دانلود کتاب صوتی فرزندخوانده


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی فرزندخوانده و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی فرزندخوانده

اگر دوست دارید که تجربه سفری دریایی در قرن شانزدهم را داشته باشید، کتاب صوتی فرزندخوانده نوشته‌ی خوآن خوسه سائر، شما را به قعر خاطرات پسری می‌‌برد که سفرش از دل اروپا آغاز می‌شود و به قبایل بومی آدم‌خوار می‌رسد. خاطراتی که حس بیگانگی و تنهایی زندگی آن مرد جوان را نیز به ما منتقل می‌کند.

درباره کتاب صوتی فرزندخوانده:

کتاب حاضر در قرن اخیر شاهکاری در ادبیات اسپانیایی محسوب می‌شود که داستان شصت سال زندگی یک پسر یتیم را برای شما روایت می‌کند. کتاب صوتی فرزندخوانده (The witness) ترکیبی از داستان‌سرایی، شعر و فلسفه است و انگار شروع سفر دریایی شما را هم به یک اکتشاف درونی می‌برد؛ از میان طبیعت بکر گذر می‌کند؛ تا جایی که از یک سرزمین متمدن به قبایل بدوی و آدم‌خوار سرخ پوست می‌رسد. در واقع قصه از جایی آغاز می‌شود که شخصیت اصلی داستان که پسر نوجوان یتیمی است، در بنادر اسپانیا کار می‌کند و در این بین سوار یک کشتی حمل ادویه می‌شود که راهی هندوستان است. او همراه این کشتی به آمریکایی جنوبی نیز سفر می‌کند و ده سالی در آنجا ماندگار می‌شود.

نسخه اسپانیایی رمان فرزندخوانده در سال 2005 منتشر شد و پس از آن به فارسی ترجمه شده است. این کتاب ارزشمند حاوی مفاهیم عمیق انسانی است که ذهن انسان را با چالش‌های متفاوتی همراه می‌کند. چرا که حدیث نفس شخصیت اصلی در طول داستان و صحبت از مفاهیمی همچون وطن، استعمار، تاریخ، هویت، واقعیت و... این کتاب را در دسته ادبیات پسااستعماری قرار می‌دهد.

خوآن خوسه سائر را بیشتر بشناسیم:

یکی از نویسندگان و منتقدان ادبی برجسته آمریکای لاتین که تباری سوری دارد، خوآن خوسه سائر (Juan José Saer) نام دارد. او در آرژانتین به دنیا آمد اما درنهایت برای تحصیلات و زندگی در شهر پاریس ساکن شد. همچنین پس از مرگ نویسندگان بزرگی همچون خورخه لوئیس بورخس و خولیو کورتاسار، سائر از بهترین نویسندگان آمریکایی جنوب محسوب می‌شد و حتی در سال 1987 میلادی برنده جایزه سالانه ادبیات اسپانیایی به نام نادال شد.

جای زخم‌ها (1969)، هنر داستان‌سرایی (1988)، شاهد (1990)، هیچ کس هیچ چیز هرگز (1993)، واقعه (1995) و شصت و پنج سال از واشینگتن (2010) از دیگر آثار این نویسنده به شمار می‌روند.

کتاب صوتی فرزندخوانده به چه کسانی توصیه می‌شود؟

اگر از علاقه مندان به ادبیات داستانی هستید و در کنار سرگرم شدن، دوست دارید که با یک متن شاعرانه، فلسفی، تاریخی و روان‌شناسانه مواجه شوید، کتاب صوتی فرزندخوانده برای شما شنیدنی و جذاب خواهد بود.

در بخشی از کتاب فرزندخوانده می‌شنویم:

وقتی از کلبه بیرون رفتم، متوجه شدم همه اهل قبیله اطراف کلبه جمع شده‌اند و مثل روزهای خاص داد و فریاد می‌کنند. سه چهار مرد سرخ‌پوست مرا از خانه بیرون بردند بی آنکه آزارم بدهند، به من تنه می‌زدند و کشان کشان می‌بردندم تا سریع‌تر بروم. حرکاتی خشن اما کاملا بی‌هدف می‌کردند که دلیلی جز شدن هیجان و ناتوانی‌شان در غلبه کردن بر آن نداشت.

 ۷ ساعت و ۵ دقیقه، ۶۰۰ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۷۰۰۰ ت - 5.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱ دقیقه
مقدمه
۳۵ دقیقه
بخش اول
۳۲ دقیقه
بخش دوم
۳۰ دقیقه
بخش سوم
۲۸ دقیقه
بخش چهارم
۳۱ دقیقه
بخش پنجم
۳۲ دقیقه
بخش ششم
۳۰ دقیقه
بخش هفتم
۱۱ دقیقه
بخش هشتم
۳۶ دقیقه
بخش نهم
۳۰ دقیقه
بخش دهم
۳۰ دقیقه
بخش یازدهم
۳۸ دقیقه
بخش دوازدهم
۳۲ دقیقه
بخش سیزدهم
۲۹ دقیقه
بخش چهاردهم

راهنمای دانلود کتاب صوتی فرزندخوانده

برای دانلود کتاب صوتی فرزندخوانده و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  فرزندخوانده

نظرات کتاب صوتی فرزندخوانده

فرح حقیقی
۱۳۹۹/۷/۱۸
تمام کتاب بازی با کلمات است و توصیف آسمان و دریا و خورشید و ستارگان و فصل‌ها و حرکات و...، خواندن این کتاب را به کسی توصیه نمی‌کنم چرا که به نظر من وقت آدمها باارزشه.
مشاهد همه نظرات (۱)