دانلود کتاب صوتی قدرت


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی قدرت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی قدرت

کتاب صوتی قدرت اثر راندا برن، راهکارهای کاربردی و مفیدی برای غلبه بر مشکلات و آرامش در زندگی ارائه می‌کند و نگاه انسان‌ها به قدرت را دگرگون می‌کند.

کتاب صوتی قدرت (Secret the power) از پیروزی بر مشکلات سخن می‌گوید، پیروزی بر مشکلات رابطه، بیماری، فقر و پیروزی بر هر مشکلی که بشر و جامعه‌ی امروزی با آن درگیر است و فکر می‌کند که توانایی حل آن ندارد. این اثر پرکشش و پرمخاطب از مجموعه کتاب‌های راز (راز، قدرت، معجزه شکرگذاری) در سال 2010 توسط روندا برن به نگارش درآمد و در سال 1391 توسط مسیحا برزگر ترجمه و منتشر شد.

راندا برن (Rhonda Byrne) قدرت واقعی را در عشق و عظمت و عمق شگفت‌آور آن می‌بیند و اعتقاد خود مبنی بر این که با عشق می‌توان از قدرت بالایی برخوردار شد را بیان می‌کند. عشق احساسى نیست که هر فرد بى‌اعتنا به سطح رشد و بلوغ خود به سادگى بتواند بدان تسلیم شود. این کتاب دارای 12 فصل است که در هر فصل از کتاب مخاطب با قدرت‌های تاثیرگذار و نهان عشق آشنا می‌شود.

عشق قدرت شگفت‌‌آوری دارد که هر آنچه انسان بخواهد را جذب می‌کند، برن در این اثر این قدرت را به تصویر می‌کشد و تاکید می‌کند که شما برای رسیدن به موفقیت باید احساسات قوی داشته باشید و عاشق کارهایی باشید که در حال انجام دادن آن‌ها هستید.

راندا برن نویسنده و تهیه کننده‌ی برجسته در سال 1945 در ملبورن استرالیا به دنیا آمد. او بیشتر به خاطر مستند راز و کتابی که با همین نام چندی بعد به چاپ رساند شناخته شده است. بعد از آن کتاب قدرت، جادو و قهرمان را نیز به نگارش درآورد که طرفداران زیادی داشت و به چندین زبان مختلف ترجمه شد. وی در سال 2007 از سوی مجله تایم به عنوان یکی از 100 نفر تاثیرگذار در دنیا معرفی شد.

در قسمت‌هایی از کتاب صوتی قدرت می‌شنویم:

- هرگاه به خود اجازه می‌دهی به چیزی فکر کنی که آدم‌ها، چیزها، شرایط، و یا وضعیت‌ها طرح می‌کنند، معلوم می‌شود که دنبال نمی‌کنی آنچه را که دوست داری به آن فکر کنی. تو به دنبال آرزوهای خود نیستی، بلکه به دنبال آرزوهای جعلی هستی. از قدرت تجسم و خیال خود استفاده کن و خود تعیین کن که دوست داری به چه فکر کنی یا چه کاری را انجام بدهی.

- هرگاه که گرایش مثبت را انتخاب می‌کنی، هرگاه که احساس خوب را انتخاب می‌کنی، در واقع عشق خود را نثار جهان می‌کنی و عشق تو جهان را گرم و روشن می‌کند.

 ۷ ساعت و ۴۹ دقیقه، ۴۳۲ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۲۴۰۰۰ ت - 7.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۲ دقیقه
مقدمه
۳۶ دقیقه
فصل اول: قدرت چیست؟
۲۵ دقیقه
فصل دوم: قدرت احساسات
۳۱ دقیقه
فصل سوم: فرکانس‌های احساس
۳۶ دقیقه
فصل چهارم: قدرت و آفرینش
۲۹ دقیقه
فصل پنجم: احساس کردن، آفریدن است
۳۵ دقیقه
فصل ششم: زندگی تو را دنبال می‌کند
۲۷ دقیقه
فصل هفتم: کلیدهای قدرت - قسمت اول
۳۶ دقیقه
فصل هفتم - قسمت دوم
۲۹ دقیقه
فصل هشتم: قدرت و ثروت - قسمت اول
۲۰ دقیقه
فصل هشتم - قسمت دوم
۲۴ دقیقه
فصل نهم: قدرت و روابط - قسمت اول
۲۵ دقیقه
فصل نهم - قسمت دوم
۲۱ دقیقه
فصل دهم: قدرت و تندرستی - قسمت اول
۲۸ دقیقه
فصل دهم - قسمت دوم
۲۴ دقیقه
فصل یازدهم: قدرت و تو - قسمت اول
۱۷ دقیقه
فصل یازدهم - قسمت دوم
۱۴ دقیقه
فصل دوازدهم: قدرت و زندگی

راهنمای دانلود کتاب صوتی قدرت

برای دانلود کتاب صوتی قدرت و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  قدرت

نظرات کتاب صوتی قدرت

مریم نصیری
۱۳۹۸/۵/۳۱
با خواندن این کتاب ادم دلش میخواد دوباره بدنیا بیاد و از نو زندگی رو بر پایه دانایی کامل از هستی شروع کنه، در ضمن صدای گوینده بسیار زیبا و دلنشین است با سپاس از شما 🙏 در ضمن دوستان عزیز شما میتوانید سرعت خواندن کتاب را بوسیله عقربه ساعتی که در بالا هست زیادتر کنید.
ندا جمشید دزفولی
۱۳۹۹/۱/۱۴
این کتاب بسیار عالی هست و میتونه مسیر زندگی هر انسانی رو در این دنیا تغییر بده. فقط اینجا یه مساله‌ای وجود داره و اون اینکه آیا پس از اتمام کتاب هیجاناتمون فروکش میکنه یا عزممون رو جزم میکنیم که واقعا عاشق باشیم و زندگیمون رو به سمت حس‌های خوب پیش ببریم. بهر حال تلاشتون در جهت ترویج کتابخوانی و آشنایی افراد با عناوین مختلف کتب قابل تمجید و تقدیر هست. با تشکر
زهرا صادق زاده
۱۳۹۸/۴/۷
با سلام و تشکر. این کتاب خیلی عالیست. دید ادم به مسائل مختلف رو واقعا گسترده میکنه، وحتی میتونه تغییر بده اگه باور و عمل کنیم به گفته هاش. گوینده هم بسیار عالی خونده کتاب رو. ریتم خوندنش خیلی خوبه نه خیلی کند نه خیلی تند. در مجموع به همه کتاب دوستان و کتاب خوانها پیشنهاد میکنم یه بار هم که شده بخونن، مشتاق خواهند شد.
مشاهد همه نظرات (۶۲)