دانلود کتاب صوتی مدیریت مالی موفق


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی مدیریت مالی موفق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی مدیریت مالی موفق

رابرت کیوساکی در کتاب صوتی مدیریت مالی موفق، اصولی ساده و موثر را جهت مدیریت مالی بیان می‌کند که به‌ کارگیری آن‌ها بسیار آسان است.

راه‌های زیادی برای پولدار شدن وجود دارد، اما اکثر مردم تمایل به پرداخت هزینه‌ی آن‌ها ندارند. در واقع مردم می‌خواهند پولدار شوند، اما مایل به پرداخت هزینه‌ی آن نیستند.

فرق نمی‌کند ما به عنوان انسان در پی پول، هیکلی زیبا، روابط فوق‌العاده، خوشبختی و یا هر چیز دیگری آرزوی آن‌ها را داشته باشیم، صنعت تبلیغات آمریکا یک سلسله تبلیغاتی راه‌اندازی می‌کند که در آن‌ها شیوه‌ای سریع و آسان برای هر آن‌چه می‌خواهید وعده داده می‌شود. با این وجود، بیش‌تر محصولاتی که در این آگهی‌ها تبلیغ می‌شوند فایده‌ای ندارند و افرادی که آن‌ها را خریداری می‌کنند خودشان مایل به سخت‌کوشی یا پرداخت هزینه‌ی واقعی نیستند.

خیلی‌ها در پی پاسخ‌هایی هستند که زندگی آن‌ها را به گونه‌ای بهتر کند، ولی مشکل در این است که وقتی آن‌ها پاسخ را پیدا می‌کنند، از آن خوش‌شان نمی‌آید.

دلیل عدم کامیابی اکثر مردم برای پولدار شدن این است که آن‌ها از پاسخ‌هایی که دریافت می‌کنند خوش‌شان نمی‌آید و مایل نیستند هزینه‌ی آن را پرداخت کنند.

رابرت کیوساکی می‌گوید: در کتاب مدیریت مالی موفق (Rich dad's cashflow quadrant) به بحث راجع به هزینه‌ی پولدار شدن بدون خساست، شیادی یا نیاز به ازدواج با فرد پولدار پرداخته شده است ولی بدانید که هزینه‌ی آن باید پرداخت شود، همان‌طور که پدر پولدارم اغلب به من گوش‌زد می‌کرد:
«هزینه‌ی هر چیزی همیشه با پول اندازه‌گیری نمی‌شود.» من در این کتاب نه تنها پاسخ‌ها، بلکه هزینه‌ای را که پرداختم را به شما خواهم گفت.

رابرت کیوساکی (Robert Kiyosaki) اقتصاددان پیشرو و صاحب تئوری‌های نوآورانه‌ی اقتصادی در دنیاست. وی با نوشتن تفکرات ناب و دست اول اقتصادی در کتاب خود با نام پدر پولدار، پدر بی‌پول تمامی علاقه‌مندان به مباحث اقتصادی و مالی را مبهوت خود کرده است.

 ۳ ساعت و ۱۸ دقیقه، ۱۸۳ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۹۵۰۰ ت
ویژه امروز: ۶۶۵۰ ت (۳۰%) - 2.44€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۴ دقیقه
مقدمه
۱۰ دقیقه
بهای خساست کردن چیست؟
۱۵ دقیقه
هزینه‌ی امنیت
۲۳ دقیقه
بهای یک اشتباه چیست؟
۱۷ دقیقه
بهای تحصیلات چیست؟
۱۸ دقیقه
چه کسی به امتحانات شما نمره می‌دهد
۲۸ دقیقه
بهای از بین بردن کارتهای اعتباری چیست؟
۲۵ دقیقه
واقعا برای چه کسی کار می‌کنید؟
۱۴ دقیقه
بهای خلاص شدن از بدهی بد چیست؟
۱۵ دقیقه
بهای تغییر چیست؟
۱۴ دقیقه
چیزی که در جنگ کارآمد بوده است، ممکن در زمان صلح کارآمد نباشد
۶ دقیقه
بهای رفع مشکل کارنامه مالی چیست؟

راهنمای دانلود کتاب صوتی مدیریت مالی موفق

برای دانلود کتاب صوتی مدیریت مالی موفق و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  مدیریت مالی موفق

نظرات کتاب صوتی مدیریت مالی موفق

محمدحسین سعیدی
۱۳۹۹/۶/۲۲
به کسانی میخوان این کتاب رو بخوانند پیشنهاد میکنم قبلش کتاب پدر پولدار، پدر بی پول رو مطالعه کنند چون باعث میشه روایت‌های آموزشی داخل کتاب شما رو گیج نکنه
سجاد خوشبخت
۱۳۹۹/۱۱/۷
بنظرم کتاب خوندنش بهتر از فایل‌های صوتیشه چون رو مخه هی میگه پرپولدار گفت مایک گفت من گفتم واقعا رو مخه ادمه
فرامرز فروزنده
۱۳۹۹/۱/۱۲
به جای کتابهای بی‌ارزش سیستم آموزشی نا کارآمد این کتابها را مطالعه کنید
مشاهد همه نظرات (۲۱)