دانلود کتاب صوتی قصه‌های من و مامان 1


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی قصه‌های من و مامان 1 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی قصه‌های من و مامان 1

کتاب صوتی قصه‌های من و مامان 1 نوشته‌ی ویولت رازق پناه، دربردارنده‌ی مجموعه داستان‌هایی جذاب و دل‌نشین از زبان کودکی است که زندگی همراه با مادرش را با دیدی متفاوت، تجربه و روایت می‌کند. این اثر در سال 1375 عنوان کتاب برگزیده شورای کتاب کودک و نو‌جوان و کتاب برگزیده‌ حوزه‌ی هنری را از آن خود کرده است.

درباره‌ی مجموعه‌ قصه‌های من و مامان:

قصه‌های من و مامان، مجموعه‌ای از 33 داستان کودکانه است که در آن‌ها رویدادهایی فانتزی در فضایی حقیقی اتفاق می‌افتد. مسافرت، آرزو و خیال، عشق به مادربزرگ، بازی‌های بچه‌گانه، نظم و نظافت و دیگر تجربه‌های خاص یک کودک در محیط زندگی‌اش بستری ناب و در خور توجه برای آفرینش این داستان‌ها را ساخته است.

پسربچه بازیگوش این مجموعه می‌کوشد تا ماجراهایی از روزمرگی‌های شاد و شیطنت‌‌های حیرت‌آورش را در کنار خانواده‌ و در قالب داستان برای شما روایت کند، داستان‌هایی که ویولت رزاق‌پناه نویسنده‌ی این اثر درخشان آن‌ها را از تجربه‌های شخصی و شهودی خود برگرفته و برای او به صورتی حقیقی و عینی اتفاق افتاده است.

رزاق‌ پناه بیشتر به خاطر تجربیات شخصی خودش پا به عرصه‌ی نویسندگی کتاب‌های کودک و نوجوان گذاشت. تجربیات او نتیجه‌ی داستان‌خوانی او برای کودکانش و ثبت و تالیف آن‌ها بوده که سرانجام هم دفتری داستانی درست می‌کند و با هدایت بعضی از نویسندگان مشهور به سمت جهان نویسندگی کشیده می‌شود.

ابن مجموعه صوتی از دو جهت دیگر نیز قابل توجه است، اولین و باارزش‌ترین آن آهنگسازی فوق‌العاده زیبا و خردمندانه‌ی فهیم ممتازی برای این مجموعه و همراه کردنش با داستان‌هاست که با ایده گرفتن از ماجرای هر قصه برای خلق یک نثر آهنگین کوشیده است. این ایده به غیر از جذابیت شنوایی برای بچه‌ها، به آن‌ها می‌آموزد تا فراتر از داستان‌های موجود در کتاب تامل کنند و تفکرشان را در فضای زیستی‌ خود بازسازی نمایند. دوم اینکه این مجموعه با روایت‌گری نورا ممتازی، دختر فهیم ممتازی، صورت گرفته که بی‌تردید بر جذابیت و تاثیرگذاری اجرای این کتاب هنری افزوده است.

مجموعه قصه‌های من و مامان مناسب چه کسانی است؟

این کتاب صوتی برای کودکان دبستانی مناسب است. شنیدن این کتاب صوتی برای کودکانی لذت‌بخش است که به شعر و داستان‌های کوتاه و هیجان‌انگیز علاقه دارند.

در قسمتی از کتاب صوتی قصه‌های من و مامان 1 می‌شنویم:

از مدرسه به خانه آمدم، مادرم داشت کتاب می‌خواند، در را که باز کرد دستم را دور گردنش آویزان کردم و بوسیدمش. گفتم: «دلم می‌خواد دکتر بشم، یه دانشمند بشم، مرد بزرگ تاریخ بشم قول میدم.» مامان با تعجب منو نگاه کرد و گفت: «بگو ببینم حالا چی میخوای؟» گفتم: «هیچی، امروز نمرم خراب شده، خانم معلم گفته که مادرت باید امضا کنه. امضا می‌کنی؟ قول می‌دم که دکتر بشم، مرد تاریخ بشم. باعث افتخار بشم.»

 ۴۰ دقیقه، ۳۹ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۸۰۰۰ ت - 6.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱ دقیقه
تیتراژ
۳ دقیقه
عجب پسری
۲ دقیقه
مرد بزرگ
۲ دقیقه
چشمک
۲ دقیقه
ماشین قرمز
۳ دقیقه
گاو
۳ دقیقه
داداش گربه‌ای
۲ دقیقه
مربا
۲ دقیقه
دفتر پسر خوب
۲ دقیقه
درخت بهاری
۳ دقیقه
بیماری فوتبال
۳ دقیقه
کوچولوی برنده
۳ دقیقه
آهای آشغال
۳ دقیقه
دندان‌های ناراضی
۲ دقیقه
جانورهای آدم شناس
۳ دقیقه
روزی که گم شدم
۲ دقیقه
آمپول اجباری

راهنمای دانلود کتاب صوتی قصه‌های من و مامان 1

برای دانلود کتاب صوتی قصه‌های من و مامان 1 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  قصه‌های من و مامان 1

نظرات کتاب صوتی قصه‌های من و مامان 1

سمانه گل سرخی
۱۳۹۹/۹/۲۹
پسر سه سالم خیلی دوست داره و قبل از خواب همیشه اینو گوش میده. صدای بچگانه برای این کار خیلی جذابترش کرد و پسرم بین همه کتابهایی که داره اینو ترجیح میده. دم همتون گرم
مژده اگبری
۱۳۹۹/۵/۹
کتاب خیییلی جالبی بود برای من. حتی با بعضی جمله هاش خندم میگرفت. ممنون از نویسنده
ایدا جهانشاهی
۱۳۹۹/۸/۲۴
عالی بود خواهر من همش گوش می‌ده باهاشم حرف‌هایی که بلد هست می‌زنه هرکی باحرف من موافق هست لایکم کنه اون قسمت گاو خیلی باحال بود😉😉😉
مشاهد همه نظرات (۲۵)