دانلود کتاب صوتی قدرت جذابیت: چگونه در هر موقعیتی بر دیگران مسلط شویم؟

عکس جلد کتاب صوتی قدرت جذابیت: چگونه در هر موقعیتی بر دیگران مسلط شویم؟
قیمت:
۱۲۰۰۰ تومان - 4.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی قدرت جذابیت: چگونه در هر موقعیتی بر دیگران مسلط شویم؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی قدرت جذابیت: چگونه در هر موقعیتی بر دیگران مسلط شویم؟

کتاب صوتی قدرت جذابیت: چگونه در هر موقعیتی بر دیگران مسلط شویم؟ اثر برایان تریسی، با زبانی ساده اصول و روش‌های دستیابی به جذابیت را بیان می‌کند و نحوه‌ی ارتباط موفق با افراد را در زندگی به شما می‌آموزد تا بوسیله‌ی این روش‌ها بتوانید اطرافیان‌تان را به خود جذب کنید و در همه‌ی مراحل زندگیتان موفق شوید.

با شنیدن کتاب صوتی قدرت جذابیت (the power of charm) و عملی کردن راهکارهای آن سریع‌تر ارتقا و ترفیع پیدا می‌کنید، در گفت‌و‌گوها و مذاکرات غالب خواهید شد، فروش بیشتری خواهید داشت، در برخورد با دیگران تأثیرگذار‌تر و متقاعد کننده‌تر خواهید بود و پول بیشتری کسب خواهید کرد.

قدرت مجذوب کردن از هر چیز و هیچ چیز به وجود می‌آید، از آرزوهای پر از پشتکار، از نگاه، راه رفتن، ابعاد بدن، تلفظ صدا، از حرکت‌های سر و دست و... شخصی که می‌خواهد موفق شود باید جذابیت را داشته باشد تا به اوج برسد و برای رسیدن به این جذابیت به هیچ وجه لازم نیست خوش‌تیپ یا زیبا باشد؛ فقط کافی‌ست که جذاب باشد.

85٪ از موفقیت‌ها در تجارت و زندگی شخصی با توانایی در برقراری ارتباط موثر با دیگران به دست می‌آید. رازهای افراد خوش صحبت و مشهور اصلا راز نیست. این رازها روش‌های ساده ثابت شده‌ای برای ارتباط با دیگران است که باعث می‌شود افراد با شما ارتباط برقرار کرده و پیامتان را دریافت کنند.

افرادی که ارتباطات شگفت‌انگیزی با مردم برقرار می‌کنند راز‌هایی دارند که به هیچ‌وجه مخفی و مرموز نیست. این‌ رازها تکنیک‌های اثبات شده‌ای از روابط متقابل با دیگران است که باعث می‌شود مردم سر صحبت را با شما باز کنند و صحبت‌های شما را بپذیرند. در نتیجه مردم می‌خواهند بیشتر به وسیله‌ی شما تحت تأثیر قرار بگیرند، از شما خرید کنند و وارد پیشه و ارتباطات شخصی شما شوند و با نگاه مثبتی درباره شما فکر می‌کنند. توانایی شما برای جذاب بودن، یعنی به طور صادقانه فردی دوست داشتنی بودن، درهای زیادی را ‌نسبت به سایر ویژگی‌های رفتاری ارزشمند باز خواهد کرد. افراد زیادی شما را دوست خواهند داشت و از شما به گرمی یاد می‌کنند؛ بیشتر مایلند شما را ببینند؛‌ به حرف‌های شما گوش کنند با شما باشند و شما را در جمع‌های خود دعوت کنند و بیشتر اوقات خود را با شما بگذرانند.

با یادگیری داشتن جذابیت و تمرین روش‌هایی که در کتاب قدرت جذابیت آورده شده؛ می‌توانید اثرگذاری و لذت ارتباط متقابل با دیگران را به طور قابل توجهی افزایش دهید. از خانواده‌تان آغاز کنید و این روش را بر روی هر کسی که می‌بینید تمرین کنید.

برایان تریسی (Brian Tracy) نویسنده مشهور کتاب‌های خودیاری و سخنرانی برجسته و خوش‌نام است. او سمینارهای مختلفی را در مورد رهبری، فروش، مدیریت موثر و استراتژی کسب و کار برگزار کرده است. او به مدت 30 سال موضوعاتی از قبیل اقتصاد، تاریخ، کسب و کار، فلسفه و روانشناسی را تجزیه تحلیل کرده و حاصل تحقیقات خود را در بیش از 70 کتاب نوشته است که اکثر کتاب‌هایش به زبان‌های مختلف ترجمه شده‌اند و فروش بسیار بالایی را نیز رقم زده‌اند. غیرممکن است در ایران بخواهید موفق شوید، اما نام برایان تریسی را نشنیده باشید.

ران آردن (Ron Arden) در انگلیس به دنیا آمد و همان‌جا به تحصیل پرداخت و به عنوان یکی از رهبران مربی‌گری سخنرانی در جهان شناخته شد. آردن سال‌های زیادی از دوره‌ی کاری برجسته‌اش را در جایگاه یک استاد هنر تئاتر صرف بازیگری و کارگردانی در آمریکا و مکان‌های برون مرزی کرده است. و سپس تجربه‌های تئاتری‌اش را برای بهبود ارائه مهارت‌هایی در دنیای کار و تجارت به کار گرفته است.

جملات برگزیده کتاب قدرت جذابیت؟

- توجه مجذوبانه بالاترین شکل تملق است.
- دلیل این که چرا ما دو گوش و یک دهان داریم این است که باید کمتر حرف بزنیم و بیشتر گوش دهیم.
- جذابیت: یک ویژگی والا است که یک نیروی غیرقابل مقاومت نسبت به خشنودی و جذب کردن اعمال می‌کند.
- آن‌ها اهمیت نمی‌دهند که شما چقدر می‌دانید مگر تا زمانی که آن‌ها بدانند شما چقدر به آن‌ها اهمیت می‌دهید.
- دوستی یک تمایل و گرایش قوی و همیشگی در دو نفر است که خوبی‌ها و شادی‌ها را در آن دو نفر ارتقا می‌بخشد.
- بهترین گفت‌و‌گو زمانی است که در آن چیزی از رقابت و خودبینی و غرور نباشد؛ مگر مبادله‌ی کاملاً آرام احساسات طرفین.
- به خاطر داشته باشد که در یک گفت‌و‌گو شما بیشتر نسبت به آنچه که خودتان باید بگویید علاقه‌مند هستید نه به آنچه که دیگران می‌گویند.
- اساسی‌ترین قانون برای دوران شهرت: مهم نیست که شما که هستید؛ آنچه مهم می‌باشد این است که مردم چه فکری درباره‌ی شما می‌کنند.
- سه دسته مرد وجود دارد: گروه اول عاشق حکمت و خرد می‌باشند. گروه دوم عاشق عزت و شهرت هستند. گروه سوم عاشق ترقی و کسب پول هستند.
- دوستی شادی‌ها را دو چندان می‌کند و غم و غصه را نصف می‌نماید. به‌خاطر همین هرکس که شادی‌اش را به دوستش منتقل کند شادی‌اش بیشتر؛ و هر کس که غم و اندوهش را به دوستش منتقل کند، غم و اندوهش کمتر می‌شود.
- جذابیت افسونگر و گیرا است؛ درست مثل گلبرگ‌های یک گل که به سوی گرما و نور خورشید باز می‌شوند، ما نیز به سمت جذابیت کشیده می‌شویم. جذابیت مانند یک جذب کننده‌ی قوی، ما را به سوی منبع مغناطیسی خود می‌کشاند.

در قسمتی از کتاب صوتی قدرت جذابیت می‌شنویم:

روان‌شناسان می‌گویند هسته‌ی اصلی شخصیت، اعتماد به نفس است. این بهترین تعریفی است که برای اعتماد به نفس وجود دارد: «شما چقدر خودتان را دوست دارید؟» اعتماد به نفس شما مجموعه‌ای از احساسات شما در هر لحظه نسبت به میزان اهمیت و ارزشمندی است که برای خودتان قائل هستید.

هستی آدمی فطرتاً بر پایه‌ی احساس است و از روی احساسات تصمیماتی می‌گیرند و سپس آن‌ها را با منطق توجیه می‌کنند. مردم به شدت توسط محیط احساسی خود تحت تأثیر قرار گرفته‌اند، مخصوصاً از نظر رفتار دیگران با آن‌ها.

از دوران طفولیت، شما در شرایطی قرار گرفته‌اید که نسبت به کارها و عکس‌العمل‌های پدر و مادر‌تان حساس شده‌اید. اغلب جنب و جوش این مشاجره‌های زودرس، شما را در ارتباط با دیگران قرار داده است.

تقریباً هر آنچه که شما در آن با دیگران مشارکت دارید، هم اعتماد به نفس و احساس درونی خوب بودن را در شما تقویت می‌کند و هم از شما در برابر بی‌ارزش شدن مقابل مردم و شرایط گوناگون محافظت می‌نماید.

فهرست مطالب

۵ دقیقه
مقدمه
۴ دقیقه
فصل 1: جذابیت چیست؟
۵ دقیقه
فصل 2: جذابیت در کردار
۵ دقیقه
فصل 3: آن‌چه که جذابیت می‌تواند انجام دهد
۱۲ دقیقه
فصل 4: چگونه فردی را مجذوب کنیم؟
۱۲ دقیقه
فصل 5: نیروی جادویی گوش دادن
۷ دقیقه
فصل 6: مجذوب کردن یک زن
۸ دقیقه
فصل 7: مجذوب کردن یک مرد
۱۱ دقیقه
فصل 8: مجذوب کردن از ‌درون به بیرون و از بیرون به درون
۵ دقیقه
فصل 9: نیروی توجه و گوش‌ دادن
۷ دقیقه
فصل 10: اولین نشانه: ارتباط چشمی
۶ دقیقه
فصل 11: دومین نشانه: تغییر نگاه چشم
۳ دقیقه
فصل 12: سومین نشانه: کج‌کردن سر
۵ دقیقه
فصل 13: چهارمین نشانه: تکان‌دادن سر
۸ دقیقه
فصل 14: پنجمین نشانه: زبان کل بدن (ایماء و اشاره)
۹ دقیقه
فصل 15: ششمین نشانه: جنبه‌های منفی زبان بدن
۲ دقیقه
فصل 16: هفتمین نشانه: اطمینان‌بخشی صوتی
۴ دقیقه
فصل 17: هشتمین نشانه: اطمینان‌بخشی کلامی
۶ دقیقه
فصل 18: جذاب بودن را بر روی دوستان خود تمرین کنید
۴ دقیقه
فصل 19: در اظهار نظر و نصیحت‌ کردن مراقب باشید
۲ دقیقه
فصل 20: نیروی صبورانه گوش‌دادن
۶ دقیقه
فصل 21: در لبخند زدن و خندیدن بشتابید
۶ دقیقه
فصل 22: در ستایش و تعریف‌ کردن بشتابید
۹ دقیقه
فصل 23: استفاده از اصل «طوری رفتار کنید که گویی»
۵ دقیقه
فصل 24: آن‌چه می‌گویید و نحوه‌ی گفتن آن
۳ دقیقه
فصل 25: نگاه کردن به اطراف صورت
۹ دقیقه
فصل 26: هنر شمرده صحبت‌ کردن
۴ دقیقه
فصل 27: گویایی سکوت
۳ دقیقه
فصل 28: صداهای پر کننده‌ی مفرط، از بین برنده‌ی جذابیت هستند
۶ دقیقه
فصل 29: با لحن صدایتان مردم را جذب کنید
۴ دقیقه
فصل 30: خوش‌صحبت و جذاب باشید
۵ دقیقه
فصل 31: گفت‌و‌گو را هدایت کنید
۱۰ دقیقه
فصل 32: قبل از ملاقات، اطلاعات به دست بیاورید
۵ دقیقه
فصل 33: توپ را در زمین آن‌ها نگه دارید
۶ دقیقه
فصل 34: توپ را نکشید
۵ دقیقه
فصل 35: با طرف مقابل همگام باشید
۴ دقیقه
فصل 36: تمرین‌ کردن باعث ایجاد تکامل می‌شود
۲ دقیقه
فصل 37: مهارت را به هنر برگردانید
۴ دقیقه
فصل 38: حالا باید این را انجام دهید
۲۰ دقیقه
فصل 39: جذابیت را عرضه کنید

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی قدرت جذابیت: چگونه در هر موقعیتی بر دیگران مسلط شویم؟
نویسنده،
مترجممنیر علیزاده
گویندهسحر گودرزوند
ناشر صوتیانتشارات پر
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابMP3
مدت۴ ساعت و ۸ دقیقه
زبانفارسی
قیمت نسخه صوتی
۱۲۰۰۰ تومان - 4.49€
خرید کتاب صوتی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب‌های ارتباطات و روابط عمومی

نظرات کتاب صوتی قدرت جذابیت: چگونه در هر موقعیتی بر دیگران مسلط شویم؟

ندا رضاخانلو
۱۳۹۹/۱/۱۶
نحوه گویش در این فایل صوتی‌ای که تولید کردید بسیار پایین و اصلا به درد این کتاب نمیخورد، خیلی از جاها حتی کلمات به اشتباه بیان می‌شود، با توجه به قیمت فایل‌های صوتی، این سطح از گویش بسیار پایین است جای انصاف دارد با توجه به چیزی که ارائه میدهید پول دریافت کنید.
نارا شادمان
۱۴۰۰/۱/۱۴
یه کتاب فوق العاده در زمینه ارتباطات موثر واقعا عالیه حتی میتونید از روش‌هایی که پیشنهاد داده برای ارتقای کسب و‌کارتون استفاده کنید. من کتاب‌های زیادی تو زمینه ارتباطات خوندم و میتونم بگم این کتاب گل سرسبدشونه👌🏻
Mitra 63
۱۳۹۹/۱۰/۱۰
سلام
این کتاب (قدرت جذابیت) با کتاب راه نفوذ بردلها از برایان تریسی یکی می‌باشد و فقط نام کتاب تغییر کرده است بخاطر همین اشتباه دوکتاب را خریدم.
راوی این کتاب هم واقعا بد بود.
موفق و پایدار باشید.
حسین مولایی
۱۳۹۹/۷/۱۱
برایان تریسی کتابهای عالی عرضه کرده واین کتاب جزءآثارخوب اوست ولی کاش بیان آن توسط آقاوبانوعی جدیت هراه بودتاتاثیرگزاریش بیشترباشد (کارایی صدای سرکارخانمی که کاربیان کتاب رابرعهده گرفته انددر رمان وقصه گوبی و... بیشترمیباشد)
ارم ار
۱۳۹۸/۴/۳۱
فوق‌العاده بود کتاب صوتی خیلی عالی بود این نوع کتاب با چنین بیان شیوایی خیلی در بالابردن سرانه مطالعه کشور موثر هستند
مشاهده همه نظرات ۵۱