دانلود کتاب صوتی مدیریت زمان


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی مدیریت زمان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی مدیریت زمان

برایان تریسی در کتاب صوتی مدیریت زمان به شما یادآوری می‌کند که زمان ارزشمندترین دارایی‌ست و نمی‌توان آن را پس‌انداز کرد یا زمان از دست رفته را بازگرداند. با استفاده از راهکارهای ارائه شده در این کتاب می‌توانید در هر روز کاری دو ساعت فعالیت اضافه و مفید داشته باشید و بهره‌وری خود را دو چندان کنید.

برنامه‌‌ریزی و دانستن تکنیک مدیریت زمان (Time Management) یکی از عوامل موفقیت در کسب و کار است که برای دستیابی به آن علاوه بر انجام دادن کارهای مهم در ابتدا و تمرکز به چیزهای دیگری نیز نیاز دارد.

افرادی که مشغله کاری زیادی دارند حتی تصور اینکه می‌توانند از زندگی لذت ببرند برایشان محال به نظر می‌رسد. اما واقعیت آن است که شما می‌توانید تمامی مسئولیت‌ها و وظایف خود را به بهترین وجه انجام داده و در کنار آن امور روزمره و خصوصی خود را نیز مدیریت کنید.

به نظر منطقی می‌آید که در ازای وقت و انرژی که صرف نموده‌اید،‌ به بیشترین بازده دست یابید و در این راستا سعی دارید کارها را بدون کمترین اتلاف وقت و با سرعت هر چه بیشتر به پیش ببرید. در ضمن اطمینان از اینکه کاری که هم اکنون در حال انجام آن هستید دقیقاً همان کاری است که باید در این لحظات انجام می‌دادید،‌ مایه‌ی آرامش شما خواهد بود.

توانایی شما برای مدیریت زمان جزو عوامل اصلی‌ تعیین‌ کننده موفقیت یا شکستتان است. زمان یکی از منابع ضروری و غیر‌قابل‌ جایگزینی برای دستیابی به موفقیت است. زمان ارزشمندترین سرمایه‌ای است که در اختیار دارید. زمان را نمی‌توان پس‌انداز کرد و بازیافتنی هم نیست. تمام کارهایی که انجام می‌دهیم نیازمند زمان است. هر قدر بهتر بتوانیم از زمان استفاده کنیم، کارهای بیشتری را به انجام رسانده، به نتایج ارزشمندتری دست می‌یابیم.

شاید هر روز تنها دو ساعت با بازدهی بالا کار کنید، اما با استفاده از شیوه‌ها و مطالب آموخته شده در این کتاب حتی می‌توانید بهره‌وری و کارایی خود را دو برابر کنید. روش‌هایی که در این کتاب صوتی توضیح داده شده‌اند به صدها هزار مدیر و مدیر ارشد در همه‌ زمینه‌های فعالیت کمک کرده‌ است و به شما هم همین کمک را خواهند کرد.

زمان محدود است، ما تنها چند ساعت مفید در روز را برای انجام مسئولیت‌ها و وظایف و در عین‌ حال لذت بردن از زندگی، در اختیار داریم. شغل‌ها باید به ما احساس رضایت و شادمانی بدهند. گرفتن دستمزد در ازای انجام کار، ما را قادر می‌سازد از زندگی شخصی‌مان لذت ببریم و احساس شادی مضاعفی داشته باشیم. استرس کمتر، اعتمادبه‌نفس و احساس رضایت بیشتر، همگی از منافعی هستند که با اجرای صحیح مدیریت زمان در زندگی اتفاق می‌افتند.

برایان تریسی (Brian Tracy) سخنرانی برجسته و نویسنده مشهور کتاب‌های خودیاری است. یکی از معروف‌ترین کتاب‌های او در ایران کتاب قورباغه‌ات را قورت بده است. وی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت برایان تریسی اینترنشنال است. او این شرکت را در سال 1984 در شهر ونکوور کانادا بنیان نهاد.

این شرکت به ارائه خدمات مشاوره‌ای در زمینه رهبری، فروش، اعتماد به نفس، هدف‌گذاری، راهبرد، خلاقیت و روان‌شناسی موفقیت می‌پردازد. برایان تریسی پیش از پایه‌گذاری این شرکت به عنوان مدیر ارشد عملیات در یک شرکت ساخت‌وساز مشغول به کار بود. او هم‌چنین در زمینه فروش و بازاریابی، سرمایه‌گذاری، ساخت‌وساز، واردات، توزیع و نیز مشاوره مدیریتی فعالیت داشته است. او سمینارهای مختلفی را در مورد رهبری، فروش، مدیریت موثر و استراتژی کسب‌و‌کار برگزار کرده است. غیرممکن است در ایران بخواهید موفق شوید، اما نام برایان تریسی را نشنیده باشید.

کتاب‌ها و سمینارهای او به بیش از 28 زبان دنیا ترجمه شده و یکی از پرفروش‌ترین نویسندگان جهان است. در حال حاضر ارزش شرکت او 256 میلیون دلار است و او مشاور مقام‌های دولتی در آمریکا و کاناداست.

 ۲ ساعت و ۲۰ دقیقه، ۱۳۲ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۲۲۰۰۰ ت - 6.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۶ دقیقه
مقدمه
۱۰ دقیقه
فصل 1: روان‌شناسی مدیریت زمان
۸ دقیقه
فصل 2: ارزش‌های خود را شناسایی کنید
۸ دقیقه
فصل 3: به بینش و ماموریت خود فکر کنید
۸ دقیقه
فصل 4: به جلو نظر کنید، به گذشته هم نگاهی داشته باشید
۷ دقیقه
فصل 5: برنامه‌هایتان را مکتوب کنید
۵ دقیقه
فصل 6: پروژه‌های خود را ترسیم کنید
۹ دقیقه
فصل 7: فهرست کارهای روزانه خود را تهیه کنید
۹ دقیقه
فصل 8: اولویت‌ها را مشخص کنید
۹ دقیقه
فصل 9: در مسیر درست باقی بمانید
۶ دقیقه
فصل 10: مهم‌ترین کاری را که می‌توانید...
۴ دقیقه
فصل 11: به دیگران واگذار کنید
۶ دقیقه
فصل 12: تمرکز با تمام وجود
۶ دقیقه
فصل 13: مصامحه نکنید
۵ دقیقه
فصل 14: قطعه‌های زمانی خلق کنید
۴ دقیقه
فصل 15: کارهایتان را کنترل کنید
۴ دقیقه
فصل 16: کارهایتان را دسته بندی کنید
۴ دقیقه
فصل 17: مدیریت بر تلفن
۵ دقیقه
فصل 18: جلسات موثر برگزار کنید
۶ دقیقه
فصل 19: سریع‌تر بخوانید، بیشتر به یاد آورید
۴ دقیقه
فصل 20: بر روی رشد فردی خود سرمایه‌گذاری کنید
۳ دقیقه
فصل 21: فضای کارتان را مرتب کنید
۵ دقیقه
نتیجه‌گیری

راهنمای دانلود کتاب صوتی مدیریت زمان

برای دانلود کتاب صوتی مدیریت زمان و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  مدیریت زمان

نظرات کتاب صوتی مدیریت زمان

Sevda Hanife
۱۳۹۹/۶/۱۳
من این کتاب رو سه سال پیش خریدم از فروشگاه ولی به نظر من نکاتی که توی این کتاب بود به صورت پراکنده تو کتاب‌های روان شناسی خونده بودم پس حرف تازه‌ای برای گفتن نداشت کلا شاید اگر یکی بیاد نت برداری کنه حتما دو تا برگه بشه نه بیشتر به نظر من کاش یکم نظرات صادقانه و با جزئیات باشه من خودم با اعتماد بر کامنت‌ها بارها رفتم کتابی رو خریدم ولی دیدم نه تنها حرف تازه برای گفتن نداره بلکه ارزش وقت گذاشتن رو هم نداره از بعضی خوانندگان محترم که صادقانه و با جزئیات نظرات رو اعلام می‌کنن واقعا سپاسگذارم چون بارها شده من با خوندن نظراتشون منصرف شدم و خوش حالم😊😊
mar mari
۱۳۹۸/۸/۱۱
سریعتر بخوابید?!بیشتر به حافظه بسپارید?حتی به فکر گوینده نرسیده جمله غلط است و اشتباه میخواند
در عنوان یکی از فصلها به جای مسامحه نوشتند مصامحه. گویا کسی نه عنوان فصلها را حتی نگاه کرد و نه کتاب صوتی از نظر غلط خوانی ارزیابی ساده شده و فقط منتشر شده
بهار تربت نیا
۱۳۹۹/۳/۱۵
کتاب بسیار عالی در زمینه برنامه ریزی. اوایل کتاب برنامه ریزی زمان را توضیح میده و روش‌های کاربردی را توصیه میکنه اوسط کتاب برنامع ریزی تخصصی برای مدیران و بازاریابان میشه اما در نهایت با جمع بندی موارد کاربردی به اتمام میرسه. این کتاب رو توصیه میکنم
مشاهد همه نظرات (۴۴)