معرفی و دانلود کتاب صوتی قدرت لطف خداوند

عکس جلد کتاب صوتی قدرت لطف خداوند
قیمت:
۳۵۰۰۰ تومان - 6.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی قدرت لطف خداوند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی قدرت لطف خداوند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی قدرت لطف خداوند

چگونه می‌توان در جمع متمایز بود و انتظار حوادث خوب در زندگی را داشت؟ جول اوستین در کتاب صوتی قدرت لطف خداوند به شما کمک می‌کند با باور به عشق الهی به سطح جدیدی از تکامل، فراوانی و ارتقا برسید و موفقیت‌های زیادی کسب کنید.

درباره کتاب صوتی قدرت لطف خداوند:

آیا شما هم خیلی وقت است که به دنبال موفقیت هستید؟ در مواقعی که نمی‌توانیم خواسته‌هایمان را محقق کنیم به راستی چه کسی به کمک ما می‌آید؟ پاسخ جول اوستین به این سوال این است که تنها با توکل به قدرت خداوند قادر خواهید بود در میان جمع متمایز شوید و بهترین اتفاقات برایتان رخ دهد.

شاید فکر کنید شما شایستگی لطف خدا را ندارید. اما باید بدانید که پروردگار بدون توجه به جایگاه شما با لطف بی‌کران خود همچون سپری شما را احاطه می‌کند. بدین معنی که به هرجا بروید، قدرت الهی همانند راهنمایی همراه شماست و مسیر درست را به شما نشان خواهد داد. کتاب قدرت لطف خداوند (The Power of Favor) به شما این نوید را می‌دهد که نیکی و لطف خداوند هر روز شما را ارتقا می‌دهد.

نویسنده به این نکته مهم اشاره می‌کند که خداوند دوست دارد شما به یک سطح جدیدی از تکامل، فراوانی، ارتقا و موفقیت دست یابید و در این راه شما را یاری می‌رساند. اگر ایمان داشته باشید که شما برگزیدهٔ خدا هستید، قدرت لطف او را حس می‌کنید و بر تمام چالش‌هایی که توانایی حل آن‌ها را ندارید، با کمک او پیروز خواهید شد.

با شنیدن کتاب صوتی قدرت لطف خداوند می‌توانید درک کنید با باور به عشق الهی، لطف و برکت او را به زندگی خود وارد کنید. همچنین به این نتیجه می‌رسید که به هرجایی که قصد رفتن به آن را دارید، نیاز به کمک دارید و چه کمکی بهتر از لطف و عنایت پروردگار مهربان؟

کتاب صوتی قدرت لطف خداوند به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر به دنبال شادی و خوشبختی در زندگی خود هستید، شنیدن این کتاب برایتان جذاب و لذت‌بخش خواهد بود.

جول اوستین را بیشتر بشناسیم:

این نویسنده، سخنران و کشیش ارشد کلیسای لیک وود در سال 1963 متولد شد. او سخنرانی‌هایی در ایالات متحده داشته که حدود 70 میلیون بیننده در هفته داشته‌اند و بیشتر از 200 میلیون نفر در بیش از 100 کشور جهان آن‌ها را تماشا می‌کنند. آثار نوشته شده توسط جول اوستین (Joel Scott Osteen) در صدر لیست پرفروش‌ترین‌های نیویورک‌تایمز قرار دارند و برخی از آن‌ها بیشتر از 200 هفته در صدر این جدول مانده‌اند.

وی همچنین در سال 2006 جزء ده انسان تأثیرگذار جهان معرفی شد. از دیگر آثار اوستین می‌توان به «قدرت من هستم»، «تفکر بهتر زندگی بهتر»، «می‌توانی اگر بخواهی»، «خالی شدن از احساسات منفی»، «10 قانون موفقیت جول اوستین» و «درخواست بزرگ داشته باشید» اشاره کرد.

در بخشی از کتاب صوتی قدرت لطف خداوند می‌شنویم:

در زندگی لحظاتی وجود دارن که خداوند اونهارو از قبل مشخص کرده تا در حیات شما خودشو متجلی کنه. من اعتقاد دارم که این لحظه یکی از لحظات خاص شماست. شما در فصلی سرشار از لطف خداوند زندگی می‌کنید. فصلی که در اون رشد رخ میده. فصلی که در اون شاهد تسریع اتفاقات خواهید بود. قراره شما دوباره به انجام شدن کارها اعتماد داشته باشید. همون کارایی که قبل از این نمی‌تونستید انجامشون بدید. قراره استعدادهایی رو در خودتون ببینید که به شیوه‌ای عالی‌تر شکوفا میشن.

خداوند می‌خواد نفوذ و بزرگی و سکوی پرش بزرگ‌تری رو در اختیارتون قرار بده. چهرهٔ اون به روی شما لبخند میزنه و باعث میشه شما در بین دیگران متمایز باشید. قراره اوضاع برای اعضای خانواده‌تون، اونایی که از مسیر درست منحرف شدن، اونایی که انگار همیشه جز انتخاب اشتباه کاری نداشتن، سامان پیدا کنه.

نیروهای منفی شکسته میشن. این افراد هم انتخاب‌های خوبی رو انجام میدن. وقتی دیگران اونها رو می‌بینن می‌پرسن: چطور ممکنه اونا به این سرعت تغییر رویه داده باشن.

فهرست مطالب کتاب صوتی

۳۴ دقیقه
فصل اول: قدرت لطف خداوند
۳۵ دقیقه
فصل دوم: لطف خداوند را در زندگی‌تان طلب کنید
۳۴ دقیقه
فصل سوم: ارتباطاتی بر محور لطف
۳۶ دقیقه
فصل چهارم: لطف متمایز
۳۲ دقیقه
فصل پنجم: خداوند منبع شماست
۳۱ دقیقه
فصل ششم: نمایشی عمومی
۳۴ دقیقه
فصل هفتم: لطف خداوند در میان طوفان
۳۷ دقیقه
فصل هشتم: شما زمان دریافت لطف خداوندی را مشخص می‌کنید
۳۴ دقیقه
فصل نهم: خداوندی که دست به سینه می‌نشیند
۳۳ دقیقه
فصل دهم: تنها به اندازهٔ روی دادن یک اتفاق خوب با برآورده شدن خواسته‌تان فاصله دارید
۳۴ دقیقه
فصل یازدهم: سال بعد همین موقع
۳۰ دقیقه
فصل دوازدهم: برکت مقدر
۲۶ دقیقه
فصل سیزدهم: انتظارات فراتر از حد
۳۵ دقیقه
فصل چهاردهم: آنچه خواسته‌ای در راه است
۳۰ دقیقه
فصل پانزدهم: زندگی موردعلاقه
۳۷ دقیقه
فصل شانزدهم: سنگین از بار لطف

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی قدرت لطف خداوند
نویسنده
مترجمهنگامه خدابنده
گویندهمهبد قناعت پیشه
ناشر صوتی شادن پژواک
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۸ ساعت و ۵۱ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۳۵۰۰۰ ت - 6.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی قدرت لطف خداوند

مسعود کوهزر
۱۴۰۰/۱۱/۱
سلام کتاب بسیار عالیی هست.... ولی یه جا در مورد استر میگه که کاملا دروغه.... استر با کمک عموش به قدرت رسید و هامان وزیر ایرانی که از نفوذ آن‌ها آگاه شده بود میخواست جلوشون رو بگیره که طوطئه کردن و هامان و فرزندانش و نزدیک به77هزار ایرانی رو به قتل رسوندن و در آخر جشنی برپا کردند که به جشن پوریم معروفه..... و امروزه در اسرائیل برگزار میشه..... آگاه باشیم....
Sahar jamee
۱۴۰۰/۱۰/۱۱
این کتاب فوق العادست، حتما بخونید، واقعا تمام اتفاقات ما از ذهن ما شروع میشود و اینکه باید همیشه اعتماد به این داشته باشیم که خداوند باید همه ارزوهای مارو تایید بکنه، حتی اگر همه ادمها مخالفش باشند. باتشکر از گوینده که عااالی انرژی مثبت انتقال میده ❤
حمید رضا دارابیان
۱۴۰۰/۹/۱۱
در دنیای فعلی که انسان معنویت و حضور خدا را فراموش کرده و در بن بست زندگی روزمره دست و پا می‌زند.. حضور و خواندن چنین کتاب‌هایی بمانند تذکر برای انسان فراموشکار لازم و ضروری است.... بسیار ممنونم
ندا کرمی
۱۴۰۰/۱۰/۱
این کتاب یکی از بی نظیرترین کتابهایی که من تو عمرم خوندم خصوصا از همون اول وقتی که حرف‌های کتاب و گوش میدی و عمل می‌کنی و نتیجه می‌بینید حتما گوش بدید و عمل کنید نه تنها ضرر نمی‌کنید بلکه سود هم می‌کنید
mohammad shahrokhi
۱۴۰۰/۱۰/۶
سلام دوستان این کتاب باعث ایجاد حس آرامش و دیدن الطاف خداوند در زندگی که ما توجهی بهش نمی‌کنیم و روش بدست آوردن هرچه بیشتر الطاف خداوند در زندگی می‌شود البته اگر ایمان داشته باشید و بخواهید.
فرحناز صف آرایی فرد
۱۴۰۰/۱۱/۳
این کتاب عالیه وحال آدمو خوب می‌کنه من هر روز هدست رو توی گوشم میذارم ودر حین کار کردن گوش میدم و انرژی میگیرم مخصوصا با صدا و بیان زیبای آقای قناعت پیشه... خداروشکر میکنم عالی عالی عالی
shahrzad izadi
۱۴۰۰/۹/۳
این کتاب بسیار عالی است و نظیر دیگر کتابهای جول اوستین سرشار از انرژی مثبت و آرامش است. ترجمه کتاب و صدای راوی هم بسیار خوب است. تشکر فراوان از کتابراه عزیز.
سمانه هیدخ
۱۴۰۰/۱۰/۲۱
واقعا اگر عادت کنیم که در همه شرایط شکرگزار باشیم و لطف خداوند را بطلبیم، سعادتمند خواهیم شد. برای من بسیار مفید بود. سپاس از اینکه کتابها را صوتی میکنید.
مشاهده همه نظرات ۵۷

راهنمای مطالعه کتاب صوتی قدرت لطف خداوند

برای دریافت کتاب صوتی قدرت لطف خداوند و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.