دانلود کتاب صوتی ماجراجویی دوچی و دوستانش


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ماجراجویی دوچی و دوستانش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی ماجراجویی دوچی و دوستانش

کتاب صوتی ماجراجویی دوچی و دوستانش اثر لی سانگ کیو، درباره‌ی پسری به نام دوچی است که پدر و مادرش هیچ‌‌گاه وقتی برای بازی با او نداشتند. به همین دلیل او تصمیم می‌گیرد که با دوستانش به ماجراجویی جدید و هیجان‌انگیزی برود.

در قسمتی از کتاب صوتی ماجراجویی دوچی و دوستانش می‌شنویم:

خورشید توی آسمان می‌درخشید و چند تکه ابر هم توی آسمان حرکت می‌کردند. پدر دوچی توی مزرعه کار می‌کرد و مادربزرگش هم همیشه مشغول خیاطی بود. آن‌ها نمی‌توانستند با دوچی بازی کنند. به همین خاطر هم دوچی خیلی ناراحت بود. دوچی با دوستانش، گاو کوچولو، راکون و خرگوش قرار گذاشته بودند که با هم بازی کنند.

حالا او و گاو کوچولو زیر درختی منتظر راکون و خرگوش بودند تا بیان و بازی را شروع کنند. آن‌ها خیلی گرم‌شان شده بود و حوصله‌شان هم سر رفته بود. بالاخره خرگوش و راکون هم از راه رسیدند و همه آن‌ها با خوشحالی رفتند تا یک ماجراجویی جدید داشته باشند. خرگوش با خودش یک چراغ قوه آورده بود. اون نور چراغ قوه را روی زمین انداخت تا بتوانند چیزهای جدیدی کشف کنند.

فهرست مطالب

۸ دقیقه
ماجراجویی دوچی و دوستانش
 ۷ دقیقه، ۱۱ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی ماجراجویی دوچی و دوستانش

برای دانلود کتاب صوتی ماجراجویی دوچی و دوستانش و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  ماجراجویی دوچی و دوستانش