دانلود کتاب صوتی فصل کوچ چلچله


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی فصل کوچ چلچله و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی فصل کوچ چلچله

کتاب صوتی فصل کوچ چلچله اثر محمدرضا محمدی پاشاک، دریچه‌ای ‌برای نگاه کردن به حرکت‌های کوچک اما تاثیرگذار انقلابی در روستا‌ها‌ست. مانند رودهای کوچکی که دریای بزرگ انقلاب اسلامی را تشکیل دادند؛ انقلابی که ریشه‌های آن همه‌جا از شمال تا جنوب کشیده شده است.

رمان فصل کوچ چلچله‌ داستان بلندی از وقایع انقلاب اسلامی در میان عطر شالیزاران شمال و در ماه‌های نزدیک شدن به پیروزی در سال 1357 است.

در داستان پاشاک، نوجوانی به نام حمزه از اهالی یکی از روستاهای شمال است، او ما را با خود به مسیر زندگی هم ولایتی‌هایش در میان انقلاب می‌برد. در شهر قیام است و در روستای حمزه عروسی، اما در دامنه کوه‌ها و جنگل‌هایش، نوجوانان به جای آنکه در پی سور و سات عروسی باشند، مخفیانه اعلامیه پخش می‌کنند. داستان به صورتی پیش می‌رود که این نوجوانان با اتفاقات زیادی مواجه و در نهایت به سمت جنگل کشانده می‌شوند و نهضتی به پا می‌گیرد.

داستان محمدرضا محمدی پاشاک، داستان رنگارنگ و پرکششی است که از زبان تا جغرافیا و آیین‌هایش، همه بومی و اقلیمی‌ست و زبان ویژه داستان، نقش مهمی در باورپذیری شخصیت‌ها و اتفاقات دارد.

در قسمتی از کتاب صوتی فصل کوچ چلچله می‌شنویم:

ننه سرش را تکان داد و گفت: «بار اول نیست که ژاندارم‌ها شَلَم می‌کنند. میرزا که متواری شد، افتادند به جان هر چه هواخواه جنگلی. محل ما کجا و رشت کجا؟ اسب باید اسب بود تا بتواند از کوه و کتل گذر کند. آن سال هر چه برف و بارش در آسمان بود در سرزمین گیلان بارید. خبر آوردند که کوچک‌خان در راه خلخال برف‌گیر شده و یک بی‌غیرت بی‌کس و کار هم رفته بالای سرش و سرش را بریده برای سردار سپه. گفتیم چشم یزید روشن...

 ۳ ساعت و ۲۰ دقیقه، ۱۸۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۶۹۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۲ دقیقه
بخش اول
۱۹ دقیقه
بخش دوم
۲۰ دقیقه
بخش سوم
۲۲ دقیقه
بخش چهارم
۲۱ دقیقه
بخش پنجم
۲۲ دقیقه
بخش ششم
۲۲ دقیقه
بخش هفتم
۲۴ دقیقه
بخش هشتم
۲۸ دقیقه
بخش نهم

راهنمای دانلود کتاب صوتی فصل کوچ چلچله

برای دانلود کتاب صوتی فصل کوچ چلچله و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  فصل کوچ چلچله