معرفی و دانلود کتاب صوتی فرکانس خلقت: تنظیم شدن با قدرت کائنات برای تجلی یک زندگی رویایی

عکس جلد کتاب صوتی فرکانس خلقت: تنظیم شدن با قدرت کائنات برای تجلی یک زندگی رویایی
قیمت:
۳۰۰۰۰ تومان - 6.49€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی فرکانس خلقت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی فرکانس خلقت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی فرکانس خلقت: تنظیم شدن با قدرت کائنات برای تجلی یک زندگی رویایی

طی هفت هفته به تمام آرزوهایتان برسید! مایک مورفی در کتاب صوتی فرکانس خلقت شما را با ساختار خلقت و سازوکار کائنات آشنا کرده و نشان می‌دهد که چطور از انرژی‌های موجود در جهان برای رسیدن به خواسته‌های خود استفاده کنید. موفقیت و خوشبختی در انتظار شماست، کافی‌ست سری بزنید به نکته‌ها و راهکارهایی که نویسنده در طول سال‌ها تجربه و تحقیق برایتان گردآوری کرده است.

کتاب صوتی فرکانس خلقت

قرار است با معجزه روبه‌رو شوید. معجزه‌ای که در تمامی عناصر دنیا جاری‌ست و شما می‌توانید با بهره‌گیری از آن‌ به هر خواسته‌ای که دارید برسید. ثروت؟ عشق؟ شریک عاطفی؟ خانه‌ی بهتر یا خانواده‌ای شادتر؟ مایک مورفی (Mike Murphy)، نویسنده‌ی کتاب صوتی فرکانس خلقت (The Creation Frequency) مانند بسیاری از انسان‌ها آرزوی یک زندگی ایده‌آل و خوشبختی را داشت؛ اما درعوض چه چیزی نصیبش شده بود؟ شکست، خانواده‌ای که در حال فروپاشی بود و البته اعتیاد به الکل! تا اینکه دوستی مرموز سر راهش قرار گرفت و به او یاد داد که تنها در هفت هفته زندگی‌اش را زیر و رو کند. اکنون او نه‌تنها خانواده‌ای شاد و موفق دارد، بلکه در دنیای تجارت هم توانسته به ثروت چشم‌گیری برسد. این پدر، همسر، تاجر و نویسنده‌ی موفق در کنار شماست تا اصول دستیابی به یک زندگی رویایی را به شما بیاموزد.

از زندگی امروزتان ناراضی هستید؟ هزاران آرزوی رنگارنگ در ذهن دارید اما از قدم برداشتن به سوی آن‌ها می‌ترسید؟ نگران شکست خوردن هستید و به همین خاطر خواسته‌های قلبی خود را نادیده می‌گیرید؟ باید بگوییم که تنها نیستید. میلیون‌ها انسان مانند شما در سراسر این کره‌ی خاکی زندگی می‌کنند. خبر خوب اینکه توصیه‌های مایک مورفی در کتاب صوتی فرکانس خلقت شما را برای همیشه از نگرانی‌ها و ترس‌هایتان رها می‌کنند.

ابتدا یاد می‌گیرید که خواسته‌های خود را به‌طور دقیق مشخص کنید. بسیاری از ما حتی نمی‌دانیم از زندگی چه می‌خواهیم. تنها چیزی که می‌دانیم این است که هرچه نمی‌خواسته‌ایم در زندگیمان رخ داده. پس از اینکه آرزوهای خود را کاملاً مشخص کردید، می‌آموزید که با جریان خلقت هماهنگ شوید. همین حالا که در حال خواندن این کلمات هستید کل هستی در حال جنب‌و‌جوش است. هیچ پدیده‌ای ثابت نیست و همه چیز مدام در حال دگرگونیست. برای اینکه آفریننده‌ی فردای خود باشید، باید همگام با هستی حرکت کنید و دگرگون شوید. شما هم مانند همه‌ی موجودات فرکانس‌هایی از خود ساطع می‌کنید که تک‌تک رخدادهای زندگیتان را می‌سازند. پس بیایید با شناخت فرکانس‌های جهان و هماهنگ کردن فرکانس وجودی خودتان با آن‌ها، خالق زندگی خود باشید.

با تمرکز بر آموزه‌های کتاب صوتی فرکانس خلقت و اجرای دقیق پیشنهادات آن، به‌سرعت شاهد تغییر در زندگی خود باشید. اصول و راهکارهای این کتاب توانسته‌اند پس از گذشت تقریبا دو ماه، زندگی بسیاری از انسان‌ها را دگرگون کنند. شاید نفر بعدی شما باشید.

اثر حاضر را شاهین غفاری به فارسی برگردانده و علی حقیقی نیز خوانش آن را به انجام رسانده است. این کتاب به همت موسسه انتشاراتی فلسفه به علاقه‌مندان کتاب‌های روانشناسی ارائه شده است.

نکوداشت‌های کتاب فرکانس خلقت

  • مایک مورفی در این کتاب نوآورانه به ما می‌آموزد که چگونه می‌توانیم با استقبال از خلاقیت و انگیزه و عشقی بزرگ‌تر، چشم‌انداز و آگاهی خود را با روشی ساده اما کارآمد، جانی دوباره ببخشیم و قدرت متجلی‌ کردن خواسته‌های واقعاً ارزشمند خود را به ‌دست آوریم. (مارسیا وایدر، مدیرعامل دانشگاه دریم)

  • کتاب مایک مورفی نمونه‌ی کمیابی از ترکیب دو ویژگی کاربردی و انگیزشی است. ابزاری که برای تغییر زندگی لازم است در آن وجود دارد. تحول مایک از مردی آشفته و ناراحت به مردی دلسوز و خردمند که اکنون هست، شما را متقاعد می‌کند که اگر به عشق اجازه‌ی بروز دهید، به قدرت آن ایمان خواهید آورد. (دِیل بورگلام، مدیر پروژه‌ی زندگی و مرگ)

  • شگفت‌انگیز است! مایک مورفی در شاهکار خود، تحقیقات مستدل و علمی را با معنویاتی که معمولاً بی‌اهمیت و خیالی در نظر گرفته می‌شوند ترکیب کرده. تحقیقات او جامع و کامل هستند و خواننده را آشکارا به حضور متافیزیک در زندگی روزمره باورمند می‌سازد. کتاب فرکانس خلقت صرفاً یک نظریه نیست، بلکه یک نقشه‌ی واقع‌بینانه است که هر جست‌وجوگر مشتاقی را به‌سمت فراوانی و خودشکوفایی رهنمون می‌سازد. این کتاب برای من به‌حدی جذاب بود که آن را در یک نوبت مطالعه کردم. (دکتر رگی چاندرا، رئیس و مدیرعامل مهندسی ریتم)

کتاب صوتی فرکانس خلقت برای چه کسانی مناسب است؟

اگر از مخاطبان کتاب‌های روانشناسی هستید و آماده‌اید تا تغییرات اساسی را در زندگی خود تجربه کنید، کتاب صوتی فرکانس خلقت برای کمک به شما نوشته شده است. اثر حاضر راهنمایی است برای رسیدن به موفقیت شخصی، خودسازی و هر آنچه که آرزویش را دارید.

با مایک مورفی بیشتر آشنا شویم

نویسنده‌ی فرکانس خلقت سخنران، مربی و مشاوری است که تعهدی عمیق برای کمک به مردم در سراسر جهان دارد تا آن‌ها بتوانند رؤیاهای خود را عملی کنند. علاوه بر این، مایک مورفی کارآفرینی است که کسب‌وکارهای موفقی در زمینه‌ی خودرو و املاک دارد.

مایک مورفی چند کتاب دیگر نیز تألیف کرده که از میان آن‌ها «عشق بدون فیلتر» به‌سرعت در میان کتاب‌های پرفروش جای گرفت. فرکانس کائنات نخستین کتاب اوست که به فارسی ترجمه شده است.

جملات برگزیده‌ی کتاب فرکانس خلقت

  • آنچه امروز هستیم، حاصل افکار دیروز ماست و افکار امروز ما زندگی فردای ما را خواهند ساخت: زندگی ما مخلوق ذهن ماست.

  • اگر گزینه‌های خود را فقط محدود به آنچه امکان‌پذیر یا منطقی ‌است کنید، پیوند خود را با آنچه واقعاً می‌خواهید، قطع خواهید کرد و تنها چیزی که برایتان باقی خواهند ماند، سازش با شرایط موجود است.

  • عشق چیز‌ی ‌است که با آن متولد می‌شویم، ترس چیزی ‌است که اینجا یاد می‌گیریم. با سفر معنوی خود، ترس را رها کنیم و عشق را دوباره به قلب‌هایمان دعوت کنیم.

در بخشی از کتاب فرکانس خلقت می‌خوانیم

«تو که هستی؟ تو واقعاً که هستی؟ آیا تو بهترین و بالاترینِ خودت هستی؟»

مرد مرموز چک من را تا زد و در جیبش گذاشت. مرا با سؤالات پیاپی که نمی‌دانستم چگونه به آن‌ها پاسخ دهم، بازجویی می‌کرد.

او پرسید: «چرا این جا هستی؟ چرا رؤیاهای خود را زندگی نمی‌کنی؟» در حالی که در ذهنم به دنبال پاسخ می‌گشتم، لحن صحبت او ملایم‌تر شد.

«اگر نمی‌توانی به این سؤالات پاسخ دهی، تقصیر تو نیست. بیشتر ما از رسیدن به توانایی بالقوه خود ناتوانیم و حتی متوجه این موضوع نیز نمی‌شویم. ما در جهانی به دنیا آمده‌ایم که ما را برای اکتفا کردن به آنچه بسیار کمتر از ظرفیت واقعی‌مان است، برنامه‌ریزی می‌کند. دوباره به سؤالاتم باز خواهم گشت اما اول می‌خواهم این را از تو بپرسم: آیا آماده‌ای که در نهایت زندگی دلخواه خود را خلق کنی؟ آیا آماده‌ای که قدرت خود را پس بگیری و نویسنده سرنوشت خودت شوی؟»

لااقل به این سؤال می‌توانستم به راحتی پاسخ دهم. گفتم: «بله، من حاضرم.»

او پاسخ داد: «خوب است، پس دیگر نمی‌خواهی به خلق زندگی فعلی خودت ادامه دهی؟»

این زندگی فلاکت بار، آخرین چیزی بود که می‌خواستم و همین پاسخ را به او دادم.

برای چند لحظه سکوت کرد، سپس مستقیم به چشمانم نگاه کرد و گفت «می دانم زندگی‌ات را دوست نداری اما باید بدانی که خودت این زندگی را خلق کردی، یا اگر دقیق بگویم، تو با کمک کائنات آن را خلق کردی. قبل از این که به زندگی دلخواهت برسی باید مسئولیت دلایل و چگونگی رسیدن به جایی که اکنون در آن هستی را بپذیری.»

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۶ دقیقه
معرفی و پیشگفتار
۱ دقیقه
سخنی با خوانندگان
۹ دقیقه
مقدمه
۱۵ دقیقه
مرد مرموز
۴۵ دقیقه
بخش اول: چرا رؤیاهای خود را زندگی نمی‌کنید
۳۰ دقیقه
بخش دوم: فرمول خلق نیت
۵۲ دقیقه
بخش سوم: کائنات واقعاً چگونه کار می‌کند
۱۷ دقیقه
بخش چهارم: از ترس به عشق
۲۶ دقیقه
بخش پنجم: فرکانس خود را بالا ببرید
۱۸ دقیقه
بخش ششم: قدرت بخشندگی
۳۳ دقیقه
بخش هفتم: هدیه مرد مرموز
۲۱ دقیقه
بخش هشتم: قول‌ها عملی شدند
۶ دقیقه
بخش نهم: معمایی که حل شد
۲ دقیقه
تقدیر و تشکر
۲ دقیقه
درباره‌ی نویسنده

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی فرکانس خلقت: تنظیم شدن با قدرت کائنات برای تجلی یک زندگی رویایی
نویسنده
مترجمشاهین غفاری
گویندهعلی حقیقی
ناشر صوتی موسسه انتشاراتی فلسفه
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابMP3
مدت۴ ساعت و ۴۳ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۳۰۰۰۰ ت - 6.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی فرکانس خلقت

فرزانه
۱۴۰۱/۱۱/۶
کتابی به زبان ساده. ۵ تا چیزی که هرروز هرلحظه میخواییم سلامتی. خانواده. عشق. پول. محبوبیت. منتها نمیدونیم چه جوری بخواییم. روش بسیار ساده میگه چه جوری بخوایید. من کتاب‌های خودیاری زیادی خونده بودم اما اینکه روش فرستادن خواسته هام به خلقت نمیدونستم. همیشه توی دلم میگفتم. اونجا که میگه خواسته هاتون و را ضبط کنید هرروز با صدای بلند پخش کنید برام جالب بود. بله باید بلند خواست تا گوش فلک کر شه. چطور یه کودکی که داد میزنه جیغ میزنه زود به خواسته هاش میرسه ما هم بایدبرای خواسته هامون داد بزنیم
شيرين
۱۴۰۱/۱۱/۹
سلام
کتاب تاثیر گذارى بود بخصوص که بجا از آثار نویسنده‌ها و دانشمندان و عرفا …. استفاده شده و از رفرنسهاى موثقى بهره جسته شده،،، همه افراد موفق در نهایت یک پیام براى همگان بجا میگذارند، آن هم (بخود واقعیت بپرداز)
از بین بردن باورهاى بیرونى که به مرور به ما تزریق شده و سرنوشتمان را دستخوش اضطراب و هیجانهاى
اضافى کرده.
معصومه گلبهار
۱۴۰۱/۱۱/۴
واقعا کتابی عالی هستش و ذهن انسان به چالش می‌کشه و دید انسان به جهان هستی باز میکنه
فقط راوی کتاب صدای خوبی نداره برای این کتاب ادم نمیبره تو دل داستان و جاهایی ادم پرت میکنه
یاسین نیتی
۱۴۰۱/۱۱/۳
کتاب عالیه اما صدا برداری در بخش دوم افتضاحه انگار تو حموم ضبط‌شده. واقعا نمیشه با هندزفری گوش کرد و کاملا تمرکز رو برهم میزنه، امیدوارم باقی قسمت‌ها اینطور نباشه
shahinaminpor
۱۴۰۱/۱۱/۲
عالی بود با گوش جان شنیدم فقط باید مصمم و با اراده قوی و باتوکل به خدا شروع کرد و منتظر نتایج عالی از طرف کائنات باشیم، از راوی کتاب هم متشکرم عالی بود🙏
حشمتی
۱۴۰۱/۱۱/۶
کاتب خوب و آموزنده‌ای هستش تا اینجا که من رسیدم تو زندگیم انجام دادم خیلی راحت شدم و خیلی ریلکس تر هستم و از نظر مالی احساس بهتری دارم..
مجتبی حیدری
۱۴۰۱/۱۱/۱
سلام خسته نباشین کتابی بسیار عالی و تاثیر گذار در روند تصمیم گیری و قدرت انتخاب با تشکر از شما
پرستوحافظی
۱۴۰۱/۱۰/۳۰
زندگی راحت و آرام و بدون ترس زندگی کنید ❤️ عالیه
Parvane Motalebian
۱۴۰۱/۱۰/۲۷
من این کتا‌بو خونده بودم خوشحالم که صوتی‌شم اومد ممنون از شما 🌺
امیر امیری
۱۴۰۱/۱۰/۲۷
باید چندین بار این کتاب‌رو گوش داد من لذت بردم 🙏🏻
Milad Ghagh
۱۴۰۱/۱۰/۲۷
کتاب خیلی حرفه‌ای و گویا می‌باشد
مهسا چاره گر
۱۴۰۱/۱۱/۸
واقعا به همه پیشنهادش میدم، عالیه
Hossain Saberi
۱۴۰۱/۱۱/۶
خیلی عالیه
صدای گوینده را دوست دارم
مریم ثابت
۱۴۰۱/۱۰/۲۹
عالیه من عاشق متا هستم
یاسمن
۱۴۰۱/۱۰/۲۷
خیلی سنگینه ولی کتاب خوبیه
مشاهده همه نظرات ۱۶

راهنمای مطالعه کتاب صوتی فرکانس خلقت

برای دریافت کتاب صوتی فرکانس خلقت و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.