دانلود کتاب صوتی قاتل در باران


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی قاتل در باران و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی قاتل در باران

کتاب صوتی قاتل در باران یکی از معروف‌ترین داستان‌های جنایی نویسنده آمریکایی، ریموند چندلر است که از زبان یک کاراگاه خصوصی روایت می‌شود. این کتاب در سال 1955 برندۀ جایزه‌ی ادگار آلن پو (بهترین رمان) شده است.

داستان کتاب قاتل در باران (Killer in The Rain) درباره مردی به نام «تونیدراوک» است که از رفتارهای دخترش «کارمن» به تنگ آمده و سراغ یک کارآگاه خصوصی می‌رود تا از او بخواهد که رفتارهای اجتماعی دخترش را کنترل کند. امّا ماجرا قدری جالب‌تر از آن است که در نظر اول درمی‌یابیم، کارمن دختر حقیقی تونی نیست و این مرد قوی هیکل دخترک را، وقتی نوزاد بوده، در کنار خیابان یافته و بزرگ کرده است و حالا قصد ازدواج با او را دارد.

از این رو بر روابط کارمن حساس است و سعی می‌کند به طریق مختلف، از تطمیع تا تهدید، او را کنترل کند. کارآگاه وارد ماجراهایی می‌شود و به زودی اتفاقاتی رخ می‌دهد که گره‌های داستان را زیاد می‌کند. کاراگاه در یک روز بارانی و در تعقیب دختر جوان وارد خانه‌ای می‌شود که دقایقی پیش از ورود او قتلی در آنجا اتفاق افتاده است.

ریموند چندلر (Raymond Chandler)، نویسنده این کتاب در سال ۱۸۸۸ در شیکاگو متولد شد و تا سال ۱۹۵۹ عمر کرد. او برای داستان‌های کارآگاهی و خلق شخصیت داستانی «کارآگاه مارلو» معروف شده است. از این نویسنده تاکنون آثاری چون «خداحافظی طولانی»، «خواب گران»، «خواهر کوچیکه»، «بانوی دریاچه»، «آدمکش تازه‌کار» و نمایشنامه «غرامت مضاعف» به فارسی ترجمه و در ایران منتشر شده‌اند.

در بخشی از کتاب صوتی قاتل در باران می‌شنویم:

ام. جی به آرامی گفت: «آن جوان کاملاً از خود بی‌خود بوده. فقط داشته در باران جلب توجه و خودنمایی می‌کرده. حدس می‌زنم که او احتمالاً شیفته‌ی رانندگی بوده. بله، کاملا شیفته.»
مأموری که لباس ساده و معمولی بر تن داشت گفت: «لعنتی، ترمز دستی تا نیمه پایین بوده و کنار سر پسرک خونریزی کرده است. اگر از من بپرسید این را قتل می‌نامم.»
ام. جی مؤدبانه به او نگاه کرد. سپس به مرد لباس فرم‌ پوشیده نگاهی انداخت: «شما چی فکر می‌کنید؟»
«فکر می‌کنم می‌تواند خودکشی باشد. گردن‌اش شکسته است احتمال دارد سرش هنگام سقوط ضربه دیده باشد و هنگام سقوط با دست‌اش ترمزدستی را به سمت پایین فشار داده باشد. گرچه خودم هم یک جورهایی حس می‌کنم قتل باشد.»

 ۲ ساعت و ۱۱ دقیقه، ۱۲۱ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳۳ دقیقه
بخش اول
۲۴ دقیقه
بخش دوم
۲۳ دقیقه
بخش سوم
۲۴ دقیقه
بخش چهارم
۲۷ دقیقه
بخش پنجم

راهنمای دانلود کتاب صوتی قاتل در باران

برای دانلود کتاب صوتی قاتل در باران و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  قاتل در باران

نظرات کتاب صوتی قاتل در باران

منیره هاشمی
۱۳۹۹/۸/۲۳
من کلا با کارای ریموند چندلر نمی‌تونم ارتباط برقرار کنم. یه جوری پیچیده و مبهم و پراکنده اطلاعات می‌ده کلا سر در نمیارم.
ولی کار آقای عمرانی که حرف نداره. خدا بهشون سلامتی بده که ما ایشالا سال‌های سال صداشونو بشنویم.
Rojan Saedi
۱۳۹۹/۲/۱۹
داستانش رو دوست داشتم اما صدای گوینده جدا از اینکه خوب بود در صداش میشه ملچ مولوچشو شنید و من مومورم میشه و نمیتونم داستان رو بفهمم
ba ha
۱۴۰۰/۲/۲۵
خوب. کتابهای چندلر همیشه، نه خیلی شاهکاره نه خیلی بد، وارزش وقت گذاشتن رو داره
مشاهد همه نظرات (۱۱)