دانلود کتاب صوتی مادربزرگ


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی مادربزرگ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی مادربزرگ

کتاب صوتی مادربزرگ اثر هانس کریستین آندرسن از مجموعه دختر کبریت فروش، داستانی درباره‌ی مادربزرگی مهربان است، تمامی مادربزرگ‌ها قصه‌های بسیاری می‌دانند، اما به یادماندنی‌ترین و باارزش‌ترین قصه‌ آن‌ها خاطراتی‌ست که از خود به جا می‌گذارند تا زندگی ما را زیباتر کنند و رنگ دانایی ببخشند.

هانس کریستین آندرسن (Hans Christian Andersen)، نویسنده، شاعر، نمایشنامه‌نویس معروف اهل دانمارک است، او را پدر افسانه‌های نو می‌نامند. هانس حدود 220 داستان تخیلی نوشته و داستان‌هایش به 150 زبان ترجمه شده‌ و هم‌چنان میلیون‌ها نسخه از آن‌ها در سراسر جهان چاپ می‌شود.

داستان‌های هانس کریستین آندرسن به عنوان داستان‌های پریان معروف است که در فضایی خیال‌انگیز و گاه فانتزی، درون‌مایه‌هایی اخلاقی را شرح می‌دهد، هرچند برخی از داستان‌های وی رویکردی اجتماعی و واقع‌گرایانه نیز دارند.

شناخته‌ترین اثر او «دخترک کبریت فروش» است که داستان آخرین روز زندگی دخترک کبریت‌فروش دوره‌گردی را بیان می‌کند. او این داستان را براساس واقعیتی تلخ و با لحنی تأثیرگذار و رویکردی افشاگرانه و انتقادی می‌نویسد و با بیانی غیرمستقیم و داستانی، پرده از بیدادگری اقتصادی و اجتماعی جامعه طبقاتی اروپای آن روز برمی‌دارد.

دیگر آثار او عبارت‌اند از: پری دریایی کوچولو، پری جنگلی، بندانگشتی، جوجه اردک زشت، زندگی من، ملکه برفی و لباس جدید امپراتور و... .

در قسمتی از کتاب صوتی مادربزرگ می‌شنویم:

مادربزرگ خیلى پیر است. گیسِ یکدست سفید و چهره پر چین و چُروک دارد؛ با این حال چشم‌هایش مثل دو ستاره برق مى‌زنند و خیلى زیبایند، چون وقتى نگاهشان مى‌کنى، متوجه مى‌شوى که بسیار مهربان و مالامالِ محبت‌اند. او پیراهن گلدار بلندى مى‌پوشد که از پارچه ابریشمى است و راه که مى‌رود پیراهنش خش‌خش مى‌کند.

مادربزرگ قصه زیاد مى‌داند و بى‌گمان از پدر و مادر داناتر است، چون بیش از آن‌ها عمر کرده. کتابِ سرودهاىِ مادربزرگ گیره‌اى نقره‌اى دارد که با آن کتاب را مى‌بندد و اغلب هم همین کتاب را مى‌خواند. میان دو صفحه کتاب گل رُز خشکیده‌اى گذاشته شده و پیداست که به اندازه گل رُزهاى رو میزِ اتاقش زیبا نیست. با این وصف لبخند مادربزرگ به روى گل رُز خشکیده از لبخند او به گل رُزهاىِ تازه خیلى مهربانانه‌تر است؛ گاهى وقت‌ها که به گل خشکیده نگاه مى‌کند اشک در چشم‌هایش حلقه مى‌زند.

 ۱۰ دقیقه، ۱۰ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۱ دقیقه
مادربزرگ

راهنمای دانلود کتاب صوتی مادربزرگ

برای دانلود کتاب صوتی مادربزرگ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  مادربزرگ
Alireza Shariat
۱۳۹۸/۲/۱۴
ادمو یاد خاطرات میندازه
DJHAFIZ KH
۱۳۹۸/۱/۱۴
حافظ عشق
علی حاج علی
۱۳۹۸/۱/۱۰
کتابراه مجموعه‌ای فوق‌العاده است.!! !!
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳)