دانلود کتاب صوتی مرد داستان فروش


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی مرد داستان فروش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی مرد داستان فروش

کتاب صوتی مرد داستان فروش نوشته‌ی یوستین گردر، داستانی شگفت‌انگیز و خارق‌العاده درباره‌ی زندگی مردی به نام پیتر است که قوه تخیل بالا و قلمی متفاوت دارد. او داستان‌هایی در ژانرهای گوناگون خلق می‌کند اما هیچ‌وقت خودش دست به قلم نمی‌شود و ایده‌هایش را به نویسنده‌های جوان می‌فروشد.

درباره‌ی کتاب صوتی مرد داستان فروش:

یوستین گردر (Jostein Gaarder) نویسنده رمان خارق‌العاده و محبوب «دنیای سوفی»، در این کتاب صوتی به روایت زندگی مردی به نام پیتر می‌پردازد که اندیشه‌ی ثروتمند شدن را دارد. نسخه اصلی کتاب مرد داستان فروش (The Ringmaster's Daughter) به زبان نروژی در سال 2001 و نخستین نسخه انگلیسی آن، در سال 2002 منتشر شد. این کتاب با عناوین گوناگونی مانند: مرد داستان فروش، دختر مدیر سیرک و دختر رهبر سیرک به فارسی ترجمه شده و توسط ناشران مختلفی به چاپ رسیده است.

یوستین گردر در این کتاب صوتی هم‌چون دیگر کتاب‌های خود کوشیده تا موضوعات عمیق و فلسفی را به صورت داستانی زیبا و جذاب ارائه دهد، اما تفاوت اصلی مرد داستان فروش با دیگر آثار گردر این است که در این رمان به موضوع فلسفه کمتر پرداخته است. این کتاب حاوی مجموعه‌ای از تخیلات و حقایق است. نویسنده با قلمی هوشمندانه و بی‌نظیر داستان‌هایی در دل داستان اصلی نوشته که جذابیت آن را چندین برابر کرده است.

خلاصه‌ی کتاب صوتی مرد داستان فروش:

کاراکتر اصلی و راوی این رمان، مردی به نام پیتر است که داستان زندگی و خاطرات خود را با نگاه به گذشته، روایت می‌کند. پیتر کودکی پرفراز و نشیبی را پشت سر گذاشته و دچار بلوغ زودرس شده است. او قدرت تخیل بی‌نظیری دارد که بعضی مواقع این قدرت باعث می‌شود که عالم حقیقی و تخیل خود را نتواند تشخیص دهد.

پیتر ایده‌های داستانی فوق‌العاده‌ای در سر دارد که اگر آن‌ها را بنویسد به نویسنده‌ای جهانی تبدیل می‌شود. اما او علاقه‌ای به نویسنده شدن ندارد و تصمیم می‌گیرد که ایده‌های خاص و ویژه‌ی خود را به دیگر نویسندگان بفروشد تا هم خودش پول فراوانی به دست آورد و هم نویسندگان خریدار ایده به آرزوهای خود، یعنی نوشتن کتابی شاهکار برسند.

پیتر از این کار عجیب و غریب، درآمد فراوانی اخذ نمود و سالیان سال این کار را ادامه داد. اما در یکی از روزها فهمید که دیگران درباره‌ی راه‌اندازی شبکه‌ی کلاهبرداری داستان‌نویسی سخن می‌گویند. او که از این مسئله به شدت ترسیده بود آینده و جان خود را در خطر دید و ... .

یوستین گردر کیست؟

یوستین گردر استاد فلسفه و تاریخ عقاید در سال 1952 در نروژ چشم به دنیا آمد. بیشتر داستان‌ها و رمان‌های او حاوی موضوعات و سوالات فلسفی است. او در ادبیات جهان و فلسفه‌ی غرب امروزی توانسته نامی برجسته را برای خود به ارمغان بیاورد و بیشتر شهرتش را مدیون کتاب «دنیای سوفی» است که اثری ماندگار و خارق‌العاده و بی‌سابقه است. دنیای سوفی به بیشتر زبان‌هاى مختلف دنیا ترجمه شده و میلیون‌ها نسخه‌ى آن به فروش رفته، براساس این رمان شگفت‌انگیز فیلمی نیز ساخته شده و با استقبال بسیاری روبه‌رو شده است. از دیگر آثار وی می‌توان به قصر قورباغه‌ها، مرد غیرقابل اعتماد، راز تولد، قصری در پیرینه، دنیای انا درون یک آیینه درون یک معما، دختر پرتقال و ... اشاره کرد.

در قسمتی از کتاب صوتی مرد داستان فروش می‌شنویم:

همیشه این مساله برایم مطرح بوده که تا جای ممکن ایده‌ایم را (که بعدها آن را سوژه یا موضوع نامیدم) جمع کنم. شاید من با آن شکارچی قابل مقایسه باشم که به نظر او شکار حیوانات کمیاب بسیار عالی است، اما نمی‌خواهد که خودش شاهد تکه تکه و پخته شدن و از ریخت افتادن شکارش باشد. یک چنین شکارچی‌یی حتی می‌تواند گیاه‌خوار هم باشد و البته که بین شکارچی ماهری بودن و گیاهخواری هیچ تناقضی وجود ندارد البته این احتمال هم وجود دارد که او رژیم داشته باشد.

 ۸ ساعت و ۳۱ دقیقه، ۴۷۴ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۲۶۰۰۰ ت - 7.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۴ دقیقه
بخش اول
۲۶ دقیقه
بخش دوم
۲۷ دقیقه
بخش سوم
۲۴ دقیقه
بخش چهارم
۲۳ دقیقه
بخش پنجم
۲۸ دقیقه
بخش ششم
۲۹ دقیقه
بخش هفتم
۳۳ دقیقه
بخش هشتم
۲۶ دقیقه
بخش نهم
۳۲ دقیقه
بخش دهم
۲۶ دقیقه
بخش یازدهم
۱۸ دقیقه
بخش دوازدهم
۲۵ دقیقه
بخش سیزدهم
۲۳ دقیقه
بخش چهاردهم
۳۶ دقیقه
بخش پانزدهم
۲۴ دقیقه
بخش شانزدهم
۲۵ دقیقه
بخش هفدهم
۲۲ دقیقه
بخش هجدهم
۲۹ دقیقه
بخش نوزدهم
۲۴ دقیقه
بخش بیستم

راهنمای دانلود کتاب صوتی مرد داستان فروش

برای دانلود کتاب صوتی مرد داستان فروش و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  مرد داستان فروش

نظرات کتاب صوتی مرد داستان فروش

A B
۱۴۰۰/۱/۹
خیلی دوستش داشتم... یه کتاب گوش میدی که شامل تعداد زیادی داستان، ایده و... هست و فصل آخر برات روشن میشه که چرا کاراکتر اصلی داستان همچین شخصیتی داشت.
به علاوه صدا و لحن گوینده بیییییییی‌نظیره.....
ahmad khanzade
۱۳۹۹/۱۱/۵
فقط یکنفره و درباره ذهن و نوشته هاش میگه
یجورایی میشه اگه ذهن خلاقی داشته باشین خوتونو بزارید بجاش و شما بشید شخص اول، برا من جذاب بود
Mahdi Malekzde
۱۳۹۹/۸/۱۳
این کتاب روانشناسی است و هر کسی نمیتوان آن را درک کند پس برای کسانی که هنر را جدی دنبال میکنند مناسب هست نه برای کسانی که برای سرگرمی کتاب میخوانند
مشاهد همه نظرات (۶)