دانلود کتاب صوتی مامان گربه و جوجه کوچولو


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی مامان گربه و جوجه کوچولو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی مامان گربه و جوجه کوچولو

کتاب صوتی مامان گربه و جوجه کوچولو نوشته‌ی مارتا زافریل، درباره‌ی جوجه‌ی کوچولو و بازیگوشی است که مادرش او را به یک گربه می‌سپارد تا بزرگش کند و از این موضوع بسیار خوشحال است، زیرا او تنها موجودی است که نصفش گربه و نصف دیگرش مرغ است. این کتاب صوتی برای کودکان گروه سنی (الف) و (ب) تهیه شده است.

در قسمتی از کتاب صوتی مامان گربه و جوجه کوچولو می‌شنویم:

منو و مادرم توی زیر شیروانی خونه‌ای در نیوبرگ زندگی می‌کنیم، گربه‌های زیادی کنار مادرم وجود دارند، اما اون همیشه بهم میگه که من تنها گربه‌ی پرنده‌ی توی زندگیشم، مادرم همیشه مواظبم هست و بهم هشدار می‌ده، درسته که بقیه‌ی گربه‌ها منو می‌شناسند ولی همیشه می‌تونم لقمه‌ خوبی برای گربه‌های خیابون باشم، وقتی دوتایی بیرون می‌ریم تا قدم بزنیم، احساس می‌کنیم که بقیه‌ی حیوونا ما رو یه جوری نگاه می‌کنند.

 ۱۰ دقیقه، ۱۵ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۲۵۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۰ دقیقه
مامان گربه و جوجه کوچولو

راهنمای دانلود کتاب صوتی مامان گربه و جوجه کوچولو

برای دانلود کتاب صوتی مامان گربه و جوجه کوچولو و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  مامان گربه و جوجه کوچولو
Liliy G
۱۳۹۹/۶/۲۸
داستان بسیار اموزنده ایی هیت و اروم برای زمان خواب
فاطمه حبیبی
۱۳۹۸/۱۰/۸
این کتاب کاملا برای مفهوم سرپرستی بغیر از پدر و مادر عالی بود بچه میفهمه اگه کنار پدر مادر اصلی خودش هم بزرگ نشه میتونه حس خوشبختی داشته باشه
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)