دانلود کتاب صوتی فندق شکن


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی فندق شکن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی فندق شکن

کتاب صوتی فندق شکن نوشته‌ی ای تی ای هافمن، داستانی شگفت‌‌انگیز و پرماجرا درباره‌ی دختر مهربانی است که در شب کریسمس از پدر خوانده‌اش عروسکی جادویی هدیه می‌گیرد و اتفاقات هیجان‌انگیزی برایش رقم می‌خورد.

درباره کتاب صوتی فندق شکن:

ای تی ای هافمن (E. T. A. Hoffmann) کتاب فندق شکن و پادشاه موش (The Nutcracker and the Mouse King) را در سال 1816 چاپ کرد و پس از آن نیز نویسنده‌ی برجسته‌ی فرانسوی، الکساندر دوما با برداشتی از آن کتاب و با قلم خود داستانی با عنوان فندق شکن نوشت.

این کتاب صوتی با زبانی گویا و روان، داستانی خارق‌العاده و مشهور از ادبیات کلاسیک غرب را روایت می‌کند. فندق شکن روایتی تخیلی از اتفاقاتی است که برای کلارا، دختر کوچک و مهربان آلمانی رخ می‌دهد. در شب کریسمس مهمانی بزرگ و باشکوهی برگزار می‌شود، کلارا حیرت‌زده به درخت کریسمس که بسیار زیبا بود، می‌نگرد. ناگهان صدای زنگ ساعت دیواری بزرگ خانه شنیده می‌شود که نشان‌دهنده‌ی ساعت هشت شب بود. سپس دروسلمیر پدرخوانده‌ی کلارا که شعبده‌بازی شگفت‌انگیز است به مجلس آمد و فندق شکنی را به کلارا هدیه داد.

هدیه‌ی او چیز جذابی و خاصی بود که هر کودکی نمی‌توانست آرزوی داشتنش را بکند؛ کلارا فندق شکن را بسیار دوست می‌داشت و همین احساس به فندق شکن موجب بروز رویدادهایی در همان شب شد. هنگامی ‌که مهمانی به پایان رسید؛ کلارا با واقعیتی عجیب رو‌به‌رو شد و خود را در جهان تازه‌ای یافت.

ای تی ای هافمن را بیشتر بشناسیم:

ای تی ای هافمن، نویسنده، شاعر، منتقد موسیقی، وکیل و آهنگساز در سال 1776 در آلمان چشم به جهان گشود و در سال 1822 درگذشت. داستان‌های او به قهرمان‌پروری معروف بود و همیشه در آثارش ردپای یک قهرمان وجود داشت.

شنیدن کتاب صوتی فندق شکن به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

کتاب صوتی فندق شکن مناسب گروه سنی کودک و نوجوان است، اما شنیدن این اثر به تمامی علاقمندان ادبیات کلاسیک به ویژه عاشقان ژانر تخیلی به شدت پیشنهاد می‌شود.

در قسمتی از کتاب صوتی فندق شکن می‌شنویم:

هرکس که وارد اتاق نشیمن خانواده‌ی استالبوم می‌شد، یک گنجه‌ی ظرف و ظروف بزرگ را می‌‌دید که در گوشه‌ای از اتاق کنار دیوار نهاده شده بود و بچه‌ها همه‌چیزهای دوست‌داشتنی خود را که هر سال در عید کریسمس می‌گرفتند در آن نگه‌داری می‌کردند، آقای استالبوم وقتی لوئیز خیلی کوچک بود به نجار ماهری سفارش داد که این گنجه را بسازد و او نیز به راستی سنگ تمام گذاشته و گنجه‌‌ا‌ی ساخته بود که هرکس می‌دید، لب به تحسین آن می‌گشود.

 ۳ ساعت و ۳۶ دقیقه، ۲۰۹ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱ دقیقه
شناسنامه
۴ دقیقه
درباره نویسنده
۱۰ دقیقه
فصل اول - عید کریسمس
۱۳ دقیقه
فصل دوم - هدایا
۱۱ دقیقه
فصل سوم - عروسک مورد علاقه‌ی ماری
۲۴ دقیقه
فصل چهارم - عجایب و شگفتی‌ها
۱۰ دقیقه
فصل پنجم - جبهه‌ی جنگ
۱۳ دقیقه
فصل ششم - بیماری ماری
۱۸ دقیقه
فصل هفتم - سفت و محکم - قسمت اول
۱۶ دقیقه
فصل هشتم - سفت و محکم - قسمت دوم
۲۱ دقیقه
فصل نهم - داستان گردوی سفت
۸ دقیقه
فصل دهم - عمو و برادرزاده
۲۰ دقیقه
فصل یازدهم - پیروزی
۱۲ دقیقه
فصل دوازدهم - قلمرو‌ی پادشاهی اسباب بازی‌ها
۱۹ دقیقه
فصل سیزدهم - شهر سرمایه
۱۳ دقیقه
فصل چهاردهم - نتیجه

راهنمای دانلود کتاب صوتی فندق شکن

برای دانلود کتاب صوتی فندق شکن و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  فندق شکن