دانلود کتاب صوتی مدیر یک دقیقه‌ای تیم‌هایی با کارآیی بالا می‌سازد


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی مدیر یک دقیقه‌ای تیم‌هایی با کارآیی بالا می‌سازد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی مدیر یک دقیقه‌ای تیم‌هایی با کارآیی بالا می‌سازد

کتاب صوتی مدیر یک دقیقه‌ای تیم‌هایی با کارآیی بالا می‌سازد نوشتۀ کن بلانچارد، دونالد کارو و یونیس پاریسی کارو، به مدیران و رهبران سازمان‌ها آموزش می‌دهد تا نیروی انسانی خود را توسعه دهند و بهره‌وری و مشارکت آنان را بالا ببرند و از این طریق در کسب‌وکار خود به موفقیت دست یابند.

دربارۀ کتاب صوتی مدیر یک دقیقه‌ای تیم‌هایی با کارآیی بالا می‌سازد:

با رشد روزافزون و سریع تغییرات تکنولوژی و اجتماعی و حجم اطلاعات، مفهوم کار تیمی برای عملکرد سازمان‌های موفق اهمیتی دوچندان یافته است. درست به همین دلیل جامعه با استرس‌های بسیاری مواجه شده که پیش از این هیچ‌گاه تجربه نکرده بود. سازمان‌ها پیچیدگی بیشتری پیدا کرده و رقابتی‌تر شده‌اند. یک شرکت یا سازمان دیگر قادر نیست برای رسیدن به جایگاه‌های بهتر و بالاتر، تنها به تعداد محدودی از نیروهای انسانی کارآمد خود اکتفا کند.

اگر می‌خواهید سازمان یا شرکت‌تان بقا پیدا کند باید شیوه‌هایی نو برای بهره‌مندی از خلاقیت و پتانسیل افراد در تمامی سطوح بیابید. استفاده از نظر و دیدگاه دیگران و مشارکت دادن نیروهای کارآمد برای انجام کارها، آنقدر مهم و اساسی است که از آن به عنوان انقلاب سوم در روش‌های مدیریتی نام برده می‌شود. انجام فعالیت تیمی باعث افزایش تعهد و مالکیت، شکفتن خلاقیت و ایجاد مهارت‌ در نیروها می‌شود.

یک مدیر و رهبر در عصر کنونی باید قادر به توانمند کردن افراد و تسهیل‌کننده تیم‌ها باشد و نه فقط در جایگاه رهبر مؤثر یک تیم، بلکه به عنوان یک عضو تأثیرگذار از خود آن تیم شناخته شود.

مسائلی که در کتاب صوتی مدیر یک دقیقه‌ای تیم‌هایی با کارآیی بالا می‌سازد (The One Minute Manager Builds High Performing Teams) مطرح شده‌اند، به مدیران و رهبران کمک می‌کند تا تیم‌های تحت نظر خود را با بهره‌وری و رضایتمندی بالاتری هدایت کنند. کن بلانچارد، دونالد کارو و یونیس پریسی کارو با تعریف داستان جالب یک مدیر جوان که در حال آموختن مفاهیم رهبری است، اصول تشکیل تیم‌هایی با کارآیی بالا را به شما آموزش می‌دهند.

با نویسندگان کتاب صوتی مدیر یک دقیقه‌ای تیم‌هایی با کارآیی بالا می‌سازد بیشتر آشنا شویم:

کن بلانچارد (Kenneth Blanchard) نویسنده و سخنران حرفه‌ای حوزۀ موفقیت، در سال 1961 مدرک کارشناسی خود را در رشتۀ فلسفه دریافت کرد، در سال 1963 مدرک کارشناسی ارشدش را در رشتۀ جامعه‌شناسی از دانشگاه کولگیت و در سال 1967 از دانشگاه کورنل مدرک دکترا در رشتۀ آموزش و رهبری گرفت.

او از مهم‌ترین و برجسته‌ترین نویسندگان در زمینۀ مدیریت به شمار می‌آید و آثار بسیاری در این حوزه به چاپ رسانده است. بلانچارد مدیریت ارشد معنوی شرکت‌های بلانچارد که مجموعه‌ای بین‌المللی در حوزۀ مدیریت و مشاوره محسوب می‌شود را بر عهده دارد. او این شرکت را به همراه همسرش مارجوری در سال 1979 در سن دیگو تأسیس کرد.

از دیگر آثار او می‌توان به عذرخواهی یک دقیقه‌ای، کمک به مردم برای برنده شدن در کار، گفت‌وگو با مدیر یک دقیقه‌ای، چه کسی تغییر را کشت، شیوه نهنگ، رهبری و مدیر یک دقیقه‌ای و... اشاره کرد.

دونالد کارو سخنران انگیزشی، مربی، مشاور و مدرس برجسته در زمینۀ موفقیت است. او به سازمان‌های دولتی، آموزشی و تجاری بسیاری در سرتاسر آمریکا، مکزیک و کانادا مشاوره داده و در عرصه‌های تیم‌سازی، تغییر سازمانی، رهبری، مشارکت کارکنان و همکاری در شرایط کاری از تخصص بالایی برخوردار است.

کارو می‌کوشد سمینارها و همایش‌های خود را با انگیزه و طنزآلود و با اتکا به علم و تجربه خود برگزار کند. او از دانشگاه ماساچوست که در آن مدیریت و آموزش برنامۀ تحصیلات تکمیلی در زمینۀ توسعه سازمانی را بر عهده داشت، بازنشسته شده است و یکی از شریکان و بنیان‌گذاران شرکت‌های بلانچارد به شمار می‌رود.

او برنامه‌ای آموزشی برای تیم‌هایی با کارآیی بالا را ایجاد کرد که به وسیلۀ شرکت‌های کن بلانچارد ارائه می‌شود. وی همچنین مقالات فراوانی را در نشریات تخصصی به چاپ رسانده است.

دونالد کارو دارای مدرک کارشناسی در عرصۀ کسب‌وکار و کارشناسی ارشد در رشتۀ روابط انسانی از دانشگاه اوهایو و مدرک دکترا در رشتۀ روانشناسی مشاوره از دانشگاه فلوریدا است.

یونیس پریسی کارو مشاور، سخنران انگیزشی و مربی موفق مشاوره به شمار می‌رود. او به کمک تجربیاتش در عرصه‌های مدیریت و توسعه سازمانی، پروژه‌های آموزشی و مشاوره‌ای بسیاری را برای شرکت‌های ‌ای تی‌اند تی، لینچ، ترانسکو انرژی و وزارت سلامت، آموزش و رفاه طراحی، مدیریت و اجرا کرده است.

رهبری، تغییر سازمانی، تیم‌سازی و مدیریت زندگی از جمله مسائلی است که او در سمینارها، سخنرانی‌ها و مقاله‌هایش مطرح می‌کند. او یکی از مؤسسان برنامه آموزشی تیم‌هایی با کارآیی بالا است که توسط شرکت‌های بلانچارد ارائه می‌شود.

کتاب صوتی مدیر یک دقیقه‌ای تیم‌هایی با کارآیی بالا می‌سازد برای چه کسانی مناسب است؟

این کتاب به تمام مدیران و صاحبان کسب‌وکار که می‌خواهند به پیشرفت و موفقیت بیشتری دست پیدا کنند پیشنهاد می‌شود.

در بخشی از کتاب صوتی مدیر یک دقیقه‌ای تیم‌هایی با کارآیی بالا می‌سازد می‌شنویم:

این مطلب کاملاً صحیح است و اگر ما براساس این باور عمل کنیم فکر کنید چه تفاوتی در احساس افراد نسبت به خودشان و کارشان ایجاد می‌شود و این چیزی است که امروز افراد نیاز دارند. آن‌ها خواهان پیشرفت و موفقیت و در عین حال پرداخت مناسب هستند.

آیا یکی از ویژگی‌های پرفورم مهم‌تر از بقیه است؟ نه. همه آن‌ها کارکردهای متفاوتی دارند. یک تیم مؤثر با هدف مشخصی شروع به کار می‌کنند و یک سری ارزش‌ها را مشخص می‌کنند. امیدواری و نتایج، بهره‌وری بهینه و روحیه خوب ایجاد می‌کند. راه رسیدن به این نتایج عبارت است از توانمندسازی، روابط و ارتباطات، انعطاف‌پذیری و توجه و قدردانی.

بنابراین اولین چیزی که یک رهبر کارآمد باید انجام دهد ایجاد یک هدف مشترک است تا تیم در مسیر درست گام بردارد. این یک ضرورت است. هدف مشترک به افراد می‌گوید که تلاش می‌کنند به چه چیزی برسند و چرا با هم کار می‌کنند؟ چنین چیزی معناسازی ایجاد می‌کند و به همه کمک می‌کند در یک مسیر مشخص حرکت کنند. همچنین تیم باید روی یک سری ارزش‌ها توافق کند به نحوی که راهنمای تصمیم‌گیری‌هایشان باشد و مشخص کند تیم چه هدفی را دنبال می‌کند.

 ۲ ساعت و ۱۲ دقیقه، ۱۲۳ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۲۰۰۰ ت - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۳ دقیقه
نماد
۲۳ دقیقه
اهمیت چشم‌انداز
۳۰ دقیقه
مرحلۀ دوم - نارضایتی
۳۰ دقیقه
مرحلۀ سوم - ائتلاف
۲۶ دقیقه
زمان تغییر سبک رهبری

راهنمای دانلود کتاب صوتی مدیر یک دقیقه‌ای تیم‌هایی با کارآیی بالا می‌سازد

برای دانلود کتاب صوتی مدیر یک دقیقه‌ای تیم‌هایی با کارآیی بالا می‌سازد و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  مدیر یک دقیقه‌ای تیم‌هایی با کارآیی بالا می‌سازد

نظرات کاربران

فقط کاربرانی که کتاب را دریافت کرده‌اند، امکان ثبت نظر دارند.
وحزد فرداد
۱۳۹۹/۱۲/۱۰
خیلی تخصصی هست برای من که مجموعه کاریم دو نفرست زیاد به کار نیامد
h st
۱۳۹۹/۱۲/۵
مطالب اموزنده و مفید جهت مدیریت خصوصا در شرکتها 👍
جلال حدیدی
۱۳۹۹/۱۰/۲۵
موفق باشید
زیربنای توفیق هر فرهنگی مطالعه عمیق و مفید است.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۴)