دانلود کتاب صوتی قصه‌ها و افسانه‌ها


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی قصه‌ها و افسانه‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی قصه‌ها و افسانه‌ها

کتاب صوتی قصه‌ها و افسانه‌ها اثر لئوناردو داوینچی معروف، شامل مجموعه‌ای از حکایت‌ها و داستان‌هایی است که همه‌ی آن‌ها الهام گرفته شده از عناصر هستند.

شاید همگان لئوناردو داوینچی (Leonardo da Vinci) را بیشتر یک نقاش یا پیکره‌ساز بشناسند، اما او در نویسندگی هم به همان اندازه ذوق و خلاقیت داشت. داستان‌های کتاب قصه‌ها و افسانه‌ها (Fables and Legends) عبارت‌اند از: «برف»، «روباه و زاغ»، «عنکبوتی در سوراخ کلید»، «درخت هلو»، «ماده‌شیر»، «زنبق سفید»، «شتر»، «قو»، «شعله‌ها و شمع»، «گیاه و داربست»، «پلیکان» و...

نحوه اجرای قصه‌ها و افسانه‌ها با این هدف بود که برای مخاطبان تمام سنین شنیدنی باشد و به گروه سنی خاصی اختصاص نیابد. این افسانه‌ها اغلب با نتیجه‌ای اخلاقی همراه هستند.

در داستان «روباه و زاغ» می‌شنویم:

روباه گرسنه‌ای تمام جنگل را به دنبال شکار زیر پا گذاشته بود. از زیر درختی رد شد که از میان شاخه‌های آن صدای قارقار زاغ‌ها می‌آمد. روباه ما که یک ناقلای درست‌وحسابی بود، رفت گوشه‌ای پنهان شد و شروع کرده به فکر کردن چطور زاغ‌ها را شکار کند. یادش آمد که این نوع پرنده، معمولاً روی لاشه حیوانات می‌نشیند. چون از خوردن لاشه لذت می‌برد. پس تصمیم گرفت حقه را سوار کند و ادای لاشه را درآورد. آهسته از محلی که پنهان بود، بیرون آمد و دراز به دراز خوابید. دهانش را هم کمی باز کرد.

 ۲ ساعت و ۳۸ دقیقه، ۱۴۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳۲ دقیقه
بخش اول
۳۳ دقیقه
بخش دوم
۳۲ دقیقه
بخش سوم
۳۰ دقیقه
بخش چهارم
۲۱ دقیقه
بخش پنجم
۱۱ دقیقه
بخش ششم

راهنمای دانلود کتاب صوتی قصه‌ها و افسانه‌ها

برای دانلود کتاب صوتی قصه‌ها و افسانه‌ها و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  قصه‌ها و افسانه‌ها
Negar Ebi
۱۳۹۷/۲/۱۰
بهترین هستید
سیروان ولی زاده
۱۳۹۷/۲/۹
عالی
عزیز اوحام
۱۳۹۷/۲/۱۳
خیلی عالی
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲۲)