دانلود کتاب صوتی مدیریت خشم - جلد اول


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی مدیریت خشم - جلد اول و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی مدیریت خشم - جلد اول

مسیحا برزگر در کتاب صوتی مدیریت خشم - جلد اول راهکارهایی ارائه می‌دهد تا به‌وسیله آن بتوانید خشم خود را مدیریت کنید.

ما همه، به واسطه‌ی تجربیاتِ گذشته‌ی خود، و خاطراتِ ناخوشایندی که از آن‌ها در ذهن داریم، مستعد خشم هستیم. خشم، احساسی‌ست بسیار قوی، که وقتی کلید آن زده می‌شود و خشم رخ می‌دهد، اختیار از ما سلب می‌شود. مدیریتِ خشم، به معنای انفعال و بی‌تفاوتی نیست؛ بلکه به معنای فعالیت، خلاقیت و مدیریتِ انرژی‌ای‌ است که گاهی در تو، غلیان می‌کند. خشم، مهمان ناخوانده‌ای به زندگی ما نیست؛ بلکه پاره‌ای از زندگی ماست، و ما نمی‌توانیم آن را انکار کنیم.

اگر خشم درست مدیریت شود، ویرانگر نیست؛ بلکه سازنده نیز هست. در این سلسله جلسات، یاد می‌گیریم که با تمرکز بر جنبه‌های مثبتِ عواطف و احساساتِ خود، خشمِ خود را مدیریت کنیم. هم‌چنین، یاد می‌گیریم که چگونه خشم خود را ابراز کنیم، بدون این‌که به خودمان یا دیگران، آسیبی برسانیم.

خشم، چیزی نیست که به درمان نیاز داشته باشد، بلکه باید آن را مدیریت کرد. با مدیریتِ خشم خود، می‌توانیم یک زندگی شاد، فعال، خلاق و سازنده داشته باشیم.

فهرست مطالب

۸۹ دقیقه
بخش اول
۵۴ دقیقه
بخش دوم
۶۳ دقیقه
بخش سوم
۷۹ دقیقه
بخش چهارم
۵۴ دقیقه
بخش پنجم
۸۹ دقیقه
بخش ششم
۳۵ دقیقه
بخش هفتم
۷۴ دقیقه
بخش هشتم
۶۵ دقیقه
بخش نهم
۴۹ دقیقه
بخش دهم
۴۹ دقیقه
بخش یازدهم
۵۱ دقیقه
بخش دوازدهم
 ۱۲ ساعت و ۳۱ دقیقه، ۶۹۴ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی مدیریت خشم - جلد اول

برای دانلود کتاب صوتی مدیریت خشم - جلد اول و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  مدیریت خشم - جلد اول
زهرا جمالی
۱۳۹۷/۹/۱۷
من تا الان 5 جلسه رو گوش دادم، به نظرم خیلی زیاد کشش دادن، میشد همه این حرفها رو تو یک جلسه بیان کرد، و من با نظر اون دوستمون که گفتن شوخی‌هایی بعضا ناپسند دارن که شاید به مذاق خیلیها ممکنه خوش نیاد بیشتر...
نوید یزدی
۱۳۹۷/۱۰/۱
به سختی دانلود میشه متاسفانه چون حجم هر بخش خیلی زیاده
Ali Akbar Asadlou
۱۳۹۷/۳/۱۴
مثل همیشه عالی
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۶)