکه سرش خیلی شلوغ است ولی با فرزندش بازی می‌کند.

یک روز مادربزرگ به او خبر می‌دهد که فردای آن روز تولد مادرش است و حالا فرانکلین قصد دارد بهترین هدیه دنیا را به بهترین مادر دنیا بدهد و از این طریق علاقه‌اش را نشان دهد.

مجموعه داستان‌های فرانکلین به کودکان کمک می‌کند تا بتوانند بر مشکلاتی که در محیط خانواده، مدرسه و... با آن‌ها مواجه می‌شوند غلبه کنند. این کتاب صوتی داستانی دوست‌داشتنی و هیجان‌انگیز دارد و به کودکان می‌آموزد که احساسات خود را به راحتی بیان کنند و از ابراز آن نترسند.

این کتاب از مجموعه کتاب‌های فرانکلین لاک‌پشته است که در هر کدام از جلدها یک مسئله تربیتی و اجتماعی مطرح می‌شود. این مجموعه تاکنون به 38 زبان ترجمه شده و بیش از 60 میلیون نسخه در جهان به فروش رفته است و الهام‌بخش سریال‌های تلویزیونی و انیمیشن‌های کودکانه آموزنده و تأثیرگذاری بوده است.

کتاب صوتی فرانکلین می‌گه دوستت دارم برای چه کسانی مناسب است؟

این داستان دوست‌داشتنی و زیبا برای کودکان 3 تا 8 سال بسیار جذاب و آموزنده خواهد بود. ارزش و تاثیر ابراز محبت و عشق با استفاده از کلمات را به فرزندان شما یاد می‌دهد.

در بخشی از کتاب صوتی فرانکلین می‌گه دوستت دارم می‌شنویم:

فردا صبح زود، یک ایده به ذهنش رسید. اون می‌خواست همه‌ی کارهایی که دوستاش پیشنهاد دادن رو انجام بده.

اون برای مادرش یک سنجاق سینه قشنگ درست کرد و یک نقاشی با دو تا بوس و بغل کشید و از باغچه گل‌های تازه چید و صبحانه‌اش رو توی یک سینی گذاشت.

فرانکلین بهترین تلاش خودش رو کرد.
اون و هریت برای مادرشون «تولد مبارک» خوندن.
بعد اون صبحونه‌اش رو توی تخت خورد و خرده نون‌ها رو تمیز کرد.
سنجاق سینه‌اش رو به لباس خوابش وصل کرد و گفت که کارتِ هریت، نقاشیِ فرانکلین و جعبه ابزاری که از طرف پدر فرانکلین بود رو دوست داره.
مادر گفت: «شما امروز رو به یک روز فوق‌العاده تبدیل کردین.»

 ۹ دقیقه، ۱۴ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۹ دقیقه
فرانکلین میگه دوستت دارم

راهنمای دانلود کتاب صوتی فرانکلین میگه دوستت دارم

برای دانلود کتاب صوتی فرانکلین میگه دوستت دارم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  فرانکلین میگه دوستت دارم
Babak Mohammadi Mofrad
۱۳۹۹/۶/۹
داستان بسیار زیبا وقشنگ ودلنواز بود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)