دانلود کتاب صوتی قدرت زمان: روشی مطمئن برای آنکه در زمان کمتر، کار بیشتری صورت دهید


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی قدرت زمان: روشی مطمئن برای آنکه در زمان کمتر، کار بیشتری صورت دهید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی قدرت زمان: روشی مطمئن برای آنکه در زمان کمتر، کار بیشتری صورت دهید

کتاب صوتی قدرت زمان: روشی مطمئن برای آنکه در زمان کمتر، کار بیشتری صورت دهید نوشته برایان تریسی، به شما کمک می‌کند تا با راه‌هایی عملی، ایده‌های قابل استفاده، روش‌ها، راهکارها و شیوه‌های مفید برای انجام دادن کارهای بیشتر در زمانی کمتر آشنا شوید.

در کتاب قدرت زمان (Time Power) وقتی با این روش‌های قدرتمند آشنا می‌شوید و از آن‌ها استفاده می‌کنید کیفیت زندگی خود را در هر زمینه‌ای بهتر می‌کنید. در تمام اعصار، بزرگ‌ترین متفکران خواستند به سؤالی جواب بدهند «چگونه زندگی کنیم که شاد و خوشبخت باشیم؟»

زیگموند فروید پدر روانشناسی مدرن معتقد بود که انگیزه مهم انسان‌ها اصل لذت است. به عبارت دیگر انسان پیوسته تلاش می‌کند تا کارهایی بکند که به او لذت و خشنودی بدهد و زمینه‌ای فراهم سازد که او خود و زندگی‌اش را دوست بدارد.

نهایت این امر این است که همه انسان‌ها می‌خواهند شاد و خوشبخت باشند. اما بخش اعظم زندگی خود را صرف رسیدن به ترکیبی از روابط، کار، پول، سرگرمی‌ها و تفریحات و فعالیت‌های دیگری می‌کنند که به آن‌ها احساس سعادت و رضایت خاطر بدهد.

این کتاب که درباره مدیریت زمان به رشته تحریر درآمده، به شما ایده‌های مختلفی می‌دهد تا آنچه را که می‌خواهید سریع‌تر انجام بدهید و به سعادتی که دنبال آن هستید، برسید.

مدیریت زمان به نوعی یک وسیله و ابزار است که به شما کمک می‌کند تا به یک زندگی بهتری دست پیدا کنید و از موفقیت‌هایتان لذت ببرید. تصور کنید مدیریت زمان یک وسیله نقلیه‌ای است که شما را از مکانی که هستید به جایی که می‌خواهید برسید می‌برد. اگر مدیریت زمان را یک دیسیپلین فردی در نظر بگیرید، زمانی که احاطه کافی به آن پیدا کردید این امکان را پیدا می‌کنید تا به آنچه برای موفقیت در زندگی نیاز دارید، دست یابید.

این کتاب حاصل 20 سال بررسی و تدریس در زمینه بهبود عملکرد شخصی است که سال‌ها تجربه برایان تریسی در زمینه فروش، بازاریابی، مدیریت و مشاوره را در بیش از 500 شرکت یدک می‌کشد.

برایان تریسی (Brian Tracy) می‌گوید:

«هر چه درباره موفقیت و موفق‌ها بیشتر بررسی کردم، برایم مسلم شد که همه آن‌ها از وجه مشترک واحدی برخوردارند. همه آن‌ها به زمان بها می‌دهند و پیوسته در تلاش‌اند که سازمان‌یافته‌تر شوند و از کارایی بیشتری برخوردار گردند. من سرانجام به این نتیجه رسیدم که بدون داشتن مهارت‌های مدیریت زمان امکان رسیدن به سطح بهترین‌ها وجود ندارد. هیچ زندگی و کسی را نمی‌توانید سراغ بگیرید که در شرایط سازمان نیافته بتواند به موفقیت برسد.»

وقتی با اصول مدیریت زمان آشنا می‌شوید، هم‌زمان با آن به عاداتی دست پیدا می‌کنید که منجر به موفقیت و ثروت در دیگر بخش‌های زندگی شما می‌شود. نقطه‌ی آغاط رسیدن به مهارت‌های مدیریت زمان به شکل مطلوب این است که بدانید مدیریت زمان به مفهومی همان مدیریت بر زندگی است. این روشی برای برخوردار شدن از استعدادهای خدادادی است.

در بخشی از کتاب صوتی قدرت زمان می‌شنویم:

خوب است که دارای پول و چیزهایی باشیم که می‌شود با پول خرید ولی خوب است مطمئن شوید چیزهایی هم که نمی‌شود با پول خرید از دست نداده‌اید.

برای اینکه شخصی کمال‌یافته شوید به مدیریت زمان احتیاج دارید. به این منظور نیازمند دیدگاهی هستید که زمان را به عنوان عامل بسیار ارزشمند، ناگزیر؛ ضروری و بی‌همتای یک زندگی موفق، شاد و پربار بدانید.

چگونه به فلسفه مدیریت زمان می‌پردازید؟ در ابتدا چشم‌انداز بلندمدتی را در نظر بگیرید و تا جایی که می‌توانید به دوردست بنگرید. تمام انسان‌های واقعاً موفق کسانی هستند که افقی بلندمدت داشته‌اند.

دکتر ادوارد بنفیلد جامعه‌شناس دانشگاه هاروارد در سال 1965 کتابی تحت عنوان جهنم نگاشت. در این کتاب او در نتایج تحقیقاتش دلایل پیشرفت تحرک اجتماعی و اقتصادی جامعه ما و دیگر جوامع را توضیح داده است.

 ۹ ساعت و ۲۹ دقیقه، ۵۲۷ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۴۸۰۰۰ ت - 14.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۸ دقیقه
مقدمه
۴۹ دقیقه
فصل یک - روان‌شناسی مدیریت زمان
۵۰ دقیقه
فصل دو - احاطه بر زمان از طریق تعیین هدف
۳۱ دقیقه
فصل سه - اساس مدیریت زمان مطلوب - سازمان‌یافته شوید
۶۰ دقیقه
فصل چهار - توجه به اولویت‌ها
۳۳ دقیقه
فصل پنج - عادت کنید که کارها را انجام بدهید
۳۶ دقیقه
فصل شش - مدیریت پروژه
۳۸ دقیقه
فصل هفت - روش‌های صرفه‌جویی در وقت و برخورد با شش عامل تلف‌کننده وقت
۳۰ دقیقه
فصل هشت - غلبه بر مسامحه و دفع‌الوقت
۵۷ دقیقه
فصل نه - با حداکثر استفاده از وقتتان به اوج برسید
۵۹ دقیقه
فصل ده - صرفه‌جویی در وقت به هنگام ارتباط با دیگران
۵۲ دقیقه
فصل یازده - روش‌های مدیریت زمان برای فروشندگان
۶۷ دقیقه
فصل دوازده - فلسفه مدیریت زمان

راهنمای دانلود کتاب صوتی قدرت زمان: روشی مطمئن برای آنکه در زمان کمتر، کار بیشتری صورت دهید

برای دانلود کتاب صوتی قدرت زمان: روشی مطمئن برای آنکه در زمان کمتر، کار بیشتری صورت دهید و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  قدرت زمان: روشی مطمئن برای آنکه در زمان کمتر، کار بیشتری صورت دهید

نظرات کتاب صوتی قدرت زمان: روشی مطمئن برای آنکه در زمان کمتر، کار بیشتری صورت دهید

سعید نیک روش
۱۳۹۹/۵/۱۰
کتاب خوبیه بخونید ضرر ندارد نکته‌های خیلی زیادی داره جالبه تاکتیک استفاده از زمان رو با روش‌های زیادی توضیح میده البته کسی که اهل بازار باشه بیشتر به کارش میاد
Abolfazl Moradi
۱۳۹۹/۵/۹
عالیه این گوینده فوق العاده خدا وکیل توصیه میکنم کتاب برایان تری سی فکرتان را عوض کنید تا زندگیتان عوض شود با صدای همین گوینده محمد امرایی خدایش عالیه
آذین خضوعی
۱۳۹۹/۸/۲۵
یه کتاب عالی صدای گوینده هم عالیه حتما گوش بدید یا بخونید، انگیزشی و برای بالا بردن بازدهی زمان و اعتماد به نفس عالیه
مشاهد همه نظرات (۹)